Pamacsvirag

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush The Brightside Habfürdő

Lush The Brightside Habfürdő
2021. október 13.

Nagyon jó az illata és nagyon szép és erőteljesen színezi be a vizet, 3 alkalomra volt elég. De teljesen őszinte leszek Nekem ez így csalódás volt, mert ennyiért ilyen élményt, de plusz pl hidratálást kapok más márkától.

Stenders Rózsa Fürdőtej

Stenders Rózsa Fürdőtej
2021. október 13.

Mindenképp érdemes minimum 1x kipróbálni! Nagyon finom rózsa illata van, és ténylegesen olyan hatást kelt mintha tejben és rózsaszirmok között fürdenél. Igazi kényeztetős, ellazulós fürdést eredményez. Egy zacskó több fürdésre is elég. Az egyetlen hátránya,hogy a rózsaszirom mindenhova feltapad,de ez legyen a legnagyobb gond.

Stenders Vitaminbomba Feketeribizli Fürdőgolyó

Stenders Vitaminbomba Feketeribizli Fürdőgolyó
2021. október 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Már több mint 2 éve,hogy beleszerettem ebbe az illatba. Mindig van itthon 1-2! Nagyon jó érzetet hagy maga után a bőrön. Imádom!

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray
2021. október 13.

Nagyon kellemes csalódás lett! Egész nap friss érzetet add, az illata semmi extra,de én szeretem. Mindenképp újra vevős és azóta a stiftet is megvásároltam.

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk
2021. október 13.

A sok pozitív vélemény után és is beszereztem egyet. Sajnos Nekem nagy csalódás lett. Elnehezítette a hajam, nem hozta a hozzá fűzőt reményeket és az itt olvasott tapasztaltot. Az illata szuper, imádtam! A kiszerelés is rendben van, nagy és sok van benne.

Tresemmé Purify & Hydrate Fejbőrradír

Tresemmé Purify & Hydrate Fejbőrradír
2021. szeptember 24.

Nagyon kíváncsi voltam a termékre és nagyon sok utána járás után végre sikerült beszerezni. 3 hónapig "teszteltem". Az elején nem igazán sikerült a felvitele,de amikor már ráérez az ember akkor már nem jelent gondot. Nagyon sokat segített a korpásodáson, Én nem tapasztaltam, hogy jobban hullana a hajam és szerencsére zsírosabb sem volt. Ezt a terméke családot használom ( sampon + balzsam + a fejbőrradír ) és Nekem + 1-2 nappal inkább kitolta a hajmosást. A párom is kipróbálta és Neki is segített a korpásodásán. Nyáron nagyon jól esett a plusz hűsítő érzet amit hagyott maga után.

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray
2021. szeptember 22.

Nekem sem vált be. Ajándékba kaptam... sajnos Nálam is csődöt mondott mint dezodor, volt hogy egy nap többször is újra kellet fújnom magam. A másik problémám, hogy az én bőrömön lesz egy plusz savanykás mellék szaga amitől nagyon erős diszkomfort érzetem lesz, mert olyan mintha izzagságszagom lenne rögtön fújás után és teljesen mindegy, hogy reggel - délben vagy este fújok minden alkalommal érzem azt a savanykás szagot.

Isana Young Aktiv Kohle Nose Strips

Isana Young Aktiv Kohle Nose Strips
2020. január 28.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Puha lett tőle az orrom és kb ennyi... Nálam 1db miteszert sem szedett ki. Én személy szerint a Nivea miteszer tapaszt használom ami nagyon bevállt , de sajnos azt hamar elkapkodják és alig lehet kapni.
A 10-15 perc tapasztalatok alapján kevés, én megvárom amíg teljesen megszárad.

Veet Wax Strips Natural Inspirations Használatra Kész Hideggyanta Szalagok Normál és Száraz Bőrre

2019. április 10.

Hogy mire jó a Glamour napok? Hogy kitud próbálni azt is amire sokszor sajnálod kiadni a teljes árat. Kuponosan vásároltam, hogy nyárra a családi - baráti nyaralásra legyen egy opcióm. Epilátort használok alapból, de nyaralásnál nem akarok ott zümmögni. Az illata 5/5 pont, a gyanta csík 5/3,5 pont ( lábszáron jól használható. A gyanta nekem akkor maradt a bőrömön amikor nem a szőr növekedésével ellentétesen húztam le, illetve nem feszítettem meg a bőrt. Viszont hónaljban teljes kudarc. Ott nem tudtam megfeszíteni a bőrt úgy ahogy a lábamon és inkább csak a gyantát és a fájdalmat kaptam) Kicsit pattogtam ki csak, viszont a bőröm szép piros lett ( ezen mondjuk nem csodálkozom hisz egy gyanta csíkot téptem le a bőrről) az olajos kendő nekem semmit nem ért.

Sleek Lethal Length Szempillaspirál

Sleek Lethal Length Szempillaspirál
2018. július 4.

Kaptam,de nem lett a nagy kedvencem
Nagyon szép pillákat csinál!
Viszont nekem pottyog és maszatolódik