pandarin

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2018. február 10.

ez a kedvenc ajakápolóm, télen az életbenmaradás feltétele nálam. állagra, illatra nekem pont tetszik és nagyon olcsó.

Bellona Munkavédelmi Kéz- És Körömápoló Krém

Bellona Munkavédelmi Kéz- És Körömápoló Krém
2018. február 10.

a legjobb kézkrém, amit eddig próbáltam:D
magamtól nem vettem volna meg, de a sebészeknél láttam, hogy ezt használták, hogy rendberakja a kezüket a sok bemosakodószer után, így amikor megláttam egy százasboltban megvettem. ennyi pénzért testápolónak is megérné :D

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2018. február 10.

nagyon gyorsan beszívódik és nagyon jó az illata. egész jól hidratál is, de kell minden nap kenegetni.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2018. február 10.

nem igazán arra való, hogy bármit nagyon hidratálni lehessen vele, de én egyszerűen utálom, ha nem szívódik be a kézkrém és ez tökéletesen és gyorsan beszívódik. itthonra mást használok, de minden táskámban van egy ilyen és télen ezzel kenem a kezem minden kézmosás után. nagyon szeretem az illatát.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2018. február 10.

nagyon jó az illata, lehet rá sminkelni és nekem pont jól hidratál, nem túl nehéz krém. az éjszakai párjával együtt használom és olyan a tégelyük, mint a legoemberkék feje, így ezmásra lehet őket illeszteni, ha kisebb helyen szeretném tárolni. az ilyen apróságok miatt nagyon szeretem a ziaját.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. február 10.

a régi verziót nagyon nem szerettem, a színe sem volt jó (nagyon világos a bőröm). de! ez az új olajmentes kiadás nagyon jó, könnyen eldolgozható, szép a színe és a kipirosodott részeket nagyon szépen fedi. annyi trükkje van, hogy állítva kell tárolni úgy, hogy a kupakja legyen felül, mivel nagyon folyékony.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2018. február 10.

tudja, amit kell, mattít és fixálja a sminket. az ára is nagyon baráti. az egyetlen baja, hogy a teteje letörik, de nem is várnám el, hogy nagyon pöpec csomagolása legyen egy ezer forintos terméknek.

Isana Young Active Clear Anti-Pickel Serum

Isana Young Active Clear Anti-Pickel Serum
2018. február 10.

filléres csodaszer. tényleg megelőzi a pattanásokat és annyira könnyű, mintha csak víz lenne. minden alá kenek belőle, primernek szerintem kiváló. már vagy háromszor újravettem.

Ziaja Manuka Fa Bőrtisztító Gél

Ziaja Manuka Fa Bőrtisztító Gél
2018. február 10.

határozottan a legjobb arctisztító. nem csíp, nem szárít, nagyon jó az illata és a pumpás kiszerelése, de ami a legfontosabb nagyon alaposan tisztít, sokkal kevesebb miteszer van az arcomon, ha rendszeresen használom. drogériában nem találtam még, a ziaja oldaláról rendeltem. (majdnem minden termékről küld a cég termékmintát és mindenben nagyon korrektek)