Pandácska

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Body Shop Chocomania Tusfürdő

The Body Shop Chocomania Tusfürdő
2015. február 22.

Sajnos nekem egyáltalán nem tetszik az illata, nem csokis, teljesen szétesik rajtam és valami fura szaga lesz. Az állaga jó, azt szeretem és nem szárítja a bőrömet, de akkor is ez volt az első és az utolsó flakonom belőle.

GHD Eclipse

GHD Eclipse
2015. február 17.

1 éve már nézegettem ezt a gépet, de utána egy hosszabb időre leálltam a hajvasalással így lemondtam róla. Növeszgettem a hajamat, de most kb. elegem lett belőle, annyira nagy a tömege, hogy muszáj vasalnom, sokkal jobban tetszik úgy az végeredmény. Mivel a hajvasalás megint az életem része lesz, gondoltam itt az ideje ezt a profi gépet kipróbálni. Azt nem gondolom, hogy egyáltalán nem árt a hajnak (bár jó lenne, ha igaz lehetne), de azt elhiszem, hogy sokkal kevesebb kárt okozok vele, mint az olcsóbb hajvasalókkal. Sikerült akciósan lecsapnom egy fehér készülékre és most van hozzá egy rose gold roll bag is. Az ára sokkal kedvezőbb volt, mint egy évvel ezelőtt. Egy használat után írom meg ezt a véleményt, mert olyan nagy hatást gyakorolt rám, de később biztos fogom frissíteni. Már a vasalónak a doboza is ámulatba ejti az embert, annyira gyönyörű. Látszik, hogy minőségi termékről van szó. A roll bag nagyon ötletes és szép is. A gép csodaszép, jó hosszú a kábele, ezért kényelmesebb használni. Zenèl, mint egy gyerekjáték, mi kell még? :D Pár másodpercen belül felmelegszik, így nem kell rá várni, bár a régi gépeim is hamar felmelegedtek. Szóval kivasaltam vele a hajamat és közben nagyokat pillogtam, hogy milyen gyorsan haladok, csak egyszer kell egy tincset áthúzni és azonnal teljesen egyenes lesz. A hajam sima, szuper puha és végre nem szöszös. Megmondom őszintén, engem azonnal levett a lábamról ez a kis fehér csoda. Olyan vele kivasalni a hajat, mintha csak megfésülködne az ember, a hatása pedig csodálatos, sokkal szebben dolgozik, mint az általam kipróbált hajvasalók. Azt hiszem röviden és tömören annyi, hogy vannak a hajvasalók és van a ghd. Ha az egyenesség tartósabb lesz a hajamban, mint az eddigi gépekkel, komolyan írok nekik egy köszönő levelet :) Igen, ajánlom!!
Update: És igen, az egyenesség tartós, nem kell a hajamat naponta vasalni, mint a régebbi hajvasalóimmal. Nem alszom el, megmarad a formája. Ezt eddig még egy gép se tudta nálam elérni. 5 helyett 6 csillag, ha lehetne!

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő

The Body Shop Kókuszos Tusfürdő
2015. február 15.

Az illata nagyon finom kókuszos, nem a túl erős mű illat, mégis sokáig érzem tusolás után a bőrömön. Nagyon krémes, így egyáltalán nem szárítja a bőrt, ami nálam fontos szempont. Az állaga tényleg tömörebb, de engem ez nem zavar. Vízzel keverve azért egy picikét habzik, én nem is szeretem a túl habzós termékeket, mert azok szoktak a legjobban szárítani. Mivel most adtam le egy rendelést és ő megint belekerült, így jár neki az 5 csillag.

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál
2015. február 14.

Én azért vettem meg, mert a kedvenc szemöldökös videómban is ezt használták az AB dipbrow után. Egyáltalán nem bántam meg, mert ez a termék tökéletesen fixálja a szemöldököt, nagyon tartóssá teszi, estig meg se moccan. Szerintem van színe nem is kevés még magában használva is, én a medium brown árnyalatot vettem meg. A színe egy picit sötét nekem, de ezzel lehet játszani. Egy bajom van vele, hogy van benne alcohol, ezért a következő áldozatom egy másik márka lesz, de ezt leszámítva jó termék, az ára is kedvező.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. február 7.

