Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin Sun Színtelen Napozó Spray FF50

Eucerin Sun Színtelen Napozó Spray FF50
2016. június 27.

Tény, hogy az alapos használatával leégni nem égtem le, meg sem pirultam vele, de valahogy mégsem szeretem igazán, nem fogom újra venni:
-Az illata eléggé erőteljes parfümös (nem, nem naptej jellegű, hanem konkrétan parfüm) és ez zavar.
-Felfújás után olyan filmszerűre szárad, aztán pár perc múlva eltűnik a bőrön, ettől simán eltudnék tekinteni de
a mellkasomon közben mintha apró rózsaszín foltok felsejlettek volna, nem viszkedtek vagy bármi ilyesmi, de ahogy észrevettem, a dekoltázs rész
és az érzékenyebb területek egyáltalán nem értékelték ezt a formulát.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2016. június 22.

1+1 akcióban vettem egy 50+-os átlátszó fényvédő spray-vel.
Kellemes könnyű állaga van, de nagyon erős alkohol szaga, ami nyílván elillan, de jó illata semmiképpen sincs.
Nem szárad teljesen mattra , hanem egészséges bőrfényű lesz tőle az arc, szerencsére nem hagy semmilyen fátyolos réteget a bőrön,
elképesztően jó sminkalap.
Nyilván valamennyire átfényesedik az arc de inkább selyem fényű lesz, mint zsíros kinézetű.

Összességében én teljesen elégedett vagyok

Missha Gold Snow Radiance BB Cake SPF40/PA++

Missha Gold Snow Radiance BB Cake SPF40/PA++
2016. június 3.

Kb 1,5 éve szereztem be és másfél év alatt nem akartam felhagyni a kísérletezést de végül úgy dobtam, ki hogy a fele fogyott csak el.

+ nagyon könnyen szépen oszlatható és kicsit jobb a fedése , mint közepes, nagyon hóka bőrre jól passzol (ezzel véget is ért a jó dolgok sora)

- 7-8 perc elteltével akár hányszor próbáltam a nevetőráncomban és az orrom körül pici piros kiütések lettek illetve az utóbbi időben a szemem körül is,
lehetséges , hogy a parfüm miatt de lehet, hogy egyéb összetevő
- az illata felkenés után nem illan el (nem borzasztó de mégis idegesített)
- dewy finishe van ami jól kompenzálható púderrel, de sajnos 2 óránként kell púderezni pedig nekem alapból nem zsírosodik az arcom
- és még drága is volt mert én 8000 ft körül vettem akkoriban

Száraz nem érzékeny bőrű vámpír kisasszonyoknak nagyon jó lehet..amúgy NEM és NEM..ne erőltessétek csajok....

Toni&Guy Göndörítő Spray Gél

Toni&Guy Göndörítő Spray Gél
2016. június 1.

Először is körülbelül olyan felső-közép kategóriába tudnám belőni minőségre.
- Nagyon jó az illata
- Olvasva a többiek véleményét nekem pont az a problémám, hogy sok a hajam és 1-2 fújás nem elég!
Úgy vált be, hogy 4et fújok a tenyerembe azt az arcom körül oszlatom el, utána pedig lehajtom a fejem és 10-15 fújás a hajamra amit kézzel finoman belenyomkodok- de még így is lassan kell szárítani mert különben szétfújja a tincseket és jó nagy afro frizurám lesz. (Alapból hosszú göndör hajról beszélünk)
- nem emeli meg és nyilván nem is tudhatja úgy megemelni és megtartani a hajat, mint egy hajhab, nagyjából egyben tartja a tincseket- így nekem ezzel lesz "beach frizurám"

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2016. június 1.

