Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Estée Lauder Beautiful EDP

Estée Lauder Beautiful EDP
2019. április 27.

2015-ben külföldön dolgoztam és az akkori munkahelyemen belefutottam egy női szemmel is gyönyőrűséges fekete nőbe akinek olyan csodás illata volt, hogy muszáj volt megkérdeznem mit visel. Miután megtudtam, hogy a EL Beautiful mentem is kipróbálni de botrányos volt rajtam.

Most a napokban egy parfümériában szaglásztam, levettem a kupakját és megszagoltam első gondolatom ismét az volt, hogy ez rettenet, de csak azért is ráfújtam a kezemre- az első 5 percben azon rémüldöztem, hogy 'ezzel a szaggal kellene még dolgokat intézni?' - aztán hirtelen megváltozott és nagyon tetszett.
1 órát nagyon erősteljesen éreztem magamon, páran utánam is fordultak. Aztán kezdett börközelivé vállni és rajtam kifejezetten édes lett jobban, mint szeretném.
Ennek ellenére meg fogom venni mert amiért Makk Zsuzsót taszítja és pont azért vonzódok hozzá; VW Boudoir-ja is gyönyőrű rajtam és abban is van valami összetevő ami függőséget okoz nálam.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. április 17.

2-3 hónappal ezelőtt nagyon gyulladt lett a bőröm (ez korábban soha nem volt jellemző), ahogy eltűnt, úgy jött a következő pattanás szerű mély de üres 'göb' az arcomra- nagyon átgondolt rendszert állítottam fel, hogy helyrehozzam.
De nem segítettek az TO termékei se és semmi más amit mindenki úgy dicsér.

Teljes tanácstalanságomban böngésztem a LRP hivatalos itthoni oldalát és megdöbbentően sok pozitív véleményt találtam nagyon széles életkori skálán- ami azért valljuk be elég meggyőző, hogy ugyanúgy működik valami egy 16 és egy 43 évesen.

Hát oly mindegy alapon vettem egyet a lemosójával együtt, 4 nap után nagyon látványos lett az eredmény- normalizálódott a bőröm állapota, simult a felszíne, elmúlt a gyulladás nagy része.
Bónusz; amit nem vártam tőle de abszolút örülök neki, hogy nagyon szépen tartja a sminket még úgy is, hogy fényvédőt is kenek fölé.
Általában a pirosítómnak délre már nyoma se szokott lenne de mióta ezt használom, még este is látszik a pirosítom.

Szóval amit mindenféle hámlasztás, hidratálás, kezelés nem tudott megoldani hónapokig 4 nap alatt el kezdte helyrehozni, 1,5 hét napi 2x használat után nagyon szép a bőröm- nekem ez teljesen elképesztő és azt gondolom, hogy ez a termék tényleg méltó a kipróbálásra.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. április 2.

Nos nekem alapvetően szép volt a bőröm - de az elmúlt 3-4 hétben tele lett az arcom mély gyulladásokkal (ami csak vizes vagy nincs benne semmi) ez korábban egyáltalán nem volt jellemző.
Már egy ideje gondolkodtam ezen a terméken de arra jutottam mindig, hogy nem olyan problémás a bőröm és nem ez a megfelelő termék.
Most mégis megvettem a Mo.-on fellelhető legvilágosabb árnyalatát a Fresh Alabaster-t.
Egyszerűen imádom!
Igaz kicsit nekem most is sötét, nyáron lesz az igazi szóval jelenleg korrektort használok az arcom bizonyos pontjainak világosítására, hogy ne tűnjön nagyon sötétnek- de a felvitelt követően 30 perccel kb mintha igazodna jobban az arcszínemhez.
Én nem hidratálok direkt alá hanem a NIVEA Q10 Anti-age & Anti-pigments Napozó Arckrém FF 50 krémet használom és hangulattól függően esetleg primert de azt nem mindig. Így ezzel a kombóval szép selyem fénye lesz az arcomnak és csak nagyon picit púderezem le az állam,orrom, szemem alatt és a szemöldököm között - napközben egyszerűen nincs szükségem púderezésre - csodásan tartja magát.
8 óra után látom, hogy egy nagyon minimálisat megkopik de egyenletesen és egyáltalán nem feltűnő.
Ezen kívül a gyógyító hatással úgy voltam, hogy : na persze... de tényleg csinál valamit mert még a párom is megállapította, hogy mintha rendbe jött volna az arcom mióta ezt használom (pedig tudjuk a ff-ak milyen vaksik..)
Szóval nekem a kombinált, érzékeny ritkán gyulladásos de gyakran mitesszeres bőrömre nagyon bevált.

Coco & Eve Like A Virgin Hair Masque Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque

Coco & Eve Like A Virgin Hair Masque Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque
2019. március 6.

Az egyetlen balzsam/pakolás amitől lágy, selymes, könnyű lesz a hosszú, hullámos, vastag szálú hajam!

Gyakorlatilag minden ár kategóriában próbáltam már termékeket ami itthon kapható de sajnos semmi nem vette fel vele a versenyt.
Ez az egyetlen olyan termék aminek napokig lehet érezni a nagyon kellemes (nem tolakodó!) illatát, nem zsírosodik tőle a hajtő de hidratált, puha, lágy esésű lesz a haj egész hosszon és nem szöszös- már egyetlen használattól!
Viszont aki szeretné besütni, göndöríteni a haját annak nem a legjobb választás mert annyira lágy lesz a haj textúrája, hogy nem marad meg benne a göndörítés.

