Pannamaris

Regisztráció dátuma: 2019. április 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. április 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revuele Black Peel Off Face Mask

Revuele Black Peel Off Face Mask
2019. december 9.

Egy kicsit nehéz egyben lehúzni, egyébként elégedett vagyok vele, szép sima és puha a bőröm a használata után.

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder
2019. december 3.

Zsíros/kombinált bőrre nem igazán jó választás, mivel inkább bőrfényű mintsem matt hatású.Emiatt nálam a t-vonalban hamar átfényesedik és foltosan kopik.Az arcom többi részén nem mutat rosszul,és tartósabb is.

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette
2019. december 3.

Glamour napokon vettem féláron,és nagyon szeretem.Szépek a színei,az összeset ki tudom használni ami a palettában van.Tartós,pigmentált jól kombinálhatóak a színek.Az ecset is egész jól használható ami van benne.Teljes áron nekem kicsit drága lett volna de így megérte megvenni.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2019. december 3.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, a Bioderma micellás vizet nem tudja überelni de nem tartom egy rossz terméknek.Érzékeny bőröm van, mégsem okozott irritációt, a sminket is elég jól leszedi.Mivel ajándék volt elhasználom,de újra vásárolni a már jól beváltat fogom.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2019. november 12.

Termékmintát használtam belőle, nekem túl sűrű az állaga, nagyon keveset vittem fel belőle,mégis maszkos hatása volt.Fedése jó, de rajtam nem mutat szépen és tartóssága se megfelelő, 1-2 óra múlva át is fényesedik.Örülök hogy nem vettem meg a teljes kiszerelést.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. október 14.

Imádom!Végre normálisan ki tudom fésülni a hajam, nem csak nedves hajra jó,a száraz hajamat is szuperül tudom fésülni vele.Nem olcsó de nekem nagyon megéri!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. július 4.

Ez az első The Ordinary termékem, de a sok jó vélemény ellenére nekem sajnos nem igazán vált be.Túl nehéz és sűrű, igaz gyorsan beszívódik és nem is hagy zsíros érzetet, mégis igy a nyári hőségben sok.Azért próbálgatom még, szerintem hidegebb időben fogom elhasználni.

RdeL Young Stay4ever Lipgloss

RdeL Young Stay4ever Lipgloss
2019. május 11.

Nem egy rossz termék, szép színekben kapható, tartós, viszont ahogy kopik az nem tetszik és korrigálni is nehézkes.Akciósan vettem 700ft körüli áron, de annyira nem nyügözött le hogy teljes áron is megvegyem.

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk
2019. május 5.

Valaha volt legjobb körömlakkjaim az Astor lakkok.Sajnos mostanában nemigen látok belőle a drogériák polcain.Nagyon jó az ecsete,könnyű vele dolgozni,nem csíkoz.Szeretem hogy szépen fed,gyorsan szárad és fedőlakkal használva nem kopik és pattogzik le 1hét után sem.

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2019. május 5.

Nekem bevált, nagyon jól leszedi a körömlakkot, és nincs az az irritálóan büdös szaga.