Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift
2019. november 11.

Nos... már a termék kinyomása akkora szenvedés volt, hogy már akkor kijelentettem, ha ezt sikerül kibontani és jó is lesz sem fogom újra venni.
Egy ujjal nem lehet az ábra szerint kinyomni..kettővel sem, fejre fordítom és két kézzel fakannállal nyomom akkor sem már végül az ajtót lábammal támasztottam ki és a kilincsen húztam két kézzel és úgy nagy nehezen használható állapotba került.
Alapvetően nem rossz termék de annyira nem is jó- nem lehet szépen elkenni és nem puhul fel eléggé hő hatására sem az illata olyan semmilyen- szerintem az Olivia mérföldekkel jobb még úgy is ha utána kezet kell mosni.

Vegetable Beauty Arcmaszk Sárgarépa Kivonattal

Vegetable Beauty Arcmaszk Sárgarépa Kivonattal
2019. szeptember 22.

Nagyon vágytam rá, hogy kipróbáljam...hát nem olcsó viszont egy félévig a 200 ml tubus ( kb mint egy hajbalzsam) biztosan kitart.
Tulajdon képpen szerintem állagában inkább krémpakolás, mint maszk (legalábbis az én fogalmaim szerint). Kellemes használni enyhe illata van.
Hosszú távú hatásairól még nem tudnok nyilatkozni de használat után kellemes a bőr tapintása, irritációt nem okozott- szívesen el fogom használni.

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2019. szeptember 22.

Igazi barack illata van ami egész sokáig megmarad a bőrön, férjem is oda van érte.

Nivea Volume Forming Spray Hajlakk

Nivea Volume Forming Spray Hajlakk
2019. szeptember 22.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a hajlakkal, szép fényes utána a (száraz) hajam, még lehet igazgatni picit.
Jól meg fogja a babahajakat főleg a fogkefére fújt fésülős technikával.
Kellemes illata is van- azt viszont érdemes tudni, hogy a tartása (nálam legalábbis) nem 100% os igaz nekem sok és hosszú hajam van,
viszont ezzel szemben másnap nyoma sincs a hajban és én ennek örülök.

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer
2019. szeptember 22.

Költség hatékony de nem túl drága szemhéj alapot kerestem és megtaláltam.
NYX-ben azt javasolták, hogy ne korrektorozzak alá, hanem csak önmagában használjam- elég szkeptikus voltam, hogy a világos színek, mennyire fognak takarni- de nagyon klassz!
Amit reggel megcsináltam az 10 óra mulva is pontosan ugyanúfy néz ki + nem irritálja a kontaklecsés szemem.

Clinique Quickliner For Lips Szájceruza

Clinique Quickliner For Lips Szájceruza
2019. szeptember 22.

Nem vagyok vagyis voltam egy szájkontúr/ceruzás valaki de nagyon tartós sminkre, rúzrsa volt szükségem és igazából én rúzst próbálni mentem a Clinique-be de a hölgy ragaszkodott hozzá, hogy először csináljunk szájkontúros alapot- nos annyira jó színe van önmagában, hogy nem a rúzst vettem meg hanem a szájkontúrt és egész ajakra felvive egy pici szájfénnyel használtam a szájfény persze lekopott de a kontúr úgy nézett ki a számon 10 órán keresztül 6 fogásos vacsora után, mintha akkor kentem volna fel egy matt rúzst- szóval ez csúcs!!!

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder
2019. szeptember 22.

Esküvő miatt vásároltam és nagyon bevállt- igazából mióta meg van mindig ezt használom a többiek pihennek.
Nagyon szép selyemfénye lesz tőle az arcnak- este pont úgy néz ki az arcom,mint ahogy reggel megcsináltam.
A kiszerelése miatt könnyen szállítható, én is a kis kupakba szoktam a flakonjából ütögetni és onnan veszem fel púderecsettel.

Alkalmakra kifejezetten ajánlom!

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2019. szeptember 22.

30 faktorosat vásároltam tesztelésre, igazából nekem semmi bajom sincs; sem a csomagolásával sem a folyékonyságával.
Jól lehet kenni, sminkelni rá, nem lettem kiütéses,szememet semm irritálja.
Engem ami zavar benne az, hogy elég erős illata van felkenéskor de szerencsére ezt sokáig nem lehet érezni.
Igazából levizsgázott, úgyhogy 50 faktoros változata jön majd egy Karib-utazásra.

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál
2019. július 10.

Esküvőmre készülve, hosszasan körüljárva a vízálló smink témáját és persze a spirálokét mindig az lett, a konklúzió, hogy a Clinique-t kellene kipróbálni.
Igaz korábban a nem vízálló normál változatát többször próbáltam, azt is nagyon szerettem, de azért az tudott pöttyöket hagyni a felső szemhéjon párás napokon.
Nos tegnap kézhez kaptam ezt a terméket.
Furcsállom is a sok korábbi véleményt, lehet volt valami upgrade-je ennek a spirálnak, mert nekem aztán nem vesz fel sok festéket.
Abszolút elégedett vagyok vele, szép pillákat csinál, nem tapasztja össze hanem nekem kifejezetten szétválasztja őket. Nekem a színe is megfelelő.
Úgy érzem ez a spirál rendszeresítve lesz a jövőben.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2019. július 3.

Eddig a legjobb önbarnítóm a St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion volt, de nem akartam ennyi pénzt kiadni most.
Gondoltam kipróbálom, egyébként nem rossz termék de nagyon kell figyelni, hogy egyenltesen kenjük fel, mert pl nekem lett egy ujjlenyomatom mell fölött és 2 hétig onnan nem akart lekopni- bezzeg a lábszáram azt 2-3 naponta lehet újra kenni : D
Felvitelkor kellemes az illata de 1 óra múlva azért igen érezhető az önbarnító szag- persze nem olyan durva, de vanhogy másnap is érzem magamon.
Amikor beszívódik valóban kellemes tapintású, hidratált lesz a bőr.