papeerzsepi18

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 27.
Bőrprobléma: -

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. szeptember 24.
(!)

Nekem nagyon bevált. Nem volt arcpirosítóm, így jelentkeztem tesztelőnek és nagyon bevált. A Rosy Pink árnyalatban kaptam, nem túl erős a színe éppen ezért belopta magát a szívembe. A kakaóvaj tartalma miatt finom, puha és selymes lesz a bőröm ott, ahova a terméket felviszem. Az illatát is nagyon szeretem, kicsit olyan trópusi a kakaóvaj miatt. Nálam ez megérte a max. csillagot.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2018. augusztus 21.

Azok közül az arc naptejek közül, amiket próbáltam ez vált be a legjobban. Egyáltalán nem zsíros és nem a megszokott naptej érzést adja, hiper gyorsan beszívódik anélkül hogy csillogna a fejem tőle. Először mintát kaptam belőle párat, behoztam a munkahelyemre, hogy a kolléganőim is próbálják ki. Annyira bevált mindenkinek, hogy csoportosan mentünk a legközelebbi patikába bevásárolni belőle... :)
Ezek mellett pedig nem elhagyagolható az 50 SPF sem, ami ilyenkor nyáron fontos, főleg, hogy az arcbőrünk van a legjobban kitéve a napfényokozta öregedésnek. És mivel nem zsírosítja a bőrt nem izzadom le.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. augusztus 21.

Kombinált bőröm van, így kiszoktam a zsíros bőrre való termékeket is próbálni. A termék állaga megfelelő és az illata is, bár meglepő módon sárga színű...(zöldre vagy fehérre számítottam a csomagolás színvilága után)
Szeretem esténként ezt használni, mert könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön.

Yves Rocher Monoi de Tahiti EDT

Yves Rocher Monoi de Tahiti EDT
2018. július 31.

Nekem a 20 ml-s van, imádom az illatát, nagyon nyárias. Habár az édes illatokat nem annyira bírom ez mégis tetszik.

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő
2018. július 31.

Nagyon jó az illata, de totálisan kiszárította a bőrömet...

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2018. július 31.

Nagyon kellemes nyárias az illata és jól hidratált. Érdemes volt megvásárolnom.

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé
2018. július 31.

Tetszett az illata és nem volt még gél állagú testápolóm. Az illata továbbra is tetszik, viszont mikor bekenem vele magam szószerint ragadok.Várnom kell kicsit míg beivódik és addig nem tudok felöltözni sem.

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam
2018. április 4.

Azért vettem, hogy hajmosás után könnyen kifésülhessem a hajam. Kicsit híg az állaga és viszonylag sok kell belőle, de amiért vettem, arra tökéletesen megfelel.

Yves Rocher Hajerősítő Szérum

Yves Rocher Hajerősítő Szérum
2018. április 4.

Hajvégeimre vettem. Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Kevés mennyiség is elég belőle.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2018. április 4.

Páromnak van, neki bevált. Mostanában pattanások jelentek meg az arcomon, így bátorított próbáljam ki. Szeretek kísérletezni... Szomorúan tapasztaltam, hogy a terméken, de még a weboldalon sincs használati utasítás. Gondoltam bekenem vele az arcom és körkörös mozdulatokkal masszírozom gyengéden a bőröm. El is kezdett hámlani, főleg a két orcám...majd csak hámlott és hámlott, elkezdtem lemosni, de már két napja hámlik az arcom és nem igazán lett jobb. Nincs semmiféle bőr érzékenységem, de így ez a termék számomra vállalhatatlan...