PankaManka

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2013. március 29.

Ezt az alapozót kedvenc sminkesem,Bebita Bonita ajánlotta.Esküvőm lesz nemsoká,és ezért jól fedő,vízálló alapozót ajánlott.Nagyon praktikus,100ml-es kiszerelés,és szintén eltaláltam az árnyalatot,pedig internetről rendeltem:)Jó az állaga,nagyon jól fed,könnyű eldolgozni,és be fog tartani hónapokig.

Update:Sajnos eléggé szárítja a bőrömet ebben a hidegben,lehet mégsem ez lesz az esküvői alapozóm,maximum keverve.Fedni továbbra is jól fed,de nagyon kiemeli a száraz részeket.

Diesel Zero Plus Feminine

Diesel Zero Plus Feminine
2013. március 29.

Örök kedvenc még a középiskolából.Imádom az édes,kókuszos illatát.Régen vettem,tervezem megint a beszerzését.Mennyiségéhez teljesen rendben van az ára is.

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2013. március 29.

Már úton van a következő üveg belőle.Remélem az esküvőmig ideér:) Semmihez nem hasonlítható,édes illata van.Teljesen az én stílusom.Egyszer volt nekem,véletlenül vettem meg egy utcai árustól.Nem az eredetit,de tetszett az illata,és az,hogy 100ml-es.Akkor csak beleszagoltam,de utána beleszerettem."Gagyihoz" képest egész nap éreztem az illatát,és az ismerőseim is.Persze most eredeti lesz.:)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2013. március 29.

Az elődjénél sokkal jobban eltalált krém.Jó az illata,jó az állaga,szépen fedi,amit kell,könnyű,friss lesz tőle az arcom.Valószínűleg azért kell vékonyan felkenni,mert olyan,mint egy arckrém,nem pedig alapozó.Ecsettel,vagy kézzel felvéve,gyönyörű,egységes,hidratált bőrt eredményez.

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2013. március 29.

Nekem kevert bőröm van,de semmi gondom vele :) Egyénfüggő.Szépen fed,tartós,nem maszkszerű,és a világos bőrömre való Vanilla Rosé árnyalatot is sikerült eltalálni.Már több,mint egy hónapja megvan,sokat használom,és szeretem.

Lancôme Teint Miracle Alapozó

Lancôme Teint Miracle Alapozó
2013. március 29.

Az első komolyabb alapozóm,Svájcban vettem,jó az állaga,bár kicsit elfolyik rajtam.Most más alapozókkal kísérletezek,de erre is vissza fogok térni,mert szép lett tőle a bőröm,a fedése is oké.

Sigma F80 Ecset

Sigma F80 Ecset
2013. március 28.

Na végre!!!Megérkezett ez a kis csoda ecset.Ami a készlettel volt F50-es duo fibre sajnos nem vált be,de ez...<333 Imádom!Nagyon tömött,nagyon puha,és gyönyörű alapozást lehet vele csinálni:)Két csillagos ötös!!!

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2013. március 28.

Végre egy testápoló,ami nem ragad,és pihepuha bőrt varázsol.Télen elég száraz a bőröm,főleg a lábszáram,szinte pikkelyes,de ettől szinte érzem,hogy fellélegzik.Az állaga szuper,nem zsíros,könnyen beszívódik,és az illata is kellemes.5-ös!

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2013. március 28.

Imádom!Teljesen újjáépíti a sérült hajam.Nekem a dauer eléggé sprőddé,töredezetté tenne a hajam,de ez a pakolás csodát tett vele.Nagyon jó az illata,alig várom a hajmosásokat,mióta használom :)

Kryolan Trockenpuder

Kryolan Trockenpuder
2013. március 28.

A Supracolor krémalapozóval együtt rendeltem meg.Meglepődtem,mert a kisebb kiszerelés is óriási,60g,és 2000Ft-ba került.Ehhez képest az Alverde porpúderem csak 10g-os:) Nagyon jó púder,szépen mattít,bársonyos bőrt eredményez,viszont mivel kép alapján rendeltem a színt,a natural árnyalat egy kicsit rózsaszínes nekem,bár felvéve nem rossz:) Ha megmarad,elhasználgatom,de ha valakit érdekel,szívesen megválok tőle.Egyszer használtam :)
A szín kiválasztás miatt nem vonok le csillagot,hiszen az az én problémám.