palacka11

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2020. december 11.

Ez nem lesz a kedvencem az tuti. Tulajdonképpen olyan mintha nem is lenne a szempillámon, használni könnyű jó a kefe kialakítása de csak éppen annyi színt ad a szempillámnak ami a "natúr" sminknek megfelelő lehet kb placebo hatást érek el vele :D Másra számítottam, mert az oriflamenek volt/van egy hasonló kefe kialakítású spirálja ami tényleg drámaian növeli a pillákat.

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém
2020. december 11.

Bőrgyógyász ajánlotta ekcémás/ekcémára hajlamos bőrömre a bioderma atoderm olajtusfürdőt használom mellé az nagyon bevált. Egész jó testápoló, úgy ahogy gyorsan szívódik be (bár volt már ennél lágyabb és gyorsabban beszívódó testápolóm) de igazából valahol én ennyi pénzért többet vártam volna tőle, valahogy azt hogy tényleg hasson, hogy 1-2 bekenés után már ne száradjon talán pont ugyanúgy a bőröm. Minden esetre azért kap 4 csillagot mert nem rossz tényleg használ is csak az ár érték aránnyal nem vagyok kibékülve talán ha fele ennyibe kerülne akkor azt mondanám hát ok ez is egy testápoló. Azért valószínűleg még veszek ilyet ha nem találok ezerszer jobbat.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2020. október 27.

Update: Még mindig nagyon szeretem, kevés is elég belőle hajmosás után a hajvégeimre az illata is fantasztikus és nagyon sokáig kitart 1 flakon :)

Nagyon jó az ár-érték aránya és eszméletlen jó az illata. Imádom.

Nivea Essentials Tápláló Nappali Arckrém

Nivea Essentials Tápláló Nappali Arckrém
2020. október 27.

Egyáltalán nem erre számítottam nivea kapcsán, kipattogzott tőle az arcbőröm, csípett is rendesen. Szóval kézkrémnek elhasználom a kezem nem csípi.

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctisztító Tej Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctisztító Tej Száraz és Érzékeny Bőrre
2020. október 27.

Egész jó kis arctisztító tej de a helia d termékét jobban szeretem.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. október 26.

Nem rossz, sminklemosásra használom, eredetileg arctisztításra vettem de roppant mód szárította a bőröm a kozmetikusom mondta is, hogy a micellás vizek max sminklemosásra alkalmasak és haszáljunk inkább arctisztító tejet arclemosásra. Ezért is a 2 csillag. Nem fogom újra venni inkább valami sminklemosó kendőt vagy elvileg az arclemosó tej is megfelel sminkeltávolításra is.

Babydream Testápoló Olaj Kismamáknak

Babydream Testápoló Olaj Kismamáknak
2020. október 26.

Nagyon jó illata van, ezt használom stria megelőzésre egyelőre maximálisan elégedett vagyok :) remélem a továbbiakban is :). Barátnőm ajánlotta, az ára is tetszik. :)

Bielenda Japan Lift Ránctalanító és Intenzív Hidratáló Hatású Szemkörnyéki Krém

Bielenda Japan Lift Ránctalanító és Intenzív Hidratáló Hatású Szemkörnyéki Krém
2020. október 26.

Egész jó kis szemkörnyékápoló, egészen kisimít és nem látszanak a szem alatti karikák annyira hatására. Viszont kicsit csíp ami miatt még valószínűleg fogok keresgélni.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. október 26.

Kismamaként használom, bőrgyógyász javaslatára száraz bőrre. Nekem tetszik fogom még venni nyilván mert jó és mindenmentes, persze drága, de na valamit valamiért :).

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2020. október 26.

Ez az alapozó nekem nagyon bevált, nem problémás a bőröm így én csak éppenhogy viszek fel rá alapozót, hogy az apróbb bőrhibákat, esetleg pirosságot elfedje és erre kiválóan alkalmas. Kézzel szoktam felvinni, leheletnyi rétegben is tökéletesen fed, így természetes hatást kölcsönöz és nem maszk szerű, ezt tuti újraveszem.