pamacska6

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2022. április 20.

A TO őrület kezdetén vettem és a lábamon, illetve karomon használtam főleg. Sokat segített a szőrbenövéseken és a kis bumszlikon, aztán jól elfelejtettem őt. Most az új őrületkor, hogy locsolgassuk hajra, újra beszereztem. Nincs nagyon szétroncsolódott hajam, de még így is fényévekkel javított az egészen. Főleg a tapintása lett más, sokkal selymesebb, egészségesebb. Így használom: hajmosás előtt száraz hajra locsolok kicsit, inkább a végekre, és összenyomkodom, hogy mindenhol legyen belőle. Várok kb. 10-20 percet és hajat mosok. Tegnap este gondoltam egy nagyot, fellocsoltam az arcomra is...ezer éve nem volt ilyen sima :O indítom a rendelést egy újabb üvegért, nagybetűs ÚJRAVEVŐS, CSODASZER.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2022. március 29.

Találomra választottam a polcról, mert értékelést eddig nem találtam róla itt. Nekem nagyon tetszik az egész: fehér színű, elég folyós krém jön ki a tubusból, nagyon pici szemcsékkel. Amikor felkenem az arcomra, akkor felveszi a bőröm színét pár másodperc után. Nagyon kevés is elég belőle, jól működik az alatta lévő fényvédőmmel, nincs kukacosodás. Az illata is kellemes, bár elég felesleges. Nekem nem okozott pattikat. Az idő múlásával kicsit oxidálódik, így a nagyon fehér bőrűeknek nem ajánlom, még a legvilágosabb verziót sem. Újra fogom venni.

Essence Brow Styling Soap Set Szemöldök Formázó Szett

Essence Brow Styling Soap Set Szemöldök Formázó Szett
2022. március 29.

Sosem használtam még hasonlót sem, ezt a szappanozós technikát se alkalmaztam még, csak kíváncsi voltam. Nagyon jó! Tök rendezett, dús az összkép a használatával.

UPDATE: jöttem lepontozni...egyáltalán nem tartós, kb. 3 órát ha kibír és fehér szöszös-darabkássá válik a szemöldökömön. Kipróbálni jó volt, a keféje hasznos, újra venni nem fogom, helyette már beszereztem a got2be hajformázóját, amivel viszton tényleg jól fésültté tehetem a szemöldököm és tartós az eredmény.

Balea Hawaiian Coconut Szárazsampon

Balea Hawaiian Coconut Szárazsampon
2022. március 24.

Nagyon belelkesültem, a dahlia verzió után, mert annak nagyon erős illata van. Hatását tekintve hozza azt, amit ígér: tök jó száraz sampon, simán jó még második nap is befújás után. Amiért levonok mégis egy csillagot, hogy a barátom szerint borzasztó illata van :( Nem veszem újra.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2022. február 18.

Reggelente használom, nekem nem zsírosodik a bőröm így napközben, és ad egy egészséges fényt is (lehet csak képzelem?!). Ár-érték arányban szuper és jó, hogy nagyon könnyen beszerezhető.

UPDATE: már 4. üvegcsével használom. Kíváncsiságból egy ideig elhagytam és érezhető volt a hiánya, a bőröm jobban zsírosodott és fele annyira sem volt szép az összkép. Továbbra is meggyőző, újravevős.

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40
2022. február 9.

Bánom, hogy megvettem ennyi pénzért. Sehogy sem szép az arcomon, és a matt hatás az nem tudom hol van, de rajtam nincs. Szerencsére irritációt nem okozott. Nem bír ki pár óránál többet, nem lehet hozzáérni a bőrömhöz, mert azonnal lejön.

Tresemmé Fresh & Clean Száraz Sampon Hab

Tresemmé Fresh & Clean Száraz Sampon Hab
2022. február 9.

Reméltem csak rosszul használom, de látom a véleményeket, hogy a termék béna és nem én...Hatalmas mellé nyúlás...Borzalom, katasztrófa, horror :D Felkentem, nem értettem, hogy most hagynom kellene levegőn megszáradni, akkor miért nem szárad? Ha meg sietős reggelekre tervezték, miért kellene hajszárítóval megrohamoznom? Nem ajánlom senkinek, egyedül az illata volt kellemes. Miért nem lehet mínusz csillagokat adni?!

Balea Purple Dahlia Szárazsampon

Balea Purple Dahlia Szárazsampon
2022. február 9.

Batiste barna hajra való száraz sampon helyett kerestem olcsóbb alternatívát és láttam valaki véleményezését erről a termékről, ami pozitív volt, így vásároltam egyet belőle. Féltem, hogy felfújva majd fehér lesz a hajam, de nem történt semmi ilyesmi. Sokkal jobb az illata is a Batiste-nál, hatását tekintve ugyanaz, viszont jóval olcsóbb. Újravevős <3

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30
2021. augusztus 9.

Kényszerből vásároltam, véleményt se olvastam előtte, csak bíztam a vak szerencsében. És bejött :D Tök jó kis krém, nálam veri az Eucerin hasonló mattítós fényvédőjét, az alá bármit kentem kukacosodott, ez simán bírja a toner+hialuron+hidratálót előtte. Nem égtem még le vele, bár én nem szoktam direkt napozni. Az illatától szívesen megválnék, szerintem felesleges. Újra kenésnél sincs vele gond. Már újra is vettem :)

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. május 31.

Update: holy grail! Nincs pattanás, kisebbek a pórusok, nincs zsírosodás. Skinsmart videó alapján így használom most már: minden reggel arc mosás előtt felkenem 5-10 percre, aztán lemosom és jön a reggeli rutin. Így bevált!

Nagyon zsíros, pattis arcra bőrgyógyász írt fel benzoil-peroxid tartalmú krémet. Tök jól működött, viszont az elfogyott. Féltem, hogy a zsírosodás, pattisodás vissza fog jönni, így beszereztem az Akneroxidot. Az előző krém nem tartalmazott ennyi benzoil-peroxidot, kicsit féltem is, hogy erős lesz, de egy itteni hozzászólást alapul véve: max 2-szer egy héten, arclemosás után, teljesen száraz arcra kenem fel és kb. 20 percig fenn hagyom, majd lemosom, megy a hidratálás. Semmilyen irritációt nem okozott, nem zsírosodott vissza a bőröm, szóval hozza, amit vártam tőle. Légyszi fényvédőzzetek és nem csak egyszer, azt rendszeres időközönként újra kell kenni!