pannamilla

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Cleanser

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Cleanser
2019. október 24.

Nekem ez a tökéletes lemosó. Zsíros a bőröm, ez mindent leszed, sima feszes egyenletes arcbőrt eredményez. Erre semelyik másik nem képes nálam, szóval legalább 5 csillag. Kiválóan habzik, Foreoval használom, tökéletes páros.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2019. október 24.

Alapból nem nagyon használok ilyen krémet, azonban ez annyira kellemes, hogy naponta benne van a rutinomban. Elsőre zsírósnak tűnik, de pár perc alatt beszívódik és élettel teli lesz a szemkörnyék.

Kiehl's Ultra Facial Cleanser

Kiehl's Ultra Facial Cleanser
2019. október 24.

Imádom a termálvizes illatát, nagyszerűen tisztít, amióta rátaláltam az olajos bőrre való változatára azóta az a szerelmem, de ez is magasan veri az összes többi lemosót, szerelem.

Kiehl's Super Multi-Corrective Cream

Kiehl's Super Multi-Corrective Cream
2019. október 24.

Primernek használom inkább, arra tökéletes, azonban ár érték arányban nem túl kedvező.

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
2019. október 24.

A legjobb maszk amivel valaha találkoztam. Nagyszerűen összehúzza a pórusaimat, megszabadít a felesleges olajoktól, zsíroktól. Nagyszerű tiszta, sima, tökéletes alapot varázsol, feszesíti a bőrt.

Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1
2019. október 24.

Semmivel nem jobb egy Rossmannos vagy Baleas ajakápolónál. Olyan érzés, mintha állandóan le akarna jönni, folyik össze-vissza. Felejtős

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
2019. október 24.

A szemsminken még nem vetettem be, de alap leszedésére tökéletes.
Ezt a formuált - olaj majd hab - én annyira nem kedvelem, de Foreoval használva is nagyon hatásos.

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

Kiehl's Daily Reviving Concentrate
2019. október 24.

Az egyetlen olaj amit elviselek, az éjszakai társával együtt. Smink alá is tökéletes, kis mennyiségben hidratál, feldobja, élettel telivé teszi a bőrt.

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
2019. október 24.

Kellemes zselés szaloncukor illata van, jól habzik, azonban nekem nem tud az árához illő kiemelkedő dolgot, ár-érték arányban felejtős. Kis kiszerelést vettem, de nem fogom újra. Zsíros bőrre nem ajánlott

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2019. október 24.

Többször is adtam neki esélyt, de valamiért nekem egyáltalán nem jön be. A legolcsóbb drogériás hidratálóhoz hasonló hatás, elnehezíti, zsírosítja a bőrt, kezelhetetlen lesz tőle.