Örök <3 a húgomnak, hogy megmutatta nekem ezt a csodát és nekem is rendelt.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. március 6.

Nekem nagyon világos a bőröm - nem lett jó a legvilágosabb szín sem pedig hetekig vadásztam rá, és még jó maszkos, kiemeli a hangyányi száraz részeket is- rettenet.

Douglas Essential Sensory Make-Up Remover Oil

Douglas Essential Sensory Make-Up Remover Oil
2019. március 6.

Ez egy nagyon jó smink eltávolító!
Én a pici utazó változatát vettem újra és olyan 1500 ft- az előző fél évig volt elég kb heti 3 használat mellett!
Úgy használom, hogy 3-4 cseppel átmasszírozom az arcom (közvetlenül szemfestékre is) és egy meleg,nedves arctisztító kendővel törlöm le,
utána nincs szükségem se plusz tisztításra, se hidratálásra- nekem sokkal jobban bevált, mint a TBS kamillás balzsamja vagy a Kosé olajos tisztítója.
Az illatát ami olyan talán gyógynövényes de annak se mondanám de semmiképpen nem parfümös én kifejezetten szeretem.

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. március 6.

Tényleg egy elég jó sampon az árkategóriájában.
Már a felét elhasználtam hosszú,hullámos vastag szálú száraz hajra.
Úgy vagyok vele, mivel nem bántó az illata, sőt kellemes, jól habzik egy második alternatívának talonban fogom tartani,
viszont 4 naponta hajat kell mosnom ha ezt használom az eddigi 6 nap helyett és valahogy 2 nap múlva nem olyan tiszta a fejbőröm- vagy nem is tudom ezt megfogalmazni de nem az igazi így visszatérek az Aussie-hoz.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Ez tényleg nagyon jó!

Pár hónapja vettem egy high-end spirált rengeteg pénzért és nagyon befürödtem vele.
Leárazva 1700 ft-ért vettem a dm-ben, úgy voltam, hogy ha nem is jó 'nem akkora pénz kidobás' mert
akármennyire szeretem a Maybelline-t, nekem pl a Lash Sensational nagyon nem jött be.

Tényleg jó a festék állaga, talán a selymes a legjobb szó
Több rétegben is fel lehet vinni, igazgatni és nagyon szép alsó pillákat csinál,
pedig nekem azt csak nagyon kevés spirál tud, pl a Loreal-ok nekem panda szemet csinálnak 4 óra múlva de szépen tartja magát.
Szóval nálam most ez lett top-spirál.

Ziaja Argán és Tsubaki Olaj Hajpakolás

Ziaja Argán és Tsubaki Olaj Hajpakolás
2019. március 6.

Hosszú, vastag szálú, hullámos hajam van. Az az igazság, ha nem lett volna lefóliázva és meg tudom szagolni - k i z á r t dolog, hogy megvettem volna;
rettenetes szaga van '90 es évek kisvárosi parfüméria legolcsóbb kölni szag... gyűlölöm.
Még elhasználom szerencsére az én hajamra 6 alkalom (4x már végig szenvedtem és még 2 alkalom és elfogy)
Nem lesz megfelelően hidratált se táplált tőle a haj sőt nekem nagyon bolyhos lett, szerintem bármilyen más hasonló árkategóriájú pakolás sokkal jobb.

CliniqueFIT Workout Makeup SPF40 Alapozó

CliniqueFIT Workout Makeup SPF40 Alapozó
2018. május 22.

Szóval a light árnyalatban kértem először mintát (2 napig volt elég)- az üzletben pont olyan színű volt, mint a Clinique Belmish BB light-ja de mire hazaértem narancssárgává oxidálódott a kis tégelyben és majdnem frászt kaptam- viszont felkenéskor pont ugyanolyan világos lesz, mint amilyennek lennie kell.

+ a legvilágosabb árnyalat nekem a nyári színem
+ nagyon könnyű viselet (transzparens púderrel estig simán fentmarad)
+ nem vagyok híve a sport közbeni sminkelésnek de ha már így reklámozzák jól leteszteltem és őszintén meglepődtem milyen jól néztem ki utána,
egyébként hagyta lélegezni a bőrt izzadni is tudtam de mégsem folyt le nem kentem szét nem lett olyan a törölközőm sem.
+ korrigálja a pórus méreteket
+ nem szárítja e bőrt de nem is lesz olajos (érintésre sem)
+ egységesebbnek tűnik tőle az arcbőr

- ha nem kenjük el alaposan akkor pl a hajtőnél maradhat (nálam rendszerint narancssárga) csík
- ha már megszáradt akkor nehéz korrigálni
- pont olyan híg, mint a márka Belmish BB-je (nekem ez nem gond de sokan nem szeretik)

o észrevettem, hogy már a tubusban is oxidálódott kicsit a kence ,mert sötétebb ami kifolyik
de a minőségén nem változtatott és felkenve a szín is olyan amilyen az első használat után volt
o illata nyílván nincs de egy enyhe alkoholosság kiérezhető