Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Fantastique Pocket Borotva

Balea Fantastique Pocket Borotva
2017. február 4.

Neeeeem sajnálom...ez nagyon rossz :-D.

Ahogy 'random' is írta gyorsan éltelen lesz- ez nálam a 3. alkalom volt, amikor eljön ez a pillanat olyan, mintha egy műanyag lapáttal próbálnál borotválkozni (tehát nem borotvál) és enyhe nyikorgó hangot is hallat.

Egy csillagot a méretére és jól foghatóságára adok de ez pont arra nem jó amire való, borotválni....nagyon béna...jaaaj.

Yamuna 100% Shea Vaj

Yamuna 100% Shea Vaj
2017. január 26.

Én láttam, hogy parfümöt tartalmaz már vásárláskor pedig még szemüveg sem volt rajtam. Szóval engem nem ért meglepetés.
Alapból nem akartam kritikus területekre kenni, ami parfüm érzékeny.
Kifejezetten tetszik a lágy illata (a play doh gyerek gyúrmára emlékeztet) meg a habossága, testhőre könnyedén elolvad..
Főleg a kézfejem és talp,-lábfej szakaszon használom + a hajamon.
Mivel száraz göndör és így nagyon érzékeny hajam van gondoltam, ha a kakaóvaj bevállt hidratálás szempontjából akkor ezt is szeretni fogja és így is lett.
De azért az tudni érdemes, hogy szárítás után és még utána egy teljes nappal akárhányszor megfogtam a hajamat még éreztem a kezemen, pont ezért óva intek mindenkit a hajra való használattól akinek vékonyszálú, kevés, egyenes vagy gyenge haja van mert ők gyűlölni fogják, hogy nem tudnak tőle megszabadulni és kimosni is nagyon nehéz, a bőrről is mondjuk 5X nehezebb eltábolítani, mint egy olivaolajos pakolást.

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2017. január 19.

Persze, persze fincsi az illata de, tök átlagos olaj semmi extra.
Semmivel sem lett rendezettebb, hidratáltabb a hajam tőle.
Van aki azt írta, 1-2 pumpa elég sűrű hosszú száraz hajra... NEM! (vagy más fogalmaink vannak a sűrű száraz hajról)
Már első próbánál (nedves hajra) 7-10 pumpányit bele simogattam, aztán szárítás után szintén 5 pumpa szóval nálam az első használatnál elfogyott az üveg kb 1/7-ede... és a hajam pont ugyanúgy nézett ki, mintha nem használtam volna semmit.

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2017. január 19.

UP.:...aztán elfogyott.. és olyan sok mindent próbáltam de az az igazság, hogy a használatából adódó körülményesség ellenére semmi nem hidratálta a hajamat annyira, mint ez a tömb,
sem balzsamok, sem olajak semmi...szóval ismét beszereztem és vissza is fogok térni hozzá.

Nos... hosszú göndör száraz haj. Nekem kizárólag úgy működik ha nem öblítem ki. Az illata teljesen más, a hajon, mint szilárd állapotban. Először nem tudtam szeretni fogom-e, de elbűvölt az erdő illat..örökzöld illat.
Próbáltam az eredeti módon a tömbbel hajba simogatva, és kissebb darabot feloldva is, igazából egyik sem tetszett igazán.
Még gondolkodom, hogy újra vegyem-e...csodás az illat de körülményes a használata és sok kell belőle..nekem kb 1 tömb 4-5 alkalomra elég.

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2016. november 24.

Szerintem nem akkora varázslat, el is keserít mert nagyon vágytam rá. ( Lace Detail )
- drágának találom, úgyértem azért ennyi pénzért jobbnak gondoltam összeségében (nem csodát vártam)
- legalább 1 óra latt szárad szárazra, pedig nem vastag rétegben kenem és ezért nincs is kedvem sokszor érte nyúlni.
- szárító hatása meg mondjuk közepes
- kopása 3 óra, nagyjából egyenletes

Balea Lovely Mint Ajakápoló

Balea Lovely Mint Ajakápoló
2016. november 24.

Persze nagyon jó az illata meg az íze, de ez nem jó termék összeségében. Felkenés után negyedórával cserepes a szám úgy, hogy előtte nem volt az.
Nem értem miért de ez van.

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2016. november 18.

Ha nem lenne benne parfüm sokkal jobb lenne mert borzasztóan zavaró az "illata",
egyébként jó termék, nem drága, még az alkohol ellenére sem bántja az érzékeny arcom.
Smink lemosás után használtam befejező tisztó lépésként, abszolút tiszta utána a bőr .

Mostanában félre raktam másik termék miatt de ma rájöttem milyen jól funkciónál BLENDER (és sminkszivacs) TISZTÍTÓKént,
semmi mással nem sikerült ilyen könnyen és ilyen tisztára kimosnom a fekete szivacsom, pont ugyanolyan szép tiszta lett, mint új korában.

Weleda Mandulás Nyugtató Arctisztító Tej

Weleda Mandulás Nyugtató Arctisztító Tej
2016. november 18.

Nagyon sokat gondolkodtam, milyen parfümmentes sminklemosót vegyek mert nem túl nagy a választék.
Végül megvettem ezt, egyébként nagyon szépen, gyorsan leszedi a sminket nedves vattával- kivéve a spirált, amihez idő kell.
Kellemes érzés a bőrön, örülök, hogy nincs benne parfüm... szívesen használom.
DE Tartok tőle, hogy ez a mennyiség 1 hónapnál tovább nem tart ki (jó ha 1 hónapig igen) és arányaiban nem is olcsó 75 ml lemosóért,
amiből azért mondjuk kell 3 dagi borsónyi az arcra (pedig nincs nagy fejem...tényleg).

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2016. november 5.

Nálam alapvető probléma, hogy száraz-kombinált, érzékeny bőröm van ami kiütésekre hajlamos (kb bármitől.)
Abszolút elégedett vagyok ezzel a termékkel, nagyon jól működik este és reggel is, nem okoz kiütést, mitesszert semmit!
Szépen lehet rá sminkelni, az alapozóm kifejezetten szebb ha ez van alatta.
Pár nap alatt egységesebb lett az egész bőrképem pedig alapvetően ennek a krémnek nem ez a funkicója.
Felkenés után hamar beissza a bőröm és nem tudom megállni, hogy ne simogassam az arcom, sőt a párom is mindig cirógatja, hogy milyen kis selymes.

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2016. november 5.

Alapvetően nem igazán hiszek benne, hogy azzonnal tündöklő tekintetem lesz az ilyen szemre, szem alá kenem koffeines/anyámkínjás dolgoktól ...DE
volt szerencsém a Clinique-nél sminket készítettni és a hölgy ezt használta (na nem mintha hatalmas lila karikáim lennének de elég áttetsző a böröm és azért látszik ha fáradt vagyok), néztem tükröben előtte és utána és még úgy is láttam, hogy valóban csinál valamit, hogy nem volt kontakt lencse a szememben :D

Kellemes hűsítő érzés, instant hidratálás és élénkítés...viszont valljuk be naaagyon drága.