pankajanosi

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. augusztus 9.

Alapvetően nem lenne egy rossz termék. BBkrémnek megfelelően nem túl erős a fedése , de pont azért vettem nyárra, mert az összes többi alapozóm leolvadt a fejemről. Eléggé olajos tud lenni az arcbőröm, de ennek is ellen tud állni. ÉS..mindez jó lenne , ha nem lenne teljesen sárga tőle a fejem. És ez a világosabb árnyalat. Így viszont tele kell nyomnom világosítóval ,amitől besűrösödik és maszkszerű lesz. Kár érte.

Update: Egy hét nyaralás kellett a tengerparton, hogy valamennyire jó legyen a színe. Tartom a véleményem, hogy maga a termék nem rossz, de az hogy csupán 2 szín kapható belőle hazavágja az egészet.

I Heart Makeup Black Velvet Palette

I Heart Makeup Black Velvet Palette
2018. július 22.

Netről rendeltem 1800Ft-ért. Kicsit porolnak a színek és a két legvilágosabb árnyalat nagyon halványan látszódik a szemhéjon. A többi árnyalat nagyon pigmentált. Lehet vele hétköznapi, de ünnepi sminket is készíteni. A hozzá tartozó ecset viszont használhatatlan, semmi festék nem kerül át róla a szememre.

W7 Pro-Artist Precision Shadow Brush

W7 Pro-Artist Precision Shadow Brush
2018. július 22.

Netről rendeltem akciósan. nem egy nagy szám, teszi a dolgát, egész szépen el lehet vele dolgozni a széleket vagy éppen átmenetet képezni két szín között. Viszont észrevettem , hogy egy kicsit "belemar" a szemhéjpúderbe, amikor veszi fel a festéket.

Bershka Velvet Edition Roll-on

Bershka Velvet Edition Roll-on
2018. július 22.

Ár-érték arányban jó termék. Két illat is megvan belőle, a lila csomagolásút mindennapokban használom, a másik barack színű inkább alkalmi illat. Az illata kellemes, de nagyon gyorsan túlzásba lehet vinni és akkor már inkább a büdös felé hajlik. Azért nem lehet semelyik komolyabb márka parfümjével egy lapon említeni.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2018. július 22.

Sokáig szemeztem a termékkel, már majdnem összeraktam fejben a saját palettámat, amikor gyors fejszámolást végezve rájöttem, hogy nagyon nem érné meg , így végül hagytam a csudába és vettem inkább akciósan egy olyan palettát, ami tartalmazta azokat a színeket, amikre vágytam. Múlthéten azonban szembe jött velem leárazva a 12 Want A Mint? árnyalat és nem tudtam ott hagyni. Őszintén szólva meglepetés volt mert egy egyszerű menta zöld árnyalatra számítottam, de amit kaptam az sokkal jobb. Első ránézésre zöld színe van de swatch húzása után rájöttem , hogy sokkal kevésbé intenzív a zöld, és fény alatt inkább zöldes- aranyos szatén fénye van. Nagyon tetszik

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. július 22.

Leárazva vettem meg a Pioneer árnyalatot ,ami egy hideg, kék alapú vörös szín. Imádom ezt az árnyalatot , szuperül áll :). Maga a termék nem rossz. Talán a valaha volt legtartósabb matt rúzsom, konkrétan le kell sikálnom a vízálló sminklemosóval, nem kopik evés, ivás közben sem. Viszont pont ezért a felkenése elég macerás , mert nem igazán lehet hibázni, vagy a hibákat kijavítani, és ezt a fura aplikátora se segíti. Lehet , hogy több terméket vesz fel így a lyukkal a közepén, de nekem fura vele dolgozni. Több helyen olvastam, hogy foltos, nekem hála az égnek abszolút egyenletesen fed. Ami nagyon zavaró, az az , hogy nem szárad meg igazán, felvitel után még órákig ragad.Ennek ellenére 5* mert tényleg bitang tartós, és imádom a színét.

Alverde Professional Contouring Kit

Alverde Professional Contouring Kit
2018. július 22.

A világosabb paletta van meg. Mindennapi must have. Nagyon szépen el lehet dolgozni a contour árnyalatot, abszolút természetes hatást kelt, ráadásul nem egy nagyon meleg barna árnyalat , így nem üt el az arcomtól. A highlighter is nagyon tetszik, igazán visszafogott- de-azért-ott-van hatást kelt :). Az egyetlen a világos árnyalat , amit maximum korrektornak tudok használni, viszont arra meg ott van az Alverde tégelyes korrektora. Majd ha az elfogy elhasználom ezt a színt korrektorként.

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2018. július 22.

Glamour/Joy napokon vettem még egy évvel ezelőtt, majd jó ideig a fiókomban lapult, mert nem igazán kötöttem elsőre jó barátságot a gél állaggal. Aztán most került újra elő és elkezdtem használni. Mit ne mondjak, sajnálom, hogy nem találtam meg előbb. Intenzív fekete színe van, tartós a szememen, még a külső szemzugban se folyik le napközben, és az ecsete is kiváló, igazán egyszerű és gyors vele a tusvonal meghúzása.

Maybelline Master Ink White

Maybelline Master Ink White
2018. július 22.

Ez is az a termék, ami sokáig porosodott a fiókban, mert hiába van szép színe , nem tudtam hova használni, és most már gyanítom, hogy le is járt , mert furcsa szaga van :/ Amire emlékszem abból a pár alkalomból , amikor használtam, tartós termék, kétszer kell átmenni a vonalon, viszont utána csak lemosóval lehet lerobbantani.

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour
2018. július 22.

Plum Perfect árnyalatom van és imádom. Nekem hosszantartó, a hétköznapokra tökéletes színe van. Nem szárítja a szám, bár én általában biztos , ami biztos alapon használok alá ajakápolót.