pajerzsofi

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Glow To Go Luminous Pirosító Papír

Essence Glow To Go Luminous Pirosító Papír
2018. július 5.

Ajándékba kaptam egy vásárláshoz, ami mázli, mert ha ezért pénzt adtam volna, eléggé kiakadnék. Pirosítónak teljesen használhatatlan, tele van hatalmas csillámokkal,nem tudom mire találták ezt ki :( Sajnálom mert az ötlet nagyon tetszett

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2018. július 5.

Pigmentált, de eléggé porzik. Én mondjuk ezektől a formájú és méretű pan-ektől kiakadok, túl keskenyek. A fekete viszont gyönyörű mély, intenzív fekete.

Sephora Mango Fizzing Cube

Sephora Mango Fizzing Cube
2018. július 5.

Nem tud sokat, de jópofa. pezseg, erőteljes és jó illatú :)

Kat Von D Alchemist Holographic Palette

Kat Von D Alchemist Holographic Palette
2018. július 5.

Ez a paletta maga a csoda. Nekem nem highlighterként tetszik,hanem önmagában szemhéjra, vagy más színekre rakva, csodákat művel :)

Benefit Benetint

Benefit Benetint
2018. január 25.

Szép a színe. nem tartós, és ennek is elég rossz az íze. Arcon nem próbálkozom vele, nekem túl gyorsan szárad ahhoz hogy szépen el lehessen dolgozni.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2018. január 25.

Csodaszép. Gyönyörűen eldolgozható. Akárhányszor előveszem mindig sajnálom hogy nem használok highlighter-t, mert ha használnék, akkor csak ezt :)

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder
2018. január 25.

Helyes, finom, visszafogott színe van. Az illata viszont mennyei. Egy ilyen terméknél mondjuk indokolatlannak tartom, de egyszerűen annyira jó szagolgatni :)

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2018. január 25.

Jó kis bronzer. Végre valami amit teljesen matt,sehol semmi csillám.
Én mondjuk a dobozáért (belenyúlós, ahoz képest mély,de nem elég széles) nem vagyok ode, de ez magából a termék értékéből nem von le.

Too Faced Better Than Sex Waterproof Mascara

Too Faced Better Than Sex Waterproof Mascara
2018. január 25.

A csomagolása meseszép. De tényleg, kifejezetten jó érzés ránézni,megfogni. De sajnos akkora feje van, hogy nagyon macerás vele festni, így valahogy sosem nyúlok ezután.

Too Faced Born This Way Concealer

Too Faced Born This Way Concealer
2018. január 25.

Óvatosan kell vele bánni, mert a sok hajlamos beülni a redőkbe (akinek olyan a szeme). De finoman használva nagyon szép eredményt lehet vele elérni.