pandahapci

Regisztráció dátuma: 2018. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2020. március 1.

Szeretném hajvágás után egészséges hajvégekkel, tudatosan növeszteni a hajam. Segítségként rá esett a választásom. Pár hét alatt rengeteg babahajam lett, láthatóan dúsabb a hajam. Meglátjuk mit is tesz hosszútávon :) most tervezem venni a második dobozzal.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2020. március 1.

Ez egy csoda! Nagyon jó télen/nyáron. Hamar beszívódik, egyszerűen tökéletesen teszi a dolgát. Imádja a zsíros bőröm, pláne ha erre kerül az alapozó :)

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet, egy ideje már használom de vártam a vélemény írással hogy minél pontosabban tudjak írni az eredményekről.
Első benyomásra nagyon tetszett a krém: zsíros arcbőröm hamar beszívta a könnyed állagú krémet. Az illata nagyon finom, szinte érezni a sok szuper dolgot benne, ez látszik is az incik listáján.
Az arcom nagyon jól befogadta a krémet, hiába könnyed mégis érezhetően táplálja azt és nem utolsó sorban sminkalapként is szuperált.
Hosszabb távon láthatóan élénkebb és élettel telibb a bőröm. Hiába kombinált a bőröm, nagyon gyengéden tudja ez a krém táplálni.
Még az árát látva is megvenném tudva hogy így megkedveli a bőröm. Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre! :)

183 Days by Trend It Up Porefilter + Mattifying Base Spray

183 Days by Trend It Up Porefilter + Mattifying Base Spray
2018. október 1.

A cuki csomagolása fogott meg, igazából semmiféle változást nem észlelek, talán kicsivel jobban mutat rajta az alapozó. Az illata túl erős és mű, nem tetszik hogy sajnos ennyire elől van az összetevők között a parfüm. Sokkal jobban szeretem a MAC levendulás prep fixáló spray illatát, az nagyon kellemes és nem mű egyáltalán.

Balea Csipkemintás Bőrfeszesítő Hidrogél Arcmaszk Alga Kivonattal és Hialuronsavval

2018. július 24.

Nem volt rossz, én addig hagytam magamon a maszkot amíg az teljesen ki nem száradt (50-60 perc). Az alsó része folyamatosan elcsúszott, a vége felé lett kényelmesebb, ahogy száradt a gél és a helyén maradt. Puhább, láthatóan feszesebb lett az arcbőröm.

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő

Balea They See Me Rollin' Tusfürdő
2018. február 8.

Nagyon erőteljesen finom gyümis illata van, imádom! Sajnos nem sokáig érződik bőrön tusolás után, de tusolás közben egy élmény ez a fincsi illat!

Essence The Little X-Mas Factory Super Rich Mini Hand Cream

Essence The Little X-Mas Factory Super Rich Mini Hand Cream
2018. január 27.

A vaníliásat vettem meg, imádtam használni. Kellően hidratált és puhává tette a kezeim.

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Primer Stick

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Primer Stick
2018. január 27.

Rózsaszínben vettem meg, impulzusvásárlás volt sajnos. A szaga borzasztó, a szem alatti karikákat nagyjából kiegyenlíti, de így is ez a filmréteg ül bele a szemráncaimba, nem lehet szépen eldolgozni.

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Arctökéletesítő Primer

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Arctökéletesítő Primer
2018. január 27.

Bézs árnyalatban vettem meg, igazából primerként jól funkcionál, de semmi több :/ Nem igazán világosít, csak max jól tapad rá az alapozó, de nem észeltem volna hogy hála ennek tovább tartana.

Essence Live.Laugh.Celebrate! Highlighter Powder

Essence Live.Laugh.Celebrate! Highlighter Powder
2018. január 27.

Szolid, hétköznapi highlightot ad a bőrnek, sajnos semmi több. Ezt az egyet vettem meg a palettámba, azóta sem bővítettem, mert egyszerűen nem éri meg ennyi pénzért ez a minőség.