Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

dr. Organic Sampon Marokkói Bio Argán Olajjal

dr. Organic Sampon Marokkói Bio Argán Olajjal
2020. március 6.

Száraz, hosszú, hullámos hajam van, előbb vettem meg, minthogy láttam volna az itteni véleményeket de nem bántam meg végül.
Kifejezetten jól habzik, nekem nem szárítja a hajam igaz én mindig használok balzsamot/pakolást szóval nélküle nem tudom milyen lenne.
Tetszik a gyófynövényes és kicsit talán kólás? illata. Azt hittem nagyon fog fogyni de elég kiadósnak tűnik így 5-6ik használat után.

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Ricinus Oil

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Ricinus Oil
2020. március 6.

Nagyon szereti a száraz hullámos hajam ezt a terméket, szép könnyű és csillogó lesz tőle + az illatát is nagyon szeretem.

Nelly Aqua Nelly Hajhab Tengerialga Kivonattal

Nelly Aqua Nelly Hajhab Tengerialga Kivonattal
2020. március 6.

Nagyon tetszik, hogy puhára szárad a hajam vele de sajnos nem igazán tartja meg a loknikat (nálam legalábbis) pedig aztán nem sajnálom a terméket...még kísérletezünk..lehet kipróbálom majd egy hab-zselé-hab kombóban..

Syoss Hidratáló Zselé Hajpakolás

Syoss Hidratáló Zselé Hajpakolás
2020. március 6.

Gondoltam szép göndör fürtjeim lesznek ha nem kiöblítendő 'pakolásként' belenyomkodom a hajamba szárítás előtt.. hát részben tartotta is a loknikat, de nem tud valahogy megszáradni teljesen ezért ragacsos maradt a hajam és újra hajat kellett mosnom egy fél órás hajszárítás után... nagyon erős rózsás jellegű 'illata' van engem ez is nagyon zavart...egyenlőre nem tudom mi legyen vele- találok e neki majd más funkciót...vagy esetleg mennyire lehet jó, ha kimosós balzsamként használám...de nincs bizalmam felé..

Rochas Eau De Rochas Fraiche EDT

Rochas Eau De Rochas Fraiche EDT
2019. december 20.

Hátő...szeretem a vizes,fás,citrusos illatokat de nagyon szomorú vagyok, hogy ez a szösszenet éppen érezhető de annyira jellegtelen..persze lehet, hogy kell neki a meleg idő- májusban újra fogom próbálni addig viszont csak 2 csillag.

Byredo Blanche EDP

Byredo Blanche EDP
2019. december 20.

Az aldehides illatokat általában nagyon szeretem; ez a parfüm egy erős közepes nálam- összességében jobbra számítottam.
bőrön nálam max fél óra, ruhán 4-5 óra minimum 3 fújással.
Hozza a tiszta illat jelleget virágos mellékhanggal de igazából nincs meg a hűha faktor.
Legközelebb a Bal d'afrique-ot fogom kipróbálni, ugyanis az remekül működik egy ismerősömmel is folyamatosan szimatoltam utána, hogy 'uramistenezmiezdejó' remélem rajtam is olyan zseniális lesz-örülök, hogy Blanche-ot kipróbáltam de nem lesz folytatás.

Tiziana Terenzi Cassiopea

Tiziana Terenzi Cassiopea
2019. december 20.

4 csillagot kap de nem azért mert nekem nagyon tetszene- hanem mert mégsem tehet róla, hogy annyira édes illat amit én már évek óta kevésbé tolerálok.
Az illat összetevők alapján egy fűszeresebb frisebb illatra számítottam de ahogy felfújtam egy Pink Sugar sokk és a na neeeee ez nem lehet; egy ilyen drága parfüm lináris cukor illatú lenne? Aztán nagyon lassan bontakozik de sajnos nem nagy szám legalábbis nekem- a bőrömön nem sokáig érzem viszont a ruháimon erősen érződik reggeltől estig, sálakon napokon keresztül.
Tulajdonképpen egy meleg cukorkafelhő, fügére emlékeztető gyümölcs hullámokkal és a vanília is néha visszaköszön.
Kissé szomorú vagyok mert egy ragyogbb, szikrázóbb illatra számítottam- mindenestre hideg időre aki szereti az édes illatokat annak nagyon bevállhat.

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2019. november 11.

Őszintén nem gondoltam volna, hogy a 300 forintos szappan fel veszi a versenyt a 2000 ft-os mindenféle hűha csoda szuper szappannal,
de fürdésnél ettől lesz a legpuhább, hidratáltabb a bőröm és egyszerűen nem tudok napirendre térni a fölött, hogy eddig öntöttem a pénzt a 'csúcs szuper' tusfürdőkbe, aztán a magas árkategóriájú szappanokban és hagyományos Dove szappan hozta a kívánt hatást ...

Yamuna Shea Vajas Növényi Szappan

Yamuna Shea Vajas Növényi Szappan
2019. november 11.

Kellemes illata van- tipikus őszi-téli darab. Lassan fogy, közepesen habzik (fürdéshez)- talán jobban szárított az eddigi szappanoknál de nem számottevően. Szívesen elhasználom de nincs az a hűha hatás ami miatt újra venném.

Lush Sultana Of Soap Szappan

Lush Sultana Of Soap Szappan
2019. november 11.

1,5 hónapja áttértem a szappanos fürdésre és ezzel a termékkel kezdtem.
Fantasztikus illata van , kellemes a használata de azért a 112g 2000ft-ért eléggé fájt és kb. egyedül használva 2 hét alatt kivégeztem.
A szappan maga nagyon puha, elég jól habzik de hablabdával még sokkal jobb (mint minden szappan), a felénél járva két részre esett és akkor már nehezebb használni. Nekem nem szárított a a bőrömet pedig ősszel télen, szinte pikkelyes szokott lenni a lábam.
Az árára tekintettel alkalmanként fogom csak beszerezni.