pannafuresz

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray
2020. január 30.

Szeretem a dm saját márkás termékeit, ez a hajformázó spray sem lett kivétel alóla. Finom illata van, nem nehezíti el a hajam és nem szárítja úgy ki a meleg levegő sem hajszárításkor.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2020. január 30.

Egy leárazás során figyeltem fel a termékre aztán úgy döntöttem, hogy kipróbálom. A sminket egészen jól eltávolítja, nem hagy ragacsos érzetet használat után, az illata kellemes bár picit intenzív egy micellás vízhez képest. Elégedett vagyok vele.

Schauma My Darling Szárazsampon

Schauma My Darling Szárazsampon
2019. november 17.

Egész jó kis termék egy napot ki lehet vele húzni hajmosásig.

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2019. november 17.

A fejbőröm elég érzékeny így csak szilikon és parabén mentes termékeket használok. A reklámok miatt lettem figyelmes a termékre előtte egy sokkal drágább sampont és balzsamot használtam amit bár szerettem, nagyon sokalltam az árát, ezért próbáltam valami olcsóbb "csodaszert" találni. A Nature Box számomra óriási meglepetés volt mert kifejezetten tetszik az illata és a zsírosodásra hajlamos hajam mintha kicsit tovább is bírná. Valamit fényes és puha tőle, dúsabbnak is tűnik. Nekem nagyon bevált, újra is vásároltam. :)

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Treacle Moon Wild Cherry Magic Tusfürdő

Treacle Moon Wild Cherry Magic Tusfürdő
2019. november 17.

Szerintem kellemes cseresznye illata van, ami kicsit emlékeztet a gyerekkoromban kedvelt rózsaszín rágógumira. Szeretem a szilikon és paraben mentes termékeket, így bár a csomagolás hívta fel a termékre a figyelmemet, nem bántam meg a vásárlást mert nagyon sokáig kitart. :)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. november 11.

Rengeteg féle alapozót kipróbáltam már, de ez volt az egyetlen amit egymás után többször is újravettem. Jól fed és tartósan matt. Imádom a pumpás adagolóját és hogy sokáig kitart.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2019. november 11.

Az üvege miatt figyeltem fel erre a parfümre. Az illata szerelem volt első érzésre, viszont nagy csalódás volt mikor a teszter mérete után otthon előhalásztam a dobozból a rendes parfümöt. Elég hamar el is fogyott mivel az illata sem túl tartós.

La Rive She Is Mine EDP

La Rive She Is Mine EDP
2019. november 11.

Jelenleg ez a kedvenc parfümöm. Az édes illatát imádom, egész sokáig érzem magamon. Az ára is nagyon kedvező. Szerintem ha elfogy újra fogom venni. :)

Barnängen Oil Intense Body Lotion Testápoló

Barnängen Oil Intense Body Lotion Testápoló
2019. november 11.

Nagyon kellemes az illata, használat után sokáig érzem magamon. Gyorsan beszívódik a bőröm selymes és puha lesz tőle. A pumpás adagolója miatt imádom így tényleg csak annyit hasznalok belőle amennyit szeretnék. :)