Pappetra99

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2022. május 12.

Update:
Tavaly nyáron használtam napi szinten,aztán el is feledkeztem róla. Nemrég visszatértem hozzá, a dupla tisztítás miatt. Sajnos nagyon csúnya pattanásokat okozott, mint nyáron csak sajnos akkor nem tudtam hogy ez okozza és több héten át használtam. Sajnos az én bőröm nem szereti ,pedig én nagyon szeretem ezt a terméket.

Mint, ahogyan az egyik előttem szóló írta én is a Notinoról rendelem, aminek nagyon megörültem. Nem sminkelés túl sokat csak minimálisan. Eddig úgy próbáltam, hogy egy Yves Roche micellás vízzel mosom le a sminket. Aztán egy pumpányit teszek a tenenyerembe majd szépen elmaszírozom a börömön. Majd benedvesített kézzel is hogy tejes állagot kapják. Miután lemostam egy géles artisztítóval átmosom az arcom. Nekem eddig ez így vált be. Nem tapasztaltam ezután olajos vagy zsíros esetleg kellemetlen érzést. Egyelőre 4* kap mert tesztelem, később jövök updatelni.

Organic Shop Body Mousse Almond & Honey

Organic Shop Body Mousse Almond & Honey
2021. október 22.

Update2.: Ki nem állhatom most már az illatát. Első pár használatkor egészen szerettem, de most már nagyon nem. Túl intenzív. Maga a termék szépen teszi a dolgát, csak ez a brutál intenzív illat kénes közben elviselhetetlen. A termék hidratáló hatása 5*, viszont az illata elvész belőle nagyon sokat.

Update: Immár 2 hete használom, majd csak nem hűségesen lassan de biztosan fejti ki a hatását. Napról napra egyre hidratáltabb a bőröm tőle. Az illatát már nem annyira kedvelem, de nem mondanám rossznak, hanem inkább túl intenzív. Ezek alapján már 4 csillagot adok.

Az egyik online oldalról rendeltem, mert nagyon tetszett a méz és mandula kombója, és szinte 100%-ig voltam benne, hogy nagyon jól fog hidratálni, akár csak egy TBS mandulás mézes testvaj. Pár napja használom az iszonyatosan száraz bőrömre de eddig nem nagyon tapasztaltam változást. Az illata kellemes, nekem kissé virágos, az állaga nagyon jó, valamint bőrre felkenve nagyon hamar beszívódik. Még tesztelem huzamosabb ideig és jövök updatelni, de addig is 3 csillagot kap.

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz
2021. október 2.

Elfogyott az egyik Yves Rocher micellas vizem ezért szaladtam be az egyik drogériába hogy kipróbaljam helyette a nivea új micellas vizét. Ahogy végig szaladtam a soron nagyon megtetszett a csomagolása és a hátoldalán található leírás. Vásárlás után szembesültem csak itt a véleményekkel és nagyon megijedtem, hogy mehet a kukába.
Egyelőre kellemes csalódás, mert nekem nem csípi a szememet, szépen tisztítja az arcom. Az illata furi, de számomra nem elviselhetetlen. Hosszabb használat után jövök újra, hogy tényleg bevált e.

Update: Már egy hónapja használom a terméket. A sminket szépen leszedi, azóta sem csípi a szemem, de valamiért nem érzem igazán magaménak. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2021. október 2.

Egyik rendelés mellé kaptam ajándékba belőle egy kisebb mintát.
Sokáig halogattam amíg végül csak kipróbáltam.
Ha nem kapom meg a mintát magamtól sosem vettem volna meg.
Nagyon kellemes erősen virágos illata van, ami nekem nagyon bejön. Tetszik hogy seprec alatt beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet. Használat után pihe puha lesz a bőröm és nagyon sokáig kitárt a virágos illat.

Clear Skin Pattanás Elleni Tapasz

Clear Skin Pattanás Elleni Tapasz
2021. augusztus 25.

Ez a tapasz egy csoda. Hetek óta küzdöttem egy csúnya gyulladt pattanással. Kenegettem de semmi sem segített rajta végül ehhez a kis szuper dologhoz folyamodtam. Egy éjszaka alatt gyönyörűen kihúzta belőle, aminek ki kell jönnie és szépen lelapult a nagy dudor.
Emellett két pattanás is kezdődő én volt azoknak szépen eltüntette a pirosságát.
Én ajánlom mindenkinek szívből. 🤗

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. augusztus 16.

Az olvasott vélemények alapján nagyon pozitívan álltam hozzá.
Sajnos egy részt csalódott vagyok, mert a homlokomra nagyon gyulladt pattanásokat hozott ki. Lehet hogy elsőnek ki kellett hoznia és azután szép tiszta lett volna a bőröm, de nagyon nehezen tudtam helyre hozni egy Krauter termékkel.
Azóta csak az államra és az orromra használom. Pár hét és több tapasztalat után jövök updatelni. Addig csak 2 csillagot tudok adni.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. július 27.

Én is kipróbáltam végre. Elsőre furi volt a kefe de használat közben nagyon megszerettem. Nagyon szép pillakat csinál pillanatok alatt. Nem tapadnak össze. És nagyon szépen tartja a formáját egész nap, valamint nem pereg le a nap végére.

Under Twenty Tisztító Gél Bőrhibákra

Under Twenty Tisztító Gél Bőrhibákra
2021. július 24.

Közel 2 hete használom már dupla tisztításhoz. Nagyon szép és puha tőle a bőröm. Jó érzés tükörbe nézni használata után. Eddig meg vagyok elégedve vele, nem jönnek elő a pattanások, ezek mellett kisebbek a pórusaim, egyelőre 4* ha hosszabb távon is hozza ezt a kiváló teljesítményt, akkor jár neki az 5*

Update:
Már legalább 1,5 hónapja használom és a bőröm nagyon szereti. Nem szárítja ki, nagyon jól tisztít és ami a lehfintosabb nem tapasztaltam semmi negatív dolgot.

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre
2021. július 21.

Eddig a Nivea lila lemosóját használtam, amit nagyon szeretek, viszont az itt olvasott vélemények és a márka oldalán lévő akció keretein belül egyből 2 darabot is beszereztem.
Kellemesen hidratált a bőröm tőle, viszont kicsit zsíros leszek reggelre. Az illatát sajnos én is ki nem állhatom. Egyelőre 4*.

Update:
Igen is nagyon jól működik. A probléma forrása a hidratáló krém kihagyása volt, ami tudjuk, hogy faggyú túltermelés eredményez.
Az illata már fel sem tűnik, hogy mennyire kellemetlen.

Isana Professional Balzsam Kollagen & Biotin

Isana Professional Balzsam Kollagen & Biotin
2021. július 20.

A samponjával együtt használom már közel fél éve. Nagyon szuper kis termék. Könnyen kifésülhető és fényes a hajam tőle.