Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Essentials 3 az 1-ben Kíméletes Arctisztító

Oriflame Essentials 3 az 1-ben Kíméletes Arctisztító
2011. szeptember 29.

Egyetértek a "simán tudja azt, amit a "nagyok" " véleménnyel- én a Niveához tudnám hasonlítani :)

Oriflame Pure Nature 80%-os Zselé Aloe Verával és Árnikával

Oriflame Pure Nature 80%-os Zselé Aloe Verával és Árnikával
2011. szeptember 29.

Ha nagyon hazavágta valami a bőröd nyugodtan kend fel éjszakára! jó gyulladáscsökkentő, nem szárítja de nem is terheli a bőröd :)

Oriflame Bőrpuhító Sarokápoló Krém

Oriflame Bőrpuhító Sarokápoló Krém
2011. szeptember 29.

Szeretem, de lassan szívódik be.

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2011. szeptember 29.

Mintha málna lekvárban fürdenél:D kicsit jobban habozhatna azért

Oriflame Grape Antioxidant Day Cream

Oriflame Grape Antioxidant Day Cream
2011. szeptember 29.

Sajnos - grízes bőr, allergia szerű reakciókkal-érzékeny bőrre nem ajánlom- az illata klassz :)

Oriflame Optimals Matte Touch Nappali Krémzselé

Oriflame Optimals Matte Touch Nappali Krémzselé
2011. szeptember 29.

Az igazság az: első héten fantasztikus volt, utána visszájára fordult a hatása- én alkalmazni csak 1 hét szünetekkel tudom- sztem inkább krémes, mint gél szerű-és kicsit nehéz is az állaga kombinált, zsíros bőrhöz :(

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2011. szeptember 29.

Nem szeretem a kézkrémeket mert amit próbáltam mind zsíros utóérzést hagyott- ezt imádom

Skin 79 The Oriental Gold BB Cream Plus

Skin 79 The Oriental Gold BB Cream Plus
2011. szeptember 29.

Ez a vélemény az édesanyámé: kiegyenlíti a bőr árnyalatait, májfoltjai láthatóan csökkentek, és számára a ránctalanító hatás is bebizonyosodott. Bár a színe kicsit sötétnek bizonyult végeredményben.

Skin 79 Super+ BB Krém Pink

Skin 79 Super+ BB Krém Pink
2011. szeptember 29.

Az én bőröm nagyon világos és érzékeny, néha száraz néha kombinált- nekem ez a BB nagyon bevált! Mióta meg van nem használok alapozót előfordul, hogy púdert sem. Esti lemosás után láthatóan friss marad a bőröm. Fedése erős közepes de akinek nagyon csúnya a bőre annak csodát nem nyújt, és felvitelnél gyorsan kis mennyiséget kell hamar bemasszírozni ezért nem lehet sokat szórakozni vele mert maszkszerű lesz a hatás-> ezért a 4 csillag (:

Essence My Skin Mattító Arckrém

Essence My Skin Mattító Arckrém
2011. szeptember 29.

Nagyon ráizgultam, de csalódtam- félórán belül grízes lett tőle a bőröm és piros foltok jelentek meg tőle..adtam neki még 1 esélyt következő alkalommal, de ugyanez- ha lehet még brutálisabban- talán a hugomnak beválik-még nem nyilatkozott...