Padli

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oral-B Vitality Cross Action Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Cross Action Elektromos Fogkefe
2020. május 18.

Több mint egy éve használom, tisztábbnak érzem a fogaimat, tetszik hogy jelez 2 perc után. A cserélhető fejek hozzá kicsit drágák, de szerintem így is megéri, nekem bevált. :)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. május 18.

Nálam még mindig ez a best! nagyon jól hidratálta a kezeimet ebben a kézfertőtlenítős vírusos időszakban is! :)

2019.02.01
Nagyon szeretem az illatát, téli időszakban a száraz kezem helyrehozza, jól hidratálja. Nekem gyorsan beszívódik. Már újra vettem, én csak ajánlani tudom! :)

Avon Care Even Tone C-Vitaminos Kézkrém

Avon Care Even Tone C-Vitaminos Kézkrém
2020. május 18.

A sok kézfertőtlenítő használata után, rövid ideig éreztem a hidratáló hatását, hosszú távon száraznak éreztem a kezeimet. Így levonok tőle egy csillagot.

2020.04.19
Nekem tetszik az illata, és jól hidratál. A bőröm puha lesz.

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító
2020. május 18.

Tetszik a hab állaga, sminklemosás után,arctisztítóként használom esténként már egy hete, sminklemosásra mást használok, szóval erről nem tudok nyilatkozni, hogy funkciónál. Szárítja kicsit a bőrömet használat után, de én hidratáló krémet teszek utána, nekem úgy pont jó.
A T vonalamat és az államat, ami zsíros szokott lenni, azt szépen mattá teszi. Idáig nem pattogtam ki tőle, és nem lett piros se a bőröm.
Ha hosszútávon is ilyen marad akkor megleszek vele elégedve. Így egyelőre 4*.

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém
2020. április 19.

Szeretem az Aloe Verás krémeket, nekem bevált, tényleg könnyű állagú aminek örülök, így nem okoz pattanásokat. Kellemes az illata. Kevés kell belőle.

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2019. november 24.

Nagyon krémes, és finom illata van. Sokáig érzem a bőrömön szeretek vele fürödni. :)

Avon Planet Spa Treasures Of The Desert Revitalizáló Fátyolmaszk

Avon Planet Spa Treasures Of The Desert Revitalizáló Fátyolmaszk
2019. április 17.

Én kétszer tudtam használni a maszkot, nem spórolták ki az anyagot. :) Puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Nekem jó volt a méret, pedig féltem, hogy nagy lesz.

Avon Senses Sunkissed Moments Tusfürdő

Avon Senses Sunkissed Moments Tusfürdő
2019. április 17.

Nagyon tetszik az illata, az avonos tusfürdők közül egyik legjobb! Felfrissít :)

Ilcsi Almás Citromos Arctej

Ilcsi Almás Citromos Arctej
2019. április 9.

Nagyon szeretem az illatát, nyugtatja a bőrömet és pirosság is halványul. Tisztának érzem a bőrömet a használata után. :)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. április 9.

Nekem nem jött be, sok festéket vesz fel és összeragasztotta a pilláimat.