Pannamaris

Regisztráció dátuma: 2019. április 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. április 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2020. május 14.

Tetszik hogy egyáltalán nem látszik hogy az arcomon van,nincs színe.Jól mattít,szépen mutat ,de a T-vonalon sajnos ugyan úgy kifényesedik az arcom mint az eddigi púderektől,így nekem nem igazán éri meg az árát.

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék
2020. május 14.

Már rég óta nézegettem,és mivel most volt rá egy kis árengedmény,így megrendeltem.Lényegében elégedett vagyok vele,az arctisztító kefe szépen tisztít, sokkal jobb mint a különböző szivacsok.Az epilátor része is viszonylag jó bár van hogy többször végig kel menni egy területen.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2020. május 6.

Nincs benne túl sok hatóanyag,de ehhez képest elég jól hidratál,könnyen beszívódik, és nem zsírosít.Sminkelni is jól lehet rá, amig nem találok más ilyen vizes-géles krémet addig egynek jó lesz.

Revuele Black Peel Off Face Mask

Revuele Black Peel Off Face Mask
2019. december 9.

Egy kicsit nehéz egyben lehúzni, egyébként elégedett vagyok vele, szép sima és puha a bőröm a használata után.

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder
2019. december 3.

Zsíros/kombinált bőrre nem igazán jó választás, mivel inkább bőrfényű mintsem matt hatású.Emiatt nálam a t-vonalban hamar átfényesedik és foltosan kopik.Az arcom többi részén nem mutat rosszul,és tartósabb is.

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette
2019. december 3.

Glamour napokon vettem féláron,és nagyon szeretem.Szépek a színei,az összeset ki tudom használni ami a palettában van.Tartós,pigmentált jól kombinálhatóak a színek.Az ecset is egész jól használható ami van benne.Teljes áron nekem kicsit drága lett volna de így megérte megvenni.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2019. december 3.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, a Bioderma micellás vizet nem tudja überelni de nem tartom egy rossz terméknek.Érzékeny bőröm van, mégsem okozott irritációt, a sminket is elég jól leszedi.Mivel ajándék volt elhasználom,de újra vásárolni a már jól beváltat fogom.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2019. november 12.

Termékmintát használtam belőle, nekem túl sűrű az állaga, nagyon keveset vittem fel belőle,mégis maszkos hatása volt.Fedése jó, de rajtam nem mutat szépen és tartóssága se megfelelő, 1-2 óra múlva át is fényesedik.Örülök hogy nem vettem meg a teljes kiszerelést.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. október 14.

Imádom!Végre normálisan ki tudom fésülni a hajam, nem csak nedves hajra jó,a száraz hajamat is szuperül tudom fésülni vele.Nem olcsó de nekem nagyon megéri!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. július 4.

Ez az első The Ordinary termékem, de a sok jó vélemény ellenére nekem sajnos nem igazán vált be.Túl nehéz és sűrű, igaz gyorsan beszívódik és nem is hagy zsíros érzetet, mégis igy a nyári hőségben sok.Azért próbálgatom még, szerintem hidegebb időben fogom elhasználni.