Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion

St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion
2018. május 22.

Egy ideig próbálkoztam önbarnítókkal meg airbrush lábbarnítokkal volt ami jó volt, de egy reggeli fehér ruha összekenésnél elszakadt a cérna és úgy voltam, hogy soha többet.

Aztán lett egy sötétkék ruhám amit 1 hét múlva fontos alkalomra kell viselni, és hoppácska... kiemelte, hogy bizony a lábam 10 árnyalattal fehérebb, mint a karom/ felsőtestem (mintha valaki más lába lenne) és mivel képtelenség 2 hét alatt lábon egy amúgy sem barnuló csak leégő valakinek sokkal sötétebb lábakat produkálnia ezért hosszú kutakodás után emelett döntöttem.

Ez a kence zseniális! Alapból csak finom, nem feltünő (természetesen sárgaság és barnítószag mentes) 'barnulást akartam' de annyira szépen feltűnés mentesen fokozatosan lett színem, hogy teljesen felbátorodtam és nyugodt szívvel használom mindenhova már nem csak a lábamra (kivéve arc) sőt, ha elfogy ez a tubus a sötétebb változatot is ki fogom próbálni.

Nem érzem vészesnek azt a 3 percet.. addig hajat vagy fogat mosok rendszerint. Tényleg nincs utólag semmilyen kellemetlen szaga a bőrnek, nem fog semmit, nem ragad a bőr, csak mintha simán zuhanyoztál volna és kész :-)

Valószínűnek találom, hogy azok akik egyébként tudnak napozni vagy barnulni kevésnek fogják találni de nekem 1 hét tengerpart után sem volt ilyen színem (-A napozó ágy alatt feküdtél?- típus) :D

Chica Y Chico Tota-S 3.0

Chica Y Chico Tota-S 3.0
2018. április 10.

UP.: Egy balul megválasztott arcra való olaj egy éjszaka alatt úgy hazavágta az arcomat, hogy csak pislogtam, mint hal a szatyorban...
Aztán egésznap tanakodtam mihez is kezdjek azzal rettenettel (olyan helyeken árasztottak el kitüremkedő mitesszerek ahol soha korábban) végül ez a régen használt mini csoda jutott eszembe és kerül amibe kerül megveszem alapon munka után el is kotortam érte és meg kellett állapítanom, hogy döbbenetesen jó 'restaurálást' végez még mindig és pont olyan jó, mint amilyen 3 éve is volt :)

2015
Kipróbáltam a márka Molang-ját és Asta-Z 4.0-ját is. Molang vált be a legkevésbé és összehasonlítva a hármat
nekem ez a KEDVENCEM. Először mintát próbáltam ami után epekedve vártam a teljes kiszerelés érkezését.
A bőröm nagyon érzékeny, allergiás vagyok a laktózt és tejfehérjét tartalmazó élelmiszerekre ezen kívül még bizonytalan, hogy mire nem-
Ami nagyon hamar megjelenik az arcomon, nyakamon és mellkasomon kiütés formájában.

Eddig a Tota volt ami a legszebben, leglátványosabban 1 éjszaka alatt szinte teljesen elfogadható szintre hozta az arcomat, egy felelőtlen evészet után.
Sárgás krém-gél épphogy csak érezhető gyógynövényes jelleggel, vékony rétegben szinte azonnal beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, vastagabb pakolásként kis időre van szüksége.
Kombinált bőrnél elég macerás a hidratálás de ez a krém pont azt a közepes szintet hozza , hogy a száraz részek ne legyenek szárazak a problémásak meg ne csillogjanak, fényesedjenek. Úgy vettem észre, hogy segíti a sebek gyógyulását is és egy idő után a sebekből visszamaradt foltok is halványultak.
Smink alá is remek viselet.
Nyilván nem kell azt várni , hogy 5 évvel fiatalabb foltmentesebb arcot varázsoljon- de szerintem amennyire egy krém helyrehozhatja az irritált sérült bőrt ez annyira megteszi, parfüm!!! és tartósítószer nélkül.. Az egész bőrkép szebb lesz tőle. A csomagolása sem a cukiságra, látványra hajaz- gyógyszertári jellegű dobozban ,csőrös egyszerű letisztult kiszerelésben kapjuk kézhez.

e-bay-en illetve wishtrend-nél lehet beszerezni az utóbbinál előfordulnak nagyon kedvezményes ajánlatok.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. április 10.

Szóval én csak azért sem alapon sokáig nem vettem meg..meg a csomagolása sem tetszett.. Aztán le volt árazva fél árra, gondoltam na jó... az első pár alkalommal nagyon idegesített ez a kámforos szag... aztán elmúlt vagy, megszoktam de a lényeg, hogy nem gondoltam volna de sokkal jobban ragaszkodom hozzá, mint bármilyen ajakápolóhoz korábban, tényleg elég napi 1x vagy max 2x használni és nem hámlik a szám nem cserepes azóta- el sem akartam hinni, hogy ilyen létezik..szuper termék!

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2018. április 10.

