palvivien0320

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2019. november 14.

Csodaszer tényleg!
1 hónapja vehettem a Rossmannban kiárusítva 400, még egyszer leírom: NÉGYSZÁZ forintért! (minden ennyibe került! )

Nagyon szép színe van, tartós, nem porzik, szépen el lehet dolgozni ecsettel!
Nekem mind a 3 szín megvan, most a Toffee a kedvenc, minden nap használom és lassan fogy.
Az eredeti árát is megéri!
Érdemes kipróbálni a Lovely termékeket, olcsók viszont nagyon jó a minőségük! :)

Nail Expert 3D Gel Effect Fedőlakk

Nail Expert 3D Gel Effect Fedőlakk
2019. november 14.

Régóta szerettem volna olyan lakkot, amivel szép fényes lesz a körömlakk.
Eddig kétszer használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve; gyorsan szárad, nagyon szép fényes és tartós, tényleg gél lakk hatása van! :)

NG Perfumes Dominus Woman EDP

NG Perfumes Dominus Woman EDP
2019. október 21.

A Rossmannban vettem 2990.- volt, és az utolsó darab akkor.
Alapvetően nem szeretek sokat költeni parfümre, de gondoltam 100ml ennyi pénzért elég jó ajánlat. :)
Az illata tartós, számomra kellően erős és érezhető, nekem teljesen az eredeti illatot adja vissza! Imádom! :)

Sephora The Bubble Mask

Sephora The Bubble Mask
2019. október 12.

Annyira jópofa! Emellett nagyon kellemes, masszírozó érzést éreztem amikor növekedett a hab a maszkon! Puhább az arcom, mintha hámlasztott volna.
Nagyon jó termék! (ha nem számítjuk át forintba az árát!) megéri kipróbálni! :)

Lush Rose Jam Pucér Tusfürdő

Lush Rose Jam Pucér Tusfürdő
2019. március 26.

Imádom!
Isteni illata van, sokáig érzem a bőrömön!
Az ára miatt kicsit luxinak tartom de mivel nagyon sokáig elég, így ez nem rontja a véleményemet róla! 💕 Tipikus Lush (a lehető legjobb értelemben!) 💕

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. március 5.

Gyorsan szárad, 2 rétegben nagyon szép fedése van! Egyből 4 árnyalatot is megvettem!
Remélem sokkal több árnyalatban lesz majd kapható! :)

Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta

Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta
2019. február 24.

Sikerült mindkét (azt hiszem 2 van) árnyalatot beszerezni 900 forint körül voltak!! Imadom, gyönyörűek a színek, a barnás arnyalatot leteszem későbbre, ha elfogy az avonos barnítóm!

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. október 31.

Ajándékba kaptam a vásárlásom mellé.
Már a keféje is Nagyo tetszett.... de lányok... ez akkora pillant csinál, hogy az valami hihetetlen! Meg az én kis rövid szálaimat is irtó hosszúvá varázsolta! És mindezt úgy, hogy nem lett Csomós, nem tapadt össze, természetes maradt! Imadom! ❤️

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2018. július 14.

Betévedtem a Rossmanba és ott találtam leárazva 1500 forintra (egyébként Maybellinet szerettem volna venni mert nekem a Fit me a kedvenc, de ennyiért megéri kipróbálni!)
Kiváncsi vagyok! :) Ha sajnos bevonták, akkor remélem nem fog bejönni! :P

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal
2018. április 25.

Imadom! Tavaszra tökéletes, hidratál és nagyon jó az illata! :) Az itt feltüntetett árral szemben én 1000 fölött vettem a rossmanban akciósan! De megérte!