Panda

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kneipp Derűs Nap Aroma Tusfürdő

Kneipp Derűs Nap Aroma Tusfürdő
2016. április 30.

Jaj annyira örülök, hogy kicsit vettem belőle... borzasztóan geil mézes negró illata van ... brrr remélem hamar elfogy..
Az állaga az oké de az illat......

Innisfree Real Skin CC Krém SPF30

Innisfree Real Skin CC Krém SPF30
2016. április 20.

Alapvetően fenntartásaim vannak a CC krémekkel, pláne a színváltósokkal. Nem fednek úgy, mint a bb.
Hónapok óta nyüglődöm mit vásároljak.. vagy sötét, vagy parfümös vagy ilyen vagy olyan...
Végül azzal győzött meg, hogy nagyon szépen felveszi a bőr színemet, nem lesz sárgás , nem lesz szürkés.
A végeredmény fél matt, nem irritál, nem leszek mitesszeres, kiütéses tőle. Most, hogy jön a meleg idő pláne jó lesz, mert olyan, mintha
semmi sem lenne az arcomon. Azért néha szükséges hozzá korrektor, de alapvetően nagyon elégedett vagyok vele!

Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza

Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza
2016. április 20.

A sötét lila szín van meg és rajtam meglehetősen tartós, szeretem a satírozó részét és nagyon örülök, hogy van kis hegyező is beépítve.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2016. április 20.

Nagyon érzékeny, világos kombinált bőröm van.
Őrületesen jó ez a "gél" ami nem gél mert még annál is jobban folyik.
Pihe-puha selymes (folyton taperászni kell annyira jó) matt lesz a bőröm tőle az arcomon is, van benne parfüm de egyáltalán nem ütött ki.
Futáshoz kentem fel, hagyta lélegezni a bőrömet és egyszerűen fantasztikus, hogy nem érzek semmi féle plussz réteget az arcomon.
Nem is tudom hogy fogalmazzam meg, de világosabb a bőr ha fel van kenve, nem mondanám, hogy fehérebb de valami ilyesmiről van szó,
szóval akinek normál bőrszíne van már zavarhatja ez a világosság.

Dabur Rózsavíz

Dabur Rózsavíz
2016. április 18.

Ma vettem, mert a másikat nem lehetett kapni az adott BIO boltban... és ki a fene hitte volna, hogy nem csak sima rózsa kivonat és víz van benne...pláne, hogy az összetevők alaposan le van ragasztva a magyar nyelvű matricával....messze menő pofátlanság :/
Pont azt ecseteltem az ott lévő kozmetikusnak, hogy túl érzékeny a bőröm..mire ezt ő ajánlotta és nem értettem miért csípi az arcom a fantasztikus rózsavíz...

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2016. április 16.

A műanyag egy vacak 3 hét után a napi nyitogatástól persze, hogy megadta magát és elpattant a hátulja, így tárolni is nehéz.
A világos árnyalatnak sokkal furább az állaga, mint a sötétnek, nehéz használni. Maga a kontúr árnyalata szép.

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2016. április 16.

Az egyetlen olyan 'krém' ami a hosszú göndör hajamnál kiváltja a hajhabot.
Tény hogy a hajtőnél nem tudja úgy megemelni, hogy nehúzza le a súlya a hajamat, de fantsztikusan rendezett tincseket csinál,
nekem két nagy pumpálás ami elég a hajamra.
Elég ragacsos maga a krém és kis erőt is kell belevinni, hogy szépen el lehessen oszlatni de megéri.
Heti 2x i hsználat mellett nálam körülbelül még 2 hónapig elégnek kell lennie.

Milani Color Statement Szájkontúr Ceruza

Milani Color Statement Szájkontúr Ceruza
2016. április 16.

09 spice árnyalat; erőteljes fahéj barna, jól használható mivel puha akár egész ajak kitöltésére, viszont pont ezért a felső ajkaimon hajlamos elmászni kontúrként :/

Milani Secret Cover Krém Korrektor

Milani Secret Cover Krém Korrektor

07-es natural beige árnyalat:
Fedése a közepes felett van de nem erős, szépen illeszkedik a világos bőr színhez, inkább a sárgás felé hajlik árnyalatban de még bőven viselhető 'netrulal' vonalon, könnyen eloszlatható.
A szem alatti lilás karikákat nem tudja maradéktalanul elfedni.

Milani Amore Matte Lip Créme Folyékony Rúzs

Milani Amore Matte Lip Créme Folyékony Rúzs
2016. április 16.

Az Adorable árnyalata van meg.
A swatchokhoz képest valójában sokkal sötétebb, először kétségbe is estem, hogy nagyon sötét a számon, gondoltam törlök le belőle.. hát nem lehet olyan szépen megszáradt, mentő ötletként bebalzsamoztam a számat és ugy nyomtam rá a kozmatikai kenderőe, na így lehet egyenletesen világosítani és mikor balzsamos még lehet igazgatni is ha valahol több lenne, ezután vissza szárad és újra nem mozdul.
Szerintem túl nagy az aplikátor és nagyon sokat visz fel elsőre. de ettől simán el lehet tekinteni.