Nos én nem hajhullásra vagy növesztésre vettem mert ilyennel nincs gondom. Egy gyógyszeres kezelés következtében erőtlen lett a hosszú göndör hajam és egy szintén göndör hajú ismerősöm javasolta, hogy neki szép fényes a haja tőle és loknikba ugrik.
Persze miután megvettem láttam, hogy itt nagyjából két véglet van vagy nagyon szereti valaki, vagy nagyon nem, de bíztam benne, hogy nekem jó lesz (mert nem egyszer az itt istenített termék nálam a tragikusan rosszul teljesítettek és fordítva) és igazából bevállt.
Szép fényes a hajam tőle, egyben tartja a tincseimet.
Kevésbé szöszös, mint egyébként (mert hát a göndör haj ha nagyon kiszárad,párás az idő vagy csak olyan kedve van akkor szöszös...)

Bio-Oil

Bio-Oil
2018. április 10.

Arcra próbáltam alkalmazni, Egészen addig nem is volt gond amíg csak pontszerűen egy-egy helyre használtam...aztán felbátorodram és egyik este bekentem az egész arcom aminek az lett a következménye, hogy kitüremkedő mitesszereim lettek reggelre olyan helyeken is ahol soha nem voltak, szóval nem fogom erőltetni maradok az alkalmankénti helyi alkalmazásnál.
Sajnálom, hogy parfümözött.

Tigi Bed Head On The Rebound Göndörítő Krém

Tigi Bed Head On The Rebound Göndörítő Krém
2017. november 5.

Az első két használat után, úgy voltam fele, hogy jéééézusom de vacak...már dühömben épp jöttem volna lepontozni amikor is úgy döntöttem kap még egy esélyt.

Utoljára 3x annyit használtam a sűrű, lapocka alá érő hajamra (közepes diónyi mennyiség), mint az első két alkalomnál és nem törölköző száraz hajra hanem amiből simán kinyomkodtam a vizet és úgy massziroztam bele + lassan a legmelegebb fokozaton tárcsával szárítottam és nagyon szép lett! a használatot követő 3. napon sem szénaboglya a hajam.

Az ára horror ennek is. Az illatát sem szeretem különösebben. Ha választani kell a jövőben akkor a korábban bevált TIGI Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém lesz valószínüleg.

Barnängen Sauna Relax Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Sauna Relax Tusfürdő és Habfürdő
2017. október 6.

A termékcsalád leírása alapján azt gondoltam, hogy ez a zöld tusfürdő fog a legkevésbé tetszeni, aztán végig szagoltam a termék családot és ő lett a 'szerelmem'.

Géles, közepesen habzik (legalábbis bármilyen szivacs vagy hablabda nélkül), dezodort is jól lehozza (ez nekem sokszor probléma némely tusfürdővel)
Szerintem az illata teljesen uniszex:
Főleg fás (zöld, fenyő, eukaliptusz) citrusos és picit virágos jelleggel és ami a lényeg- tényleg olyan illata van, mintha valami Spa masszázs részlegén időznél.

Nem lehet vele betelni, úgy érzed még egy kicsit meg még egy kicsit kell magadra kenni belőle- betölti a teret az illat és megmarad a bőrön, még másnap reggel is érezni. És ami fontos még:Életem Párja is nagyon szereti, tetszik neki magán és rajtam is- folyamatosan szimatol és én is őt :D

2017. augusztus 25.

Először 2013-ban vettem meg külföldön, akkor olyan se veled,- se nélküled kapcsolatban voltam vele és ősz végére mikor elfogyott akkor jöttem rá, hogy ez azért nem volt rossz és hiányzott is de mégsem vettem újra, más parfümökkel ismerkedtem.

4 év eltelt...pár napja parfümériában nézelődtem, és megláttam.. nem volt teszter így nem tudtam újra megszagolni. Csak álltam a polc előtt és meredten bámultam a dobozát és próbáltam felidézni milyen illata is volt és igazából nem a konkrét illat, csak kapcsolt életérzések jutottak eszembe:

- finoman krémes,picit gyümölcsös.. roppanós, friss, kicsit zöld, őszi reggeli friss levegő és a délutáni kellemes 15 fokban egy kis szél.. okker sárga napsütés

És akkor rájöttem héé..nekem ez volt az Ősz, a kellemes Ősz- szóval megrendeltem ma...hiszen 1 hét és itt az ősz :-)

2017. augusztus 25.

4 év eltelt...pár napja parfümériában nézelődtem, és megláttam.. nem volt teszter így nem tudtam újra megszagolni. Csak álltam a polc előtt és meredten bámultam a dobozát és próbáltam felidézni milyen illata is volt és igazából csak kapcsolt életérzések jutottak csak eszembe:

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra
2017. július 5.

A Sáfrányszeklicés samponhoz próbáltam a 'saját' balzsamja helyett (az se rossz de semmi extra) és nekem sokkal jobban bejön az illatát egyenesen imádom- kicsit a LUSH Jungel-jére emlékeztet, friss, ropogós, zöld. DE a lényeg: szerintem nagyon jól hidratál (száraz, göndör, érzékeny haj) már amikor öblítem ki a hajamból akkor érzékelhetően sokkal hidratáltabb selymesebb.