Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Sampon Száraz Hajra

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Sampon Száraz Hajra
2017. július 5.

Én is Aussiról váltottam erre, és semmilyen különbséget nem fedezek fel a kettő között, tehát ennek is jó az illata, hidratál, és nem viszket tőle a fejbőrőm, mitn a legtöbb sampontól - sőt ettől kevésbé száll a hajam ami egyébként göndör és száraz.
Használom hozzá felváltva a Sáfrányszeklicés és a Korianderes balzsamát is és nekem szép fényes és életteli és puha a hajam.

Nagyon praktikusnak találom a kiszerelést és a pumpás megoldást, tény, hogy elég drága (ennél próbáltam nem 1 komolyabb árfekvésű terméket de nálam bőven felvette a versenyt velük) de a hajamra és a bőrömre nem sajnálom a pénzt.

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25

Erborian BB Creme Au Ginseng SPF25
2017. június 19.

Annak ellenére, hogy 4 csillagot adok újra fogom venni mert:
- finoman egységesíti az arcbőrt
- lemosás után és másnap reggel is mintha tömöttebb lenne a bőröm, igaz azért látszanak a pórusok de valahogy mégis más
- önmagában sem rossz de én pl a Bourjois 123CC jével használom úgy, hogy: az Erborian vékony rétegbe kerül az egész arcomra és a nyakamra és uána a szemem köré az orrom mellé és egy pici a homlokom közepére kerül a CC-ből.

Viszont a Claire árnyalat nekem úgy is sötét(sőt szürkésen sötét), hogy 'van egy kis színem' már- ezért kell rá a Bourjois. Ezért a 4 csillag+ azért elég drága és tudom, hogy van ennél jobb (DrJart) ugyanennyiért/olcsóbban csak a beszerzése azoknak elég körülményes(mire ér ide, készlet hiány), szóval kompromisszumként működik nálam.

Vivienne Westwood Boudoir

Vivienne Westwood Boudoir
2017. június 8.

Az történt, hogy ültem a kertben és megjelent a húgom, megállt tőlem 5 m-re és jött egy szellő...UramAtyamMiVan Rajtad?- hát így indult.

Kipróbáltam: rajtam inkább vaníliásabb,mint virágos, rajta viszont virágosabb, fűszeresebb, az illat.
Az az igazság, hogy ezt a kompozíciót én egyszerre imádom és gyűlölöm: mintha folyamatosan változna, egyik percben erőszakosnak és mindent fogva tartónak érzem aztán hirtelen lágynak és puhának.
Nem tudom, hogy elegáns-e, kifinomult-e vagy milyen is pontosan de az biztos, hogy nem hagyja nyugodni a környezetét...szóval 1 hétig kínzott a gondolat, hogy vegyek-e, vagy ne?! Végül győzött a Steam Punkok királynője és már úton van hozzám, hogy igába hajtsa a körülöttem lévőket is.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2017. május 18.

Nekem a legvilágosabb is elég sötét, de pár turpisággal megoldható a dolog.
Aggódtam, hogy nem fogja szeretni a bőröm és problémát okoz a parfüm benne, de eddig nem lett semmi bajom,
sőt a fényvédőmmel is igen jól megfér- amin meglepődtem alaposan.
Nem mondom, hogy pótolhatatlan - a koreai termékeket nem nyomja le de addig amíg azok beszerzés alatt vannak az európai bb-ből egész elfogadható,
nekem pl szebb az összkép, mint a Clinique cc és bb esetében.

Yves Rocher Pirosító

Yves Rocher Pirosító
2017. március 26.

Rose Capucine árnyalatot választottam (azt gyanítom, hogy az egyik legnépszerűbb szín lehet, hiszen mindig ki van fogyva vagy csak 1-2 db van már a polcon)
- Színe nagyjából egy középerős barack-korall árnyalat (ami annyira csodás a bőrön, nagyon természetes és üde hatása van)
- közepesen építhető,
- Szerintem nincs illata,
- kopása egyenletes

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2017. március 26.

