Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lioele Secret Pore Bright Póruseltüntető BB Gél Alapozó

Lioele Secret Pore Bright Póruseltüntető BB Gél Alapozó
2016. április 13.

Az ígéretek és a valóság:

Kellemes tapintású, feszes arcbőrt eredményez : igen és nem
Foltfehérítő hatása van: nem vettem észre
Erős fedést biztosít problémás bőrre: nem; akinek egyébként nincs problémája annak egységesít
A pattanásokat, nagy pórusokat és a bőrhibákat is eltünteti: pórusokat kiegyenlíti egy kicsit
Optikai hatás a ráncok ellen: talán
A bőr víz és olaj háztartásának helyreállítása: hát...4 óra és fényes az arc
Póruserősítő és bőrtápláló összetevőket tartalmaz: lehet
A smink viselése közben a BB gél színe nem változik: tényleg nem de sárgás
Matt hatást biztosít: 3-4 órára púderrel
Több rétegben is felhordható, így még erőteljesebb fedést biztosít: nem

Pro:
- illat mentes
- körülbelül 4000 ft-ért online megrendelhető
- vékonyan könnyű kézzel is eloszlatni (eléggé szilikonos textúrának tűnik)

Semleges:
- azoknak áll jól akiknek meleg tónusú és nem igazán foltos a bőrük
(nekem pont semleges és látom azt az árnyalatnyi különbséget.. lehet, hogy nyáron pont jó lesz)

Kontra:
- fog... világos ruhát, ha az arcodhoz érsz és utána megfogsz egy papír lapot az ujjlenyomatos lesz
- púderrel is a homlokom 3-4 óra elteltével olajos hatású lesz pedig inkább normál a bőröm , mint kombinált

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2016. április 11.

Hát ez drága és vacak.... semmi extrát nem ad, jobban szárad a szám vele , mint nélküle.
Sajnálom ez van...

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2016. február 9.

Nálam nem jött el a csoda. Úgy sajnálom és annyira akartam, de se önmagában sem a márka BHA tonikjával kombinálva. Nincs vele különösebb baj, hamar beszívja a bőröm, de nem lett kevesebb mitesszerem és látványosan jobb se a bőrképem- jó persze alapból nem túl problémás de lehetne sokkal tisztább tömörebb stb.
Amikor elfogy (talán nyárra- mert tényleg sok :-D) megpróbálom az essenciáját hátha nálam az jobban működik.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2016. február 9.

Meg kell védenem ezt a spirált.
Nem vártam tőle túl sokat, és meglepődtem - na nem az első alkalommal mert ez is tipikusan az a spirál aminek jót tesz ha kicsit szárad a festék és kap levegőt, de kb a 3. használat után csinál olyan pillákat , mint a 6-10 ezer forintos versenytársai. Szép fekete , nem elnehezedett , különválasztott hosszú pillák. Sőt nekem ez a spirál sokkal jobban be vállt, mint a Maybelline Lash Sensational-je.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. november 20.

Átváltottam olajos lemosókra de nem volt jó ötlet az amúgy szép bőröm tök problémás lett, ezért vissza akartam térni a micellás vizekhez.
Korábban Garnier-t és Paese-t próbáltam mindkettő jó volt, de mégsem volt meg a vegyük újra érzés. Eucerint kicsit drágállom pedig jó nagyon,
a Biodermát meg nagyon drágállom... és akkor még jött a parfümmentes és alkohol mentes legyen, meg lehetőleg ne legyenek benne irritáló dolgok és ennek a Balea terméknek igaz még nincs olyan sok véleményezése de mégis úgy gondoltam egy próbát megér.

Nekem személy szerint nagyon bevált;
+nem csíp , nem irritál
+ két vatta koronggal leszedi a : BB krém, korrektor, púder, bronzosító + ami a szemsminkből maradt
(ha használok spirált akkor ott olajos lemosó első körben) ill ha nem használok spirált simán lehozza szemsminket is.
+ nem dörzsölöm az arcom, hanem normál módon áttörlöm.
Na most én 2-3 percig érzem h minimálisan, mintha ragadna - néha lemosom vízzel utána az arcom de ha nem akkor is teljesen megszárad,
de ezért nem fogom lepontozni.

Balea Vital Arcolaj

Balea Vital Arcolaj

UPdate:
Sajnos, kissé elhamarkodott voltam:
- a parfüm elkezdte irritálni az arcbőröm (ami egyre erőteljesebben érezhető az idő múlásával)
ezert elkezdtem használni kézfejre ami az őszi időtől borzasztóan kiszáradt de nem hidratálja pedig a szőlőmag olajnak igen csak kéne-
de akkor ezt hoogy? hogy ápol? hogy hidratál?

