padriiiii

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. április 6.

A squalane-os változat mély kinyomhatatlan csomókat okozott, ennek a terméknek a használatánál nem tapasztaltam ilyesmit. A pattanás utáni hegeim szebbek lettek, az egész bőrképem egységesebbé változott. Most mást használok, de még újra fogom venni.

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2019. április 6.

Mély kinyomhatatlan bőr alatti csomókat okozott, az emulziós változat nem okozott ilyesmit.

Art Naturals Organic 20% Vitamin C Serum

Art Naturals Organic 20% Vitamin C Serum
2019. április 6.

Nem lett a kedvenc c-vitaminos szérumom, elvileg a SAP formula segít legjobban a pattanásokon a c-vitamin formulák közül, sajnos én ezt nem vettem észre.
A termék átlátszó géles állagú, könnyen beszívódik, sok változást nem okozott a bőrömön.
Nem fogom újravenni.

Pyunkang Yul Mist Toner

Pyunkang Yul Mist Toner
2019. április 6.

Semmi extra tonik, én a pattanásaim miatt vásároltam meg, de nem vettem észre, hogy segített volna rajtuk. Elfújkálom, ártani nem árt, de nem fogom újravenni.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2019. április 6.

Majdnem egy évig elég volt napi két használat mellett. Nem szárította az amúgy nagyon zsíros bőrömet. Viszont nagyon érződik rajta a teafaolaj. Most mást használok, de lehet, hogy még újra fogom venni.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. április 6.

A 200-as (pink blink) árnyalat van meg, nagyon szép színű, viszont a termék állagával nem vagyok kibékülve, nekem egy idő után csak úgy magától elkezd kukacosodni.
Ivást bírja, viszont evés után is előjön a kukacosodás, és nem is lehet szépen újrakenni.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2019. április 6.

Számomra a RÚZS. Krémes textúrájú, könnyen felvihető és tartós. Ivást nagyon jól bírja, evéskor kopik, de szép egyenletesen. Könnyen újrakenhető, nem csomósodik, kukacosodik.
A 11-es és 12-es árnyalatok vannak meg. (a többi árnyalat annyira nem passzol hozzám)

Sleek Storm i-Divine Paletta

Sleek Storm i-Divine Paletta
2019. április 6.

Nagyon szép csillogós színeket tartalmaz, amelyek megfelelően pigmentáltak és szemhéjalap nélkül is sokáig tartanak. A 12 színből 3 matt, a matt fekete nagyon pigmentált. Aki szeretni a csillogós színeket, annak csak ajánlani tudom.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2019. április 6.

620-as árnyalat van meg. Krémes állagú, nem feltűnő szín, nem szárítja az ajkakat, de nem is tart sokáig. Evést-ivást nem nagyon bírja.

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál
2019. április 6.

Sok terméket vesz fel a kefe, ezért használat előtt papírzsepivel letörlöm a felesleget, ami elég nagy pazarlás. Szép fekete színű, de amúgy semmi extra. Nem fogom újravenni. Ár-érték arány miatt kap négy csillagot.