Panettone

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2020. április 15.

Nagyon-nagyon csípi a szemem, pedig nem szokta semmi. Ha csak az arcomon hasznàlom, lemosàsnàl mégis csípi a szemem. Kuka.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. július 1.

mióta használom,alig jött új pattanásom, a bőröm kitisztult, a pórusaim sokkal kisebbek. nem szárítja a bőröm, sokáig elèg volt egy üveggel. imádom! csak estènkènt használom.

Essence Ultra Strong Körömerősítő

Essence Ultra Strong Körömerősítő
2019. június 27.

Imádom. Rétegekben bomlott le a körmöm,de mióta ezt használom, szépen megnőttek,erősek,egyenletes a felületük. Szuper kis lakk. Gyorsan szárad, tartós.(nem tudtam,hogy nem szabadna mindig használni,de hátrányát nem érzem annak,hogy sokat van a körmömön.)

Oriflame Optimals Hydra Matte Mattító Bőrkiegyensúlyozó Nappali Folyadék

Oriflame Optimals Hydra Matte Mattító Bőrkiegyensúlyozó Nappali Folyadék
2019. február 28.

Az éjszakai krémmel együtt használom. Nagyon szeretem. Könnyű,gyorsan beszívódik, nagyon mattít, nem szárít ott,ahol nem kell, és ráadásul sokáig elég. Újraveszem.

Kiko Full Coverage 2-In-1 Foundation & Concealer

Kiko Full Coverage 2-In-1 Foundation & Concealer
2019. február 25.

Imádom! Az eladó megtalálta nekem a tökéletes színt, így olyan üde és természetes lesz az arcom,hogy csak ámulok,mintha nem is én lennék, a kis pattanás utáni foltjaimból semmi sem látszik! Féltem attól,hogy nagyon maszkos hatása lesz,de nem, pedig tényleg magasfedésű.

Kiko Dark Circle Concealer

Kiko Dark Circle Concealer
2019. február 19.

A legvilágosabb árnyalat nekem tökéletes lenne, de alig fed, és egyáltalán nem tartós. Igazi sötét karikákra édeskevés. Az állaga amúgy kellemes,nem túl sűrű.

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2018. december 14.

Kukába vele! Teljesen mindegy,milyen a fedése vagy az ecsete, mert nem szárad meg és maszatolódik össze-vissza. Menthetetlen. Hogy lehet,hogy az essence colour boost all about matt tökéletes, ez meg egyszerűen pocsék?!

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2018. november 29.

Az illata különleges, nagyon finom, sokáig érezni. Nekem jól működik ősszel, tèlen, sőt a barátom is le szokta nyúlni. Sokadszorra vettem újra.

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2018. november 29.

Gyorsan helyretette az ajkaimat, pedig nagyon rossz állapotban voltak. Nem veszek már többet mást. Az állaga jó, nem szívódik fel teljesen, de pont jó réteget képez az ajkakon, az illata is kellemes. A csomagolása tényleg elég olcsó, már-már gagyo, de felőlem akár nejlonzacxkóban is adhatnák :D

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2018. november 26.

Gyorsan szárad, nagyon pigmentált, az ecsettel könnyű dolgozni, és na-a-gyon tartós.