papramona

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermaflora 0% For Him roll-on Intensity

Dermaflora 0% For Him roll-on Intensity
2021. május 15.

Páromnak vettem mert allergiás, ekcémás, de nem használja, mert szerinte büdös, de szerintem kellemes aloe vera illatú, úgyhogy most én használom el, elégedett vagyok vele, nem voltam még picit sem büdös mellette, edzés után sem és nem hagyott foltot a ruhán sem.

Nivea Baby Napvédőkrém FF50+

Nivea Baby Napvédőkrém FF50+
2021. április 16.

Nehezen tudom eloszlatni, hogy ne legyen teljesen fehér a bőröm, az arcomra használom főleg kiránduláskor, mert különben azonnal leég és kijönnek a szeplők, én elégedett vagyok vele, már két éve (ez lesz a 3.) hogy nyáron mindig ezt használom ha sokat vagyok a napon.

Farmasi Dr. C. Tuna Tea Tree SOS Szérum

Farmasi Dr. C. Tuna Tea Tree SOS Szérum
2021. április 16.

Keresztanyutól kaptam egy csomagot karácsonyra és ilyen szérum is volt benne. Alapjában véve nem vagyok pattanásos, de ritkán előfordul 1-1 ha zsírosat meg chipset eszem. Kipróbáltam nagyon gyulladt pattanásra kenve este, picikét csípte pár másodpercig, aztán nem éreztem semmit, másnap reggelre az egyik teljesen eltűnt, a másiknak felére ment a sugara, azóta használom a pattanásokra és szerintem nagyon jó termék.

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen
2021. április 16.

Hajmosás után összeakadt, gubancos lett a hajam tőle, csomó kifésülő spray kellett, másnap reggelre atom száraz, seprűszerű, letapadt, utána 2 napra rá teljesen zsíros csimbókos, a hajam ugyanúgy hullott tőle, de közben kinézetre is rosszabb lett, nagy csalódás. (hajam: hajhullás, sok, de vékonyszálú, gyorsan növekvő, de töredező haj, száraz végek, normál esetben 3-4 nap után zsíros tövek)

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. április 16.

Két minta elhasználása után nemrég beruháztam a legnagyobb kiszerelésbe. Párom erősen ekcémás, a fertőtlenítőtől nagyon rossz állapotban volt a keze, tele mikrohámsérülésekkel, sebekkel, foltokkal, a legtöbb krém csípte, marta, bepanthennal kente ami jó volt, de az meg zsíros és összekent mindent. Nagyon örültünk, hogy rátaláltunk, nagyon szereti és sokat segített a bőre állapotán már pár nap elteltével. Én jelenleg az orromra és szám környékére kenem, mert piros, fáj és rétegesen hámlik a bőröm valamitől, plusz a kezemet kenem vele, használat után azonnal nagyon jó érzés, enyhíti az égő érzést. Hamar felszívódik, enyhe illatú, nekem tetszik, abszolút nem hagy zsíros nyomot, puha lesz tőle a bőröm.

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2020. március 4.

2018 november: Csomagban vettem az ajakápolóval, mert ahogy bejött az ősz megint durvul az ekcémám a kezemen és napközben gondoltam kenegetem vele. Eddig nagyon elégedett vagyok, felkenve enyhén zsíros (tipikus glicerin kézkrém) érzete van, de aztán pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe és nem hagy ragadós tapintást. Kellemes illata van. Eltűntek a sebes repedések a kezemről napi 2-3x használat mellett már három nap alatt. Kézmosásnál mintha szappanosféle fehérség jönne le picit a bőrömből, ez fura, azt is megfigyeltem, hogy ha szárazabb a kezem akkor nem jön le kézmosásnál a krém. Összeségében véve jó krém, amin kellett azon egyelőre segített, aztán meglátjuk ha beüt a hideg hogyan muzsikál.

Update 2019: még mindig szuper jól teszi a dolgát. :)
Update 2020. március. Már többször újravettem, nagyon szuper. Télen megint száraz lett és repedt a bőröm, laborban dolgozom, állandóan fertőtlenítőben tocsog a kezem vagy kesztyűben, nagyon nem tesz jót a bőrnek, hamar sebesedik. Este bekenem reggelre pihe-puha lesz a bőröm, nagyon sokat segít, pár napos rendszeres használat után helyreállítja a bőr állapotát.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. február 24.

Update: így télen kipróbálva már nem olyan jó, zsíros lesz tőle a bőröm és apró kis pattanás szerű valamik nőnek tőle, ez tavasszal és nyáron nem volt ilyen.

2019. Május eleje óta használom rendszeresen. Könnyen beszívódik, gyorsan eldolgozható, nem ragad, nem okoz mitesszerképződést, viszont ha többet próbálok kenni belőle picit kukacos lesz nekem, ha vékonyan kenem akkor nincs gond és tényleg hamar felszívódik. Jól hidratáló, de nekem sajnos nem annyira, mint a bioderma hydrabio, ezért a mínusz fél csillag. A másik pedig azért, mert azt vettem észre most a hetekben, amikor a nagy melegekben használni próbáltam napközben nagyon zsíros lett a bőröm tőle, pedig nekem normál, de inkább száraz, és nagyon vízhiányos a bőröm, de így nem tudom használni napközben, inkább csak estére, reggel meg marad a hydrabio, mert attól nem fénylik az arcom. Szerintem ez a hűvösebb nyári napok, a tavasz és az ősz arckrémje lesz nekem.

CV Cadea Vera Hydro 24H Hidratáló Krém Száraz, Érzékeny Bőrre

CV Cadea Vera Hydro 24H Hidratáló Krém Száraz, Érzékeny Bőrre
2020. február 24.

Egy próbát megért, mert olcsó volt a Müllerben, és jónak tűntek az összetevői, de sajnos nem vált be. Felkenés után szinte azonnal irritált, csípett, kipirosodott az arcbőröm, jobb híján kézkrémnek használom el, szerencsére nem volt drága.

Nivea Intimo Sensitive Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Sensitive Intim Mosakodógél
2020. február 24.

4 hónapja használom, jó az illata, nem túl híg, nem irritál, legközelebb is ilyet veszek vagy pedig Lactacyd Sensitivet mert abban nincs SLS.

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Muscat Rózsa és Zöld Tea

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Muscat Rózsa és Zöld Tea
2020. február 24.

Ajándékba kaptuk, jó az illata, krémes, a kupakja praktikus, én biztos nem vettem volna meg az SLS miatt, de így komótosan elfogy majd valamikor, nekem szárítja a bőröm.