pannababo

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő

Fa Magic Oil Orchidee Violette Tusfürdő
2021. március 18.

Egy nagyon finom illat, ami nagyon hiányozni fog. Ahogy látom, szinte a drogériágból teljesen eltűnt, elvétve ázsiai boltokban, élelmiszerboltokban látom már csak.
Picit szárít, de ez orvosolható, de az illata az egy külön világ, nagyon nőies mégsem tucat illat. Hiányozni fog!

Yeauty Luxurious Lift Szemkörnyékápoló Maszk

Yeauty Luxurious Lift Szemkörnyékápoló Maszk
2021. január 3.

A márka összes szempadjét kipróbaltam, ez az egyik leghatásosabb, magyon örülök, hogy vegan és nyuszis ❤️🤩

Prokudent Sensitiv Fogselyem

Prokudent Sensitiv Fogselyem
2021. január 3.

Kötelező mindenkinek, vízre tagul, remekül tisztít. Érdemes fogselymezni mindennap, nekem bevalt. Nincs ínypanaszom, és sosem volt szuvas fogam 🙌🙌🤩

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2021. január 3.

Imadom. Gyermekkorom óta fontos a fogápolas. Sosem volt fogszuvasodásom, nincs tömött fogam. Az egyik legjobb selyem, mert vízre tágul, sosem sértette fel az ínyem, és nagy előny, hogy nem viaszolt, így kihozza,amit kikel. 💗🤩

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2020. július 28.

Vattacukor illatra vágytam, hogy olyan illatom legyen mint egy sütinek. Nagyon alapos bőrradírozas után bekentem magam krémmel majd ezzel a csodával befújtam magam, nekem isteni.
Nekem most jött el az ideje, hogy a vattacukor őrületből kivegyem a része.. Lehet csak nyári hóbort, de ennyi öröm van most 😊😊😅. Pont ilyen illatra vágytam és ilyen olcsón

Prokudent Med Kräuter Fogkrém

Prokudent Med Kräuter Fogkrém
2020. június 16.

Fogorvos feleségként ez a kedvencem, hiába jár ajandékba mindenféle nagy márka, ebben benne van a lényeg :Cink- Klorid, ez teszi antibakteriálissá, segít a kellemetlenségek megelőzésében. Kedvenc 🦷❤️

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor
2020. június 4.

Éltem korrektora a legvilágosabb fajta. Imádom. Nincs könnyezés, remekül fed. 💕

Schauma Kids Sampon és Tusfürdő

Schauma Kids Sampon és Tusfürdő
2020. június 4.

Nagyon nagy meglepetés,saját felhasználásra vettem. Kiméletes a fejbőrrel és tisztít,nagyon finom az illata,nincs irritáció. Eddig csak babák számára gyártott samponok voltak ilyen kiméletesek,de mégis éreztem,hogy kellene még valami ,hogy tisztának érezzem magam.
Tusfürdőnek is remek,de én a sampon funkciójától ájultam el😍😍😍🤗
Samponként nekem fontos,hogy olajos pakolást ki lehessen mosni,szuperül helyt áll ezen a téren is!5*
Évekkel később is ehhez térek vissza, vegán , kimeletes, finom az illata. A jojoba olajat is kihozza, mégsem száraz a fejem, elmúlik tőle minden baj. Imádom 🐞💕

Babydream Spezial Wundschutzcreme

Babydream Spezial Wundschutzcreme
2019. január 12.

Bepanthen és neogranormon helyett szuper!!! Akciósan 249. Ft egy próbát mindenkinek megér

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo
2019. január 12.

Borotválkozáshoz és lányos tajékhoz, archoz tökéletes. Nulla irritácio. Szuper 🌟🌟🌟🌟🌟