pamacska6

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító
2020. szeptember 3.

Itteni vélemények hatására vásároltam meg. Nagyon gyorsan felmelegszik a kívánt hőfokra, nem nehéz, gyorsan lehet vele végezni. Ez az argánolajos bevonat nem tudom mennyire parasztvakítás, szerintem, ha az ember lánya kivasalja a haját, az egyébként is csillogóbb. No de az egyetlen negatívum, hogy iszonyatosan büdös a hajam tőle. 180 °C-on használom, tehát nem égetem 230-on, de annyira büdös égett szaga van egész nap, hogy borzasztó :( Direkt nem használok előtte semmit, hogy ne az legyen, hogy az a termék ég a hajszálakra és azt érzem hajvasaláskor. Nincs ötletem, hogy miért van ez... Valaki?

iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam

iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam
2020. augusztus 14.

Ritkán van az arcomon smink (szempillaspirált leszámítva), úgy hogy ez a lemosó bőven elég nekem. Egy nyomás elég az egész arcomra, érezhetően tisztít, de nem csikorgóan, ami számomra pozitív, mert alapból nagyon száraz az arcom. Nem okozott rondaságokat, szóval most nagy a szerelem :)

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner
2020. augusztus 14.

A propoliszos szérummal együtt használom esti rutinban, egyelőre reggel soknak érezném még, illetve egyszer egy héten 7skin-ezek is vele. A propoliszos szérum önmagában is jól teljesít, na de ezzel kiegészítve...ilyen szép szerintem évek óta nem volt a bőröm: üde, egészségesen csillogó, pórusok nulla, szóval csillagos ötös!

iUNIK Centella Calming Gel Cream

iUNIK Centella Calming Gel Cream
2020. augusztus 14.

A bőröm egyszerűen nem bírja elviselni a klasszikus, krém állagú hidratálókat, de persze atomszáraz...amíg kerestem a SzentGrált (ami ez a termék lenne), addig sima aloe vera gélt használtam, de elég kevésnek éreztem, tényleg csak azon segített, hogy ne az arcom legyen az új Szahara. Szóval megtaláltam ezt a kis gélt, amit IMÁDOK. Teljesen mindegy, hogy reggel vagy este kenem fel, nagyon jól hidratál, nem zsírosítja a bőröm, tényleg olyan mint egy könnyed kis szellő. Nem okozott új pattanásokat és az FA-mat se hozta elő. Remélem a téli hidegben is ilyen jó barátok leszünk, majd update-elek.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2020. augusztus 6.

Tipikusan az a termék, amit használat során nem lehet észrevenni, de ha 1 nap kimarad máris hiányérzete van a bőrömnek, egyáltalán nem olyan szép, mint a használatával. Nem tudom megfogni igazán, hogy miért szeretem annyira, mindenesetre a bőröm nem zsírosodik, van egy természetes ragyogása és semmi rondaságot nem okozott nálam (menstruáció környékén azért mindig megjelenik egy hívatlan csúfság, de azt a hormonok számlájára írnám). Most rendeltem be a 2. üvegcsével, nekem reggel-este, egy full pipettányi használat mellett, kb. 3,5-4 hónapig volt elég. Az ára még a lélektani határomon belül van, ha ettől drágább lenne, lehet hogy feladnám a használatát. (plusz pont, hogy nem hozta elő az FA-mat :) )

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. június 26.

Először a világos verzióját próbáltam ki, aztán áttértem erre. A világos társához hasonlóan viselkedik rajtam: könnyű felvinni, illatát imádom (kivéve másnap reggel...de a zuhany tényleg segít :D!), nem kopik foltosan (bőr előkészítése szerintem sokat számít), nem sárgás színű rajtam. ELLENBEN: amikor nedves törcsivel átdörzsizem a bőröm extra hámlasztásért, akkor megfogja a törcsit. Ezt a világos verziónál nem tapasztaltam, de ez szerintem nem ok a csillag levonásra.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. június 17.

Sokáig kutattam fényvédő után, főleg összetevők miatt, de a beszerezhetőség is fontos számomra, így ezt vásároltam meg. Most már 2. éve csak ezt használom: télen a 30 faktorost, nyáron 50-est. Egyáltalán nem fullasztó érzés viselni, sokat futok szabadban és közben sem érzem azt, hogy fullad a bőröm alatta. Nekem nem okozott pattanásokat és még SOHA nem égtem le a viselése közben. Bátran ajánlom problémás bőrű társaimnak, smink is szép felette. Én rendelni szoktam online, mert nagyon ritkán volt olyan, hogy télen pl. lett volna gyógyszertárnak készlete a termékből.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. április 21.

Vállat alig elérő, rövid hajam van, ami sajnos nagyon hamar zsírosodik fejtetőn, így minden nap hajat mosok, mert zavar. A sok hajmosás viszont nagyon szárítja a hajam végeit, illetve a hajszárító is biztos rátesz egy nagy lapáttal...ördögi kör. Szóval a balzsam az kihagyhatatlan lépés. Egy teljesen másik terméket imádok, de azt most nehéz beszereznem, így gondoltam kipróbálom ezt. Abszolút hozza az elvárt ápolást, nem száraz a hajam. Egyszer egy héten 3 órára nagyobb mennyiséget teszek fel hajpakolásként meleg törcsivel és hajszárítás után egy nagyon pici mennyiséget is szoktam a végekbe dörzsölni. Nekem megéri,mert nagy kiszerelés, többfunkciós, az illata is finom és az ára is ehhez mért. Újra vevős!

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2020. február 13.

Update: Kb. a 3. használat után rájöttem, hogy balzsamoznom kell utána, mert nekem nagyon szárítja a hajam, de még így is tart a szerelem :)

Minden reggel hajat mosok, mert túl rövid és fejtetőnél hamar bezsírosodik :( Éppen ezért eszméletlen sok flakonos sampont használtam el, amit már nem tudtam félvállról venni. Utána olvastam más megoldásoknak és ez tűnt a legkézenfekvőbbnek: szilárd sampon. Az üzletben ezt ajánlották, mert a tengeri sós verziók brutál szárító hatásúak (elmondásuk szerint), így adtam egy esélyt ennek. Nagyon jó az illata, bár hajszárítás után én egyáltalán nem érzem ezt illatot. Könnyen és jól habzik, alig kell párszor megforgatni a tenyeremben. Jól tisztít, kicsit másabb tapintású a hajam utána, mint a folyékony samponok után, de nem zavaró. Hajszárítás után pedig csillogó és fényes a hajam, nincs elnehezülve, sokkal jobb az állaga :) Én beleszerettem!

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajpakolás
2020. január 17.

Én imádom, régóta használom. Nem nehezíti el a hajamat, pedig elég rövid, így kb. lehetetlen, hogy fejtetőre ne kerüljön belőle. Jól hidratál, és az illata is mennyei :)
(én már régóta nem látom a drogériák polcain, egy 100 Ft-os boltban viszont újra rátaláltam, az itt megjelenített ár töredékéért)