panna

Regisztráció dátuma: 2011. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+ / PA+++

A'PIEU Pure Block Tone-Up Sun Base SPF50+ / PA+++
2020. április 15.

Sajnos egyáltalán nem vált be, fehéres rózsaszínes színe van, ami nem tűnik el. Nekem nem sikerült normálisan eldolgozni, csúnyán belül a pórusokba, a legkisebb picit száraz részt is kiemeli.

Hylamide Booster Pore Control

Hylamide Booster Pore Control
2019. május 24.

Több hónapja használom, sajnos nem nagyon érzem a hatását. A bőröm ugyanúgy zsírosodik, pórusok is változatlanok. Ez előtt a The Ordinary niacinamidos szérumot használtam, az hatásos volt és olcsóbb is sokkal, így visszatérek hozzá!

Ceumed Baby Lipo Krém

Ceumed Baby Lipo Krém
2016. június 27.

Kisbabám koszmós fejbőrével sokat szenvedtünk, a Babè sampon használt, viszont hámlósra szárította a bőrét. A Babè koszmó elleni samponja után ezzel kentem a fejét, ez a kombó helyreállította a rendet :)
A testén lévő száraz bőrre viszont a Bioderma Atoderm Intensiv jobban bevált, ezért a 4 pont

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2016. június 27.

Kisbabám hámló, piros, száraz, érdes felületű bőrét pár nap alatt helyrehozta, most újra igazi babapuhaságú.

For Your Beauty Latex Alapozószivacs

For Your Beauty Latex Alapozószivacs
2016. június 27.

Szörnyen büdös, hiába mosom. Az alapozót/bb krémet beszívja, én nem tudok vele szépen dolgozni.

For Your Beauty Körkefe

For Your Beauty Körkefe
2016. június 27.

Szeretem ezt a kefét, állig érő hajhoz használom, azon belül is az alsóbb hajrétegekhez (akinek rövidebb a haja, érti miről beszélek :)
Nem bántja a fejbőrt, nem húzza a hajat, jó a fogása.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2016. június 9.

Második kedvenc törlőkendő, a tesco loves baby illatmentes verzióját szeretem csak jobban, az kicsit nedvesebb és a csomagolás praktikusabb.

Tesco Loves Baby Rendkivül Puha, Illatmentes Törlőkendő

Tesco Loves Baby Rendkivül Puha, Illatmentes Törlőkendő
2016. június 9.

Kedvenc törlőkendőnk, kellően nedves,nem irritálja a bababőrt, a visszazárható kupak pedig nagyon hasznos!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. november 21.

Megfelelően krémes de mégsem puha, nagyon jó fedése van, tartós.

Update: egy idő után pattanásokat okozott, inkább nem használom. Az összetevőlistát nézve a 2. helyen álló erősen komedogén, ezért sajnos az én bőrömmel nincsenek jóban.

Tonymoly Dear Me Petite Cotton BB Krém

Tonymoly Dear Me Petite Cotton BB Krém
2014. november 21.

Nagyon jó kis BB, nekem az állaga is tetszik, mert bár sűrű, jól el lehet dolgozni és nagyon szép egészséges bőrképet csinál. Elég világos, az én bőrömhöz még lehetne kicsit sárgásabb, ezért én keverni szoktam a Bourjois 51-es alapozójával, mert annak meg a színe tökéletes, csak az állagát nem szeretem.