papernightigale

Regisztráció dátuma: 2015. június 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Feg Eyelash Enhancer

Feg Eyelash Enhancer
2018. április 22.

Aliexpress-en 2,5 $ és eredeti, csak mondom ;) Nagyon jó termék , pár hét után sokkal dúsabb, és olyan hosszú pilláim lettek mint még soha. :) már többször újrarendeltem.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2018. április 22.

Eredetileg 13.000 Ft ért láttam neten de szerencsére egy közismert népszerű magyar oldalról (küldföldről is lehet venni) meg tudtam rendelni olcsóbban, házhozszállítással együtt 9.500 Ft körül volt, és egy héten belül megjött. Száraz göndör hajam van, és már nem igazán tudtam hogy mit lehetne csinálni vele. Hiába használok 5 féle balzsamot, sampont ( nem vicc...), mindegyiket "megunta" a hajam és már egyik sem ápolta igazán, tehát arra a megállapításra jutottam, hogyha ez nem használ akkor semmi. Ezért is vettem meg, hiába drága és kis kiszerelés, úgy gondoltam, hogyha tényleg azt kapom amit ígér, és rendbe hozza a hajam akkor nem ezen fogok spórolni.

Éééés nem csalódtam szerencsére! :) Már 2 x használtam de még vagy 8-ra minimum elég lesz. Sokkal rendezettebb, rugalmasabb, feszesebb csigákba szárad meg a hajam és tartósan meg is marad a hatás. Láthatóan sokkal fényesebb és selymesebb is, más is észrevette, megdícsérte. A hajvégek is lényegesen jobb állapotban vannak mint előtte. Alig várom hogy lássam milyen lesz miután végeztem az egész flakkonnal. :) Nagyon jó termék csak ajánlani tudom.
( Bár én ezzel is csináltam egy 'próbahasználatot', egy tincsen próbáltam csak ki először, és ezt is javasolnám mindenkinek a bizti kedvéért. Viszont nem csak ezzel a termékkel hanem bármilyen újonann beszerzett kozmetikummal, hajápolóval, hiszem mégiscsak vegyszerekről beszélünk sosem lehet tudni :) )

Fontos hogy ez NEM egy hajbalzsam, ahogy a leírásban is lehet olvasni. Ennek a szernek van No. 1-e és No.2-ese is, viszont ezeket csak fodrászok használják szalonokban. Az No. 3 viszont otthoni használatra készült. Heti 1x , nagyon sérült haj esetén 2x lehet alkalmazni, minimum 10 percig hagyni kell hatni, én 3/4 órát hagytam rajta, van aki 1 órát is hagyja állni.

Prokudent Med Extra Friss Szájspray

Prokudent Med Extra Friss Szájspray
2018. április 22.

Nekem nagyon bejött :) Van még azt hiszem kamillás is belőle, én a mentolosat választottam. Azért vettem mert nagyon nem szeretem ha nap közben egy kávé vagy evés után még sokáig érzem azt a tipikus savas ízt a számban, na meg valószínűleg rózsaillatú sem vagyok. Ebből fújok egyet a nyelvemre , kicsit elnyammogom és szinte azonnal elmúlik. Először kicsit szokatlan volt az íze de rossznak nem mondanám, ráadásul pár másodperc múlva már nem is lehet érezni. Megéri az árát szerintem, mert nagyon sok van ebben a kis picike flakkonban. Újra fogom venni :)

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. április 22.

Eddig egyszer használtam, hajmosás után vittem fel belőle nedves hajra, nekem is teljesen beszívta a hajam, egyáltalán nem maradt ragacsos, zsíros tőle,
selymes, mégis rugalmas kunkorkákat eredményezett. Kiemelkedően tápláló. Mivel göndör, száraz elképesztően hisztis/kényes hajam van, így nagyon nagyon örülök hogy nagyrészt természetes összetevőkből áll, ezért is vettem meg. Az illata nagyon intenzív és fincsi :).
Tényleg szuper kis termék, biztosan újraveszem. Bár amekkora a kiszerelés, biztosan elég lesz egy jó darabig. ;)