Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2019. november 11.

Őszintén nem gondoltam volna, hogy a 300 forintos szappan fel veszi a versenyt a 2000 ft-os mindenféle hűha csoda szuper szappannal,
de fürdésnél ettől lesz a legpuhább, hidratáltabb a bőröm és egyszerűen nem tudok napirendre térni a fölött, hogy eddig öntöttem a pénzt a 'csúcs szuper' tusfürdőkbe, aztán a magas árkategóriájú szappanokban és hagyományos Dove szappan hozta a kívánt hatást ...

Yamuna Shea Vajas Növényi Szappan

Yamuna Shea Vajas Növényi Szappan
2019. november 11.

Kellemes illata van- tipikus őszi-téli darab. Lassan fogy, közepesen habzik (fürdéshez)- talán jobban szárított az eddigi szappanoknál de nem számottevően. Szívesen elhasználom de nincs az a hűha hatás ami miatt újra venném.

Lush Sultana Of Soap Szappan

Lush Sultana Of Soap Szappan
2019. november 11.

1,5 hónapja áttértem a szappanos fürdésre és ezzel a termékkel kezdtem.
Fantasztikus illata van , kellemes a használata de azért a 112g 2000ft-ért eléggé fájt és kb. egyedül használva 2 hét alatt kivégeztem.
A szappan maga nagyon puha, elég jól habzik de hablabdával még sokkal jobb (mint minden szappan), a felénél járva két részre esett és akkor már nehezebb használni. Nekem nem szárított a a bőrömet pedig ősszel télen, szinte pikkelyes szokott lenni a lábam.
Az árára tekintettel alkalmanként fogom csak beszerezni.

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift
2019. november 11.

Nos... már a termék kinyomása akkora szenvedés volt, hogy már akkor kijelentettem, ha ezt sikerül kibontani és jó is lesz sem fogom újra venni.
Egy ujjal nem lehet az ábra szerint kinyomni..kettővel sem, fejre fordítom és két kézzel fakannállal nyomom akkor sem már végül az ajtót lábammal támasztottam ki és a kilincsen húztam két kézzel és úgy nagy nehezen használható állapotba került.
Alapvetően nem rossz termék de annyira nem is jó- nem lehet szépen elkenni és nem puhul fel eléggé hő hatására sem az illata olyan semmilyen- szerintem az Olivia mérföldekkel jobb még úgy is ha utána kezet kell mosni.

Vegetable Beauty Arcmaszk Sárgarépa Kivonattal

Vegetable Beauty Arcmaszk Sárgarépa Kivonattal
2019. szeptember 22.

Nagyon vágytam rá, hogy kipróbáljam...hát nem olcsó viszont egy félévig a 200 ml tubus ( kb mint egy hajbalzsam) biztosan kitart.
Tulajdon képpen szerintem állagában inkább krémpakolás, mint maszk (legalábbis az én fogalmaim szerint). Kellemes használni enyhe illata van.
Hosszú távú hatásairól még nem tudnok nyilatkozni de használat után kellemes a bőr tapintása, irritációt nem okozott- szívesen el fogom használni.

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2019. szeptember 22.

Igazi barack illata van ami egész sokáig megmarad a bőrön, férjem is oda van érte.

Nivea Volume Forming Spray Hajlakk

Nivea Volume Forming Spray Hajlakk
2019. szeptember 22.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a hajlakkal, szép fényes utána a (száraz) hajam, még lehet igazgatni picit.
Jól meg fogja a babahajakat főleg a fogkefére fújt fésülős technikával.
Kellemes illata is van- azt viszont érdemes tudni, hogy a tartása (nálam legalábbis) nem 100% os igaz nekem sok és hosszú hajam van,
viszont ezzel szemben másnap nyoma sincs a hajban és én ennek örülök.

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer
2019. szeptember 22.

Költség hatékony de nem túl drága szemhéj alapot kerestem és megtaláltam.
NYX-ben azt javasolták, hogy ne korrektorozzak alá, hanem csak önmagában használjam- elég szkeptikus voltam, hogy a világos színek, mennyire fognak takarni- de nagyon klassz!
Amit reggel megcsináltam az 10 óra mulva is pontosan ugyanúfy néz ki + nem irritálja a kontaklecsés szemem.

Clinique Quickliner For Lips Szájceruza

Clinique Quickliner For Lips Szájceruza
2019. szeptember 22.

Nem vagyok vagyis voltam egy szájkontúr/ceruzás valaki de nagyon tartós sminkre, rúzrsa volt szükségem és igazából én rúzst próbálni mentem a Clinique-be de a hölgy ragaszkodott hozzá, hogy először csináljunk szájkontúros alapot- nos annyira jó színe van önmagában, hogy nem a rúzst vettem meg hanem a szájkontúrt és egész ajakra felvive egy pici szájfénnyel használtam a szájfény persze lekopott de a kontúr úgy nézett ki a számon 10 órán keresztül 6 fogásos vacsora után, mintha akkor kentem volna fel egy matt rúzst- szóval ez csúcs!!!

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder
2019. szeptember 22.

Esküvő miatt vásároltam és nagyon bevállt- igazából mióta meg van mindig ezt használom a többiek pihennek.
Nagyon szép selyemfénye lesz tőle az arcnak- este pont úgy néz ki az arcom,mint ahogy reggel megcsináltam.
A kiszerelése miatt könnyen szállítható, én is a kis kupakba szoktam a flakonjából ütögetni és onnan veszem fel púderecsettel.

Alkalmakra kifejezetten ajánlom!