Pappetra99

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. C.Tuna Arctisztító Zselé Körömvirág Olajjal

Dr. C.Tuna Arctisztító Zselé Körömvirág Olajjal
2021. június 9.

A sógornőm által próbáltam ki pár héttel ezelőtt, mert elég sok pottanas jött ki, valamint nem voltam megelégedve az állapotával. Nagyon kellemes illata van, könnyed, nagyon szépen tisztít. Használata után nagyon kellemes tapintású a bőröm. A pattanásokat 2-3nap után csökkentette, valamint szépen el halványította őket. Szeretném a későbbiekben beszerezni ezt a terméket a tonikkal együtt a még jobb hatás érdekében.

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2021. június 8.

Még Glamour napok alkalmával vásároltam meg, de akkoriban nem használtam. Most, hogy többször használom rájöttem, hogy nagyon jó termék, viszont számomra a kefe nem szimpatikus. Nem tudok vele olyan szépen dolgozni, mint a Wake me up kefejévél. Szerencse, hogy az kifogott így ezt a terméket vele tudom felaplikálni. Számomra csak ez az egy hátránya volt. Ezek mellett tartós, nem pereg le, nem folyik és nem is kenődik el. Nagyon hamar szárad.

Apivita After Sun Napozás Utáni Hűsítő Krém-Gél

Apivita After Sun Napozás Utáni Hűsítő Krém-Gél
2021. május 29.

Csomagban vettem meg. Esténként szoktam használni, ha aznap sok időt töltök a napon ez által regenerálva a bőrömet. Kellemesen hűsítő érzést nyújt. Viszonylag nagyon hamar be is szívódik. Egyelőre 4*,mert tesztelés alatt áll.

Sundance Napozó Krém Arcra és Dekoltázsra Ff50 Magas Fényvédelemmel

Sundance Napozó Krém Arcra és Dekoltázsra Ff50 Magas Fényvédelemmel
2021. május 9.

Ne haragudjon meg senki sem rám, de egy pár előttem véleményezőre azt szeretném mondani, hogy ez nem egy fényvédős hidratálókrém, hanem egy naptej ami arcra van.. Sokszor tényleg azt látom, hogy az emberek mindent magukra kennek és lepontozzák a termékeket, holott nagyon sok esetben szimplán nem tudják milyen a bőrtípusa, hajtípusa stb.. és nem a termékkel van a probléma. A naptej alapból zsírosabb, nehezebb tapintású, pont azért hogy vízben, nyaralákor, strandoláskor, ne oldódjon le rólunk olyan könnyedén, és tényleg védjen a káros sugaraktól. Én az alap céljának megfelelően használom és semmi problémám nincs vele. Nem égett le az orrom eddig egyszer sem a napon, pedig bármilyen naptejet használtam kivétel nélkül mindig lepirtyant.

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+
2021. május 5.

Elsőre szkeptikus voltam vele, mert féltem, hogy nem fog beszívódni kellemetlen és zsíros bőrt kölcsönöz magaután.
Örömmel mondhatom el, hogy tévedtem. Nagyon kellemes állaga van, elég kevés kell belőle az egész arcra, 15 percen belül teljesen beszívódik, semmit nem hagy magaután, se zsíros érzetet, se ragacsosat. Én nem szoktam sminkelni ezért nem tudom smink alá milyen lehet.
Ár érték arányban is kiváló.

Lush Ultraplant Arctisztító

Lush Ultraplant Arctisztító
2021. május 5.

Elsőre nem is nagyon tetszett ezért nem is használtam. Olvastam egy cikket és úgy döntöttem arcápolási rutint váltok. Elkezdtem használni rendszeresen a többi termékkel és a bőröm nagyon szereti. Nem zsírosít, nagyon szépen szabályozza a faggyútermelésemet és emellett kisebbek és tisztábbak is a pórusaim. Nem szárít, puha a bőröm. És nem okoz semmi kiütés sem. Szerintem ár érték arányban is jó, mert elég belőle egy picike az egész arcra.

Catrice Lash Dresser Comb Szempillaspirál

Catrice Lash Dresser Comb Szempillaspirál
2021. május 2.

Nővérem által próbáltam ki és szerintem a RIMMEL WAKE ME UP spirál után ez a top kedvenc. Szkeptikus voltam vele a kefe miatt, de próba után nagyon is meggyőzött. Rendszeresen használtam és nagyon szép pillákat csinált. Számomra nem volt mű, hanem természetesebb hatást keltett. Tartós, nem irritál, ami plusz pont. Sajnos most látom, hogy nem gyártják már, pedig szívesen beszereztem volna belőle.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2021. május 2.

Ajándékban kaptam, nagyon örültem neki, mert még sosem hallottam róla azelőtt. Több véleményt is olvastam róla, ami igen megoszló volt. Sajnos nekem nem igazán vált be. Nagyon fájt a szemem tőle a nap végére, és a kezdeti szép szín, ívek után nagyon hamar lepergett. Lehet csak én fogtam ki egy hibás szériát, viszont ezt nagyon sajnálom.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2021. május 2.

Egyik kedvenc termékem volt régebben. Nagyon szép pillákat csinált, tartós volt a nap végéig.

Sensodyne Total Care TC Fogkrém

Sensodyne Total Care TC Fogkrém
2021. április 29.

Az itt lévő vélemények alapján mertem megvenni Glamour napok alkalmából talán 30 vagy 40% kedvezménnyel. Fluorid mentes termékeket használtam. Emellett, érzékeny is volt az ínyem. Már egy hete használom és azt kell mondanom, hogy nagyon jó! Nagyon szépen tisztít, kevésbé érzem érzékenyeknek a fogaimat. Jól habzik, néha kicsit csíp, de ezt annak tulajdonítom, hogy elszoktam az ilyen fogkrémektől. A jelenlegi tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom.

Jöttem updatelni: azóta is nagyon szeretem ezt a terméket. A fogíny vérzésem( ami egyébként elég enyhe volt de borzasztóan zavart) teljesen megszüntette. Amióta használom egyszer sem tapasztaltam. Sokkal erősebb a fogínyem és úgy érzem hogy abszolút nem is érzékenyek már a fogaim. Szeretném újra megvásárolni, ha elhasználtam. Egyébként ár érték arányban is jó, mert 75ml kiszerelés, és elég egy borsónyi, mert tényleg már az is tökéletesen habzik és tisztít is.
Szívből ajánlom annak, aki olyan problémával küzdött mint én.