Érzékeny, kiütésre hajlamos bőrre használom, éjszakára és nappalra a CC krém alá.
A barátomnak pedig száraz bőre van és csak úgy issza ezt a krémet- szóval szerintem eléggé komplexen alkalmazható.
Szerintem is fantasztikus, nem irritál, viszont én érzem a sót az arcomon kb. 1 percig,
de mondhatnám, hogy olyan, mint amikor a tengerből jössz ki csak kevésbé zavaró :-)
A mattítást pedig azért nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen matt lesz az arc, hanem olyan egészséges kinézetű, kellemes tapintású.
Valóban megnyugtatja a bőrt, például egy arctisztítás/gyötrés után is.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. május 10.

Annyian véleményezték gondoltam kipróbálom.

Elmentem a DM-be beleszalgoltam-háááát kb, mint valami cukormázba fulladt naptejember. Na jó hazahoztam 3-400 ft... ha vacak is nem pénz.
Zuhanyzás: érzem az illatát, de magamon nem, szépen habzik, kellemes állag, jó érzés. Aztán megszáradtam, és most én vagyok egy két lábon járó cukormázban úszó naptej ember- a naptej illat tetszik a cukorka túl sok de valahogy mégis jó úgy ahogy van.

Tonymoly My Sunny Water Proof Sun Block SPF50 / PA+++

Tonymoly My Sunny Water Proof Sun Block SPF50 / PA+++
2016. május 9.

Nekem teljesen más tapasztalataim vannak mint 'NadjaBlue'nak.

Először rémisztően sűrűnek és napozókrémnek tűnt, de szépen elmasszíroztam az arcomon fél perc alatt beszívta és inkább matt lett, mint bőrfényű, de mondhatom hogy egészséges kinézetet ad a bőrnek. Nagyon érzékeny vagyok az illatokra de ennek marhára nem erős az illata, és általában kicsapnak a parfümös kencék ez mégsem bántott!
Meglepően kiegyenlítette a bőrszínemet, annyira, hogy bb vagy cc helyett ezt fogom nyáron önmagában korrektorral használni, pláne hogy kibírt egy 4 órás futás, lépcsőzés kocogás edzést, nem olvadt le hiszen szinte olyan volt, mintha semmi sem lenne rajtam és semmilyen fehér réteget nem hagyott.
Csak akkor tudatosul bennem, hogy be vagyok kenve amikor a futótársam megjegyezte, hogy milyen jó kis naptej illatom van (amit én nem éreztem).

Nekem ez jobban tetszik , mint a Missha all around sunblock ja és messze lehagyja a Sunprise-t

Holika Holika Essential Petit BB SPF30 Pa++

Holika Holika Essential Petit BB SPF30 Pa++
2016. április 30.

Nagyon nem lettünk jóban mert:
-nagyon zavart az illata (erős "rém" virágos")
-inkább normál bőrszínhez való , mint világoshoz
- csúnyán kopott
- nem hidratált , de nem is volt jó a fényesedés visszafogásábán... szóval olyan semmilyen

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++
2016. április 30.

Igazából a másik változatot szerettem volna megrendelni, de nem volt elérhető a porpúder verzió akkor épp.
Nagyon minimálisan édeskés az illata, praktikus táskába dobós, tükrös verzió (masszív csomagolás) amit bármikor előkaphatsz és rápuderezhetsz a homlokodra ha csillogni kezd.
Viszont sajnos el lehet túlozni a mennyiséget és akkor nagyon fehér és lisztes lesz a végeredmény sőt nekem pl, ha az államra sok kerül akkor elkezdek hámlani. Összeségében korrekt termék.

aussie Repair Miracle Sampon

aussie Repair Miracle Sampon
2016. április 30.

Talán még jobban szeretem, mint a Miracle Moist-ot, pedig az volt nálam az volt a number one.
Ennek klassz trópusi rágó illata van ananászos jelleggel, ezen kívül fantasztikusan habzik, maga a sampon jól adagolható, nem kell belőle sok:
én heti 3x sok hosszú hajhoz a párom meg minden nap használja és így is 1,5-2 hónapig elég egy flakon.
Rendkívül jól habzik, könnyű kimosni és a száraz hajam kifejezetten szereti.