Legközelebb mindent a kézfejemen fogok tesztelni.

Előzmény:
Rengeteg gondolkodás után vettem meg ezt az olajat , mert fenntartásaim voltak a következők miatt:
-parfüm (általában irritálja a bőröm)
-korábbi száraz olajos kudarcok (negatív hatások:foltos irritált sokkolt bőr)

Amiért kellett valami megoldás:
- megviselt bőr (stresszes időszak)
- pakolások, maszkok, szemkörnyék hidratálás- teljes bőr upgrade= rengeteg pénz

PC-nél azt olvastam nincs szükség a szemkörnyéken külön termékre a megfelelő kímélő arckezelések a szemkörnyéknél is ugyanolyan jól beválnak csak hát a parfüm!
Aztán mégis megvettem egy esélyt adva (1700 ft körül volt a 30ml) , hogy 1 termék komplexen kezelheti az egész arcomat- 1-2 cseppet oszlattam el a nedves arcomon, nyakamon lefekvés előtt; a szemkörnyék és nevető ránc kapott egy bónusz simítást.. nagy esélye volt, hogy piros kiütéses vagy pattanásos leszek de semmi nem történt, szóval most óvatosan alkalmazva használom tovább várva milyen eredményre jutok hosszabb távon.

(nagyon enyhén érezhető csak a parfüm és nem is felkenésnél, mert olyankor inkább olaj szaga van- hanem később lehet az enyhe parfümöt érezni kb 15 percig)

Yamuna Szőlőmagolajos Növényi Szappan (régi)

Yamuna Szőlőmagolajos Növényi Szappan (régi)
2015. november 6.

Nem igazán tudtam mi alapján válasszak a Yamuna szappanok közül és ennek az illata teljesen levett a lábamról.
+ meglepődtem mennyire fantasztikusan habzik
+ nagyon finom az illat - éppen hogy csak érezni lehet a bőrön
+ meglepődtem mennyire jó érzés volt az arcomra való használat, nem feszült, nem húzódott a használata után

- formája nagyon szögletes és annyira nem áll kézre az elején
- úgy látom, hogy ez fény sebességgel fog elfogyni :-(

Guhl Locken Kraft Sampon

Guhl Locken Kraft Sampon
2015. november 6.

Szóval száraz, hosszú, göndör haj:
+ az illata alig érezhető, talán semlegesnek is mondható
+ öblítésnél már látszik hogy szép fényes a haj , selymes a tapintása
+ meg merem kockáztatni, hogy nem feltétlenül kell mellé balzsam
+ nem nehezíti el a hajat
+ nem okozott irritációt sem korpát
+ törölköző száraz hajnál láthatóan göndör tincsekbe rendeződik a frizura tőle

- a mennyiség elég kevéskének tűnik valahogy- de lehet csak mert ebben a flakonban látszik hogy fogy :-)
- kicsit csúf az összetétel lista
- kell azért nekem egy naaagy diónyi mennyiség , hogy megfelelően habozzon és jusson mindenhova (de az átlag ember nem használ el annyi hajhabot és hajlakkot amit ki kéne mosnia a hajából, mint én szóval ez nem mérvadó)

Összességében nekem eddig ez az egyik legjobb göndör-hajas samponom.

Wellaflex Curls&Waves Hajhab Erős Tartás

Wellaflex Curls&Waves Hajhab Erős Tartás
2015. november 6.

Nekem amennyire nem tetszik az illata annyira elégedett vagyok vele, szóval nagyon!
(A Nivea voulmen hajhabos 'tragikomédia : szénakazal fej' után után ezt vettem meg- és teljesen pozitív.)
Hosszú, vastagszálú göndör hajam van.

+nagyon jó a hab állaga könnyű de tejszín szerű (nem buborékos) és maga a hab is 'rugalmas'
+könnyű eloszlatni
+nem szárad keményre tőle a haj , puha marad
+egyben tartja a tincseket (egy minimálisat engedi kilógni a fürtöket- hajlakkal ellensúlyozható)

csak az illata .. de szerencsére nem marad olyan erős , mint kifújásnál.

Organix Hair Renewing Moroccan Argan Oil Shampoo

Organix Hair Renewing Moroccan Argan Oil Shampoo
2015. november 5.

Müllerben kapható balzsammal együtt, több féle - tegnap láttam!