Teljesen elégedett vagyok vele, mert nagyon szépen hosszítja és dúsítja a szempillákat. Nem pereg, estig tökéletesen a helyén marad és az ára is kedvező szerintem. Nem szeretem a szilikon fejeket, de ezzel jól tudok dolgozni. Több rétegben kell felvinni az állaga miatt, de az eredmény szép és látványos lesz. Egy dologba tundék belekötni, hogy este kicsit nehezen lemosható, de ennél nagyobb baja sose legyen.

Maybelline Master Shape Szemöldök Ceruza

Maybelline Master Shape Szemöldök Ceruza
2015. február 7.

Túl waxos, egyáltalán nem tartós a szemöldökön és folyamatosan hegyezni kell. A színe legalább jó. Nem ajánlom.

Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

2015. február 3.

Először félve rendeltem meg ezt a szérumot, mivel nincs belőle minta, így kénytelen voltam kockáztatni. Reménykedtem benne, hogy nem lesz sok a bőrömnek és nem fogok pirosodni tőle. 1,5 hónapja használom. Este szoktam, de hetente csak kb. 3 alkalommal, hogy ne legyen sok a bőrömnek. Utána várok fél órát és addig nem kenem rá az esti hidratálómat. Ez egy fehér, sűrű krém, viszont azonnal selymes lesz tőle az arcbőröm és teljesen matt is. Ez a hatása szenzációs, így bárki használhatja akár reggel is. Azért vettem meg, mert sajnos nekem is vannak pigmentfoltjaim és gondoltam a rosacea miatti pirosodáson is pluszban segíthet, bár inkább arra a stádiumra ajánlják, amikor gyulladt göbök vannak. Ezen a téren nem tapasztaltam javulást, bár mostanában eleve sokkal kevesebbszer pirosodom ki, így talán nem én vagyok az ideális tesztelő. Persze addig jó, maradjon is így :) Gondoltam majd akkor írok véleményt, ha túl vagyok a tubuson, mert addigra látnom kell a pigmentfoltokon a változást, ha egyáltalán változnak. A tubusban még sok van, viszont szerettem volna leírni, hogy ennyi idő alatt is javított a foltjaimon, ami engem is meglepett. Amik halvány foltok voltak, azokat eltűntette annyira, hogy már nem feltűnőek vagy zavaróak. Van 3 db kicsi, de erősebb foltom, őket majdnem félig elhalványította, de úgy gondolom ennél sokkal szebbek már talán nem lesznek. Mondjuk ez is nagyon jó eredmény, mert így kellemesebb a látványuk :) Összességében folthalványításban szerintem szuper, ha nem túl erősek azok a foltok. Bár nem magas benne az azelainsav koncentráció, de így is hatásosnak mondanám és nagyon örülök, hogy megvettem. Ha elfogyott még jövök frissíteni. Az még lemaradt, hogy nem bántotta a bőrömet, nem pirosodtam tőle ki.
Update: Már egy ideje elfogyott, szóval ideje frissíteni. Még mindig azt mondom, hogy folthalványításban jól működött, de sajnos teljesen nem tudta eltüntetni, amit szerettem volna. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert segített, de azért mégsem olyan csodaszer, hogy 5 csillagot adjak.

The Body Shop Mézes Kézkrém

The Body Shop Mézes Kézkrém
2015. január 25.

Az illata szerintem nem igazán mézes, nem a méz jut róla eszembe, szóval ez már csalódás, plusz hidratálásban is nagyon gyenge :( A TBS kézkrémek sajnos hidratálásban nem nagy durranások, egy-két kivétel azért van köztük, de ez nem jó arány.

The Body Shop Vanilla Brulee Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Brulee Tusfürdő
2015. január 25.

Az illata nagyon finom, engem a vaníliás krèmtùróra emlèkeztet. Csak sajnos nagyon gyenge ès tusolás után már egyáltalán nem érezni :( A bőrömet nem szárítja.

The Body Shop Sheavajas Kézkrém

The Body Shop Sheavajas Kézkrém
2015. január 24.

Hidratálásban sajnos nem jó, hamar olyan érzésem lesz, hogy megint száraz a kezem, pedig közben nem is mostam meg. Ami még ennél is jobban zavar, az illata. Túl erős, fejfájdító, számomra kifejezetten kellemetlen. Persze ez egyéni dolog, másnak lehet ez egy csodás illat, de nem tudok két csillagnál többet adni ennek a krémnek.