pagangoddess

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP

Oriflame Amber Elixir Mystery EDP
2020. április 22.

Ma érkezett meg, katalógus alapján vakvásárlás volt, de a parfümőr, Emilie Copperman neve bíztató volt számomra, mert az új Avon Iris Fetiche parfümmel már meggyőzött. Magamra is fújtam rögtön, wow ez valami isteni! Anyum is jött szaglászni, tudni kell hogy mi ketten általában nem szoktunk parfümön összeveszni, de ezt szerintem mind a ketten használni fogjuk. Kb délután 2 körül fújtam könyökhajlatba, mosz este negyed 10-kor is illatozik. Szillázsára sem lehet panasz, ebből kevés is bőven elég. Vibráló citrusos virágos vaníliás csoda, sokkal szebb és tartósabb, mint az Amber Elixir Crystal.

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP
2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. A Magnolia en Fleurs illatra anyum csapott le, természetesen én is megszaglásztam, de rajta sokkal szebben működik a magnólia. Tudni kell, hogy anyun nem igazán tartósak általában a parfümök, ilyen a bőrkémiája, de ez több órán át illatozott rajta. Szerintem megveszem neki a teljes üveges kiszerelést is.

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP
2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. A Patchouli Indulgence, kérem szépen, egy iszonyat tartós, meleg, odabújós pacsulis illat, ahogy illik. A kollekcióból ez a kedvencem és talán érik majd egy teljes üveg is. Avon, így kell ezt jól csinálni!

Avon Artistique Iris Fétiche EDP

Avon Artistique Iris Fétiche EDP
2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. Az Iris Fetiche rajtam sokkal tartósabb, mint a fent említett zárójeles társai. Amint lecseng a nyitó írisz szúróssága (most rád nézek, Dusita Splendiris, te nagyon nagyon szúrsz!) előjön a nyugodtabb, krémes vanília, kellemesen illatozva. Gratula, Avon, visszatért a remény, hogy igenis van illat az alap avon-szagon túl, de még mennyire!

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2020. február 23.

Pirosítót kerestem a múltkor, ez akadt a kezembe. Nagyon világos a bőröm, a Tender Rose árnyalatot vettem meg. Alapozóra használom, ecsettel tényleg porzik, de tartós, szép halvány és természetes árnyalat, nem nézek ki idétlenül. Nekem pont így a tökéletes.

Illamasqua Freak Scarab Extrait De Parfum

Illamasqua Freak Scarab Extrait De Parfum
2019. december 18.

Az egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem! Tartós, ideális esti programokhoz, randira. Az üvege pedig egyszerűen mesés!

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó
2019. december 18.

Végre megtaláltam a tökéletes szemfestéklemosót! Hatékony, és ami nekem a legfontosabb, nem csípi, nem irritálja a szemem. Ezentúl csakis ezt fogom venni!

Organic Shop Selymes Kávé Bőrfiatalító Arcpakolás Bio Kávé és Selyem Kivonattal

Organic Shop Selymes Kávé Bőrfiatalító Arcpakolás Bio Kávé és Selyem Kivonattal
2019. december 8.

Többször használtam, mióta pár hónapja megvettem, így ma este is úgy tettem fel, hogy jó lesz.. Hát nem:((( Kb 5 perc után csípni, égetni kezdett és miután lemostam, az arcom olyan piros lett mint akit jól pofon vágtak... Azt hiszem soha többet! Sajnálom nagyon.

Jennifer Lopez Live Luxe EDP

Jennifer Lopez Live Luxe EDP
2019. március 2.

2009 nyara, Mallorca, első nyaram külföldön, nyári munka, saját keresetemből leptem meg magam vele 24 éves koromban, kedves, szép emlékek fűződnek hozzá, még 2011 nyarára is maradt belőle, szintén külföldi nyári munka, úgyhogy nekem erről az illatról mindig a spanyol nyár jut majd eszembe:)

Alaïa Paris For Women

Alaïa Paris For Women
2019. február 17.

Mintát teszteltem belőle, eddig sehol nem futottam még bele, de milyen szerencse, hogy rátaláltam! Erős rózsaborsos-bőrös kezdés, rajtam nagyon jól muzsikál és most kezd kibontakozni a lágyabb bőr és a virágok, miközben még mindig ott rejtőzik a rózsabors, csak visszafogottabban. Ez a parfüm megosztó, nem mindenkinek fog tetszeni, de nálam bevált, egy csodás, keleties illat, és nagyon tartós, nem bőrközeli.