Amennyire nem szeretem Yves parfümjeit ez a sampon nagyon meggyőzőtt.
Szerintem teljesen korrekt az ára, nagyon kellemes az illata
( nem emlékeztet semmi ismert illatra és nem is szeretem ha egy sampon konkrétan parfümöt prezentál - nem az a dolga), és hát a lényeg:
- göndör, hosszú száraz hajra egy álom (ha lehetne fotót csatolnék, milyen lett egy azaz egy mosás után a hajam tőle)
- tetszik, hogy krémes, hogy szépen habzik (sokan nem tudják, hogy samponozás előtt nem elég bevizezgetni a hajat, hanem nagyjából beáztatni kell- bármilyen samponról is legyen szó)
-szárítás után szépen megmaradtak a loknijaim és nem száll a hajam vagy bolyhosodik
- a fejbőröm sem viszket tőle

Viszont az a véleményem, hogy ez egyenes száraz hajra nem fog működni, tényleg a göndör száraz haj a célcsoport és az teljesen más kategória, mint az egyenes aminek általában nincs olyan tartása, minta göndörnek és ettől a testes sampontól a fejre fog lapulni.

Yves Rocher Noix de Coco EDT

Yves Rocher Noix de Coco EDT

Jaaj..hittem a lelkes rajongóknak :D
Szerencsére csak csuklóra fújtam de ... ennyire mű kókuszt ritkán érzek.
A legfőbb problémám az vele, hogy 1 órával később azon gondolkoztam, hogy mi a fenének lehet ilyen makadámos-vaníliás légfrissítő illata, melyik tárgy amit vásároltunk? és rájöttem, hogy ez a 'kókuszos' próbafújás és ez bizony én vagyok.. tüdüdüdű... nagyon rossz :D

Dior Fahrenheit EDT

Dior Fahrenheit EDT
2017. március 21.

UramAtyám de jó, hogy megszabadultam attól a pasitól aki ezt fújkodta magára. Annyira tolakodó erőszakos 'illat' , hogy nem csak az orrom hanem az agyam is fájt tőle..és tulajdonképpen mindig azt gondoltam, hogy biztos egy idősebb rokonától kapta de a mintakép bátyó használta ezt a rémségét.
Azt hittem velem van a gond, hogy nem bírom a közelemben elviselni a férfiút ezzel a rémséggel de a barátiköre is jelezte annak idején, hogy jó lenne ha véletlenül eltűnne ez az üveg mert ők is utálják...azt hiszem mindent elmondtam ezzel.

Syoss Renew 7 Complete Repair Azonnali Intenzív Hajmaszk

Syoss Renew 7 Complete Repair Azonnali Intenzív Hajmaszk
2017. február 14.

Megjött az ünneprontó...sajnálom

Annyira dícsérte mindenki, szóval adtam neki nem is egy hanem 2 alkalomnyi esélyt. Nem...

Száraz göndör hosszú sok hajra nálam semmit nem ért. Mindez csak szárítás során ütközött ki,
szokás szerint tárcsával kezdtem szárítani de már száradás közben láttam, hogy ez marhára nem vált be,
a tincseim szétestek sprőd, seprűs csúfságok lettek és ahol megszáradt a hajam ott nem lett se selymes ,
se lágy, se puha hanem száraz..sokkal szárazabb, mint amilyen alapból.
Nagyon utálok ilyet írni, mert általában drágább termékeket használok de ezt sajnos még az isana göndör hajra
való vészmegoldásként használt balzsama is lenyomta ... jaaaj akkora csalódás :-(
Így mai napon tovább ajándékozára került, hátha a következő gazdája pont olyan elégedett lesz, mint az előttem szólók.

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer
2017. február 5.

Alapból 30 ml-s változatot akartam kipróbálni de az adott szaküzletben nem volt, csak nagy, illetve a pep-start mini kezdő csomag amiben 15 ml próba található, így azt hoztam el.

Hát ő nagyon érdekes egy krém:
-első alkalommal direkt nem sminkeltem fölé, nem láttam, hogy annyira kiegyenlítette volna a bőröm viszont nagyon sokáig nem fényesedett át a homlokom és amikor igen akkor is szinte észrevehetetlenül 8 óra elteltével közben pedig mindvégig éreztem, hogy van valami az arcomon (de nem zavart)
- aztán következő alkalommal a Clinique saját alapozóját használtam rá, én szépen eltudtam rajta oszlatni de nem működnek együtt jól... úgyértem egy sima hidratálóval az alapozó könnyű selymes felületet képez, szinte mintha nem is lenne viszont ezzel meg olyan mintha kimelegedtem volna és nagyon enyhén tapadna a bőröm- fura...
Mire elfogy a 15 ml megondolom, hogy szeretnék-e 30 ml-t ebből- egyenlőre teljesen bizonytalan vagyok, hogy szeretem-e avagy nem...