papucsallatka

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. március 21.

nyáron nagyon pattanásos lettem valamiért, utána meg heges lett az arcom nagyon. ezért vettem meg ezt. nagyon sokáig elég mindennapi használat mellett, szóval megéri az árát. rendbe hozta a hegeket a fejemen, jól hidratál, primernek is tökéletes, mattít. ez a kedvenc arckrémem, már másodszorra vettem újra

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2015. december 22.

megéri az árát nagyon. szépek a színei, pigmentáltak

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. december 22.

pattanások, hegek elfedésére jó, szem alá nem használnám (nem is értem mit várt az aki egy ilyen állagú korrektort akar szem alá használni?) a legvilágosabb kicsit sötét, de ha alapozót rakok rá nagyon jó, tartós

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2015. november 26.

ez a kedvenc ajakápolóm, nyáron annyira kirepedezett a szám, hogy a carmex semmit sem ért, de ez hamar helyrehozta. mindennap használom és nagyon jó. nevetségesen olcsó és sokáig elég

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2015. november 25.

az itteni jó vélemények miatt vettem meg. nem bántam meg, jó ajakápoló de az isananak ennél van jobb ajakápolója is, szintentartáshoz jó

Neutrogena Ajakápoló

Neutrogena Ajakápoló
2015. november 25.

ha nem száraz a szám jó, de a durván cserepes ajkakkal biztos nem bánna el, kellemes viselni

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2015. szeptember 26.

szerettem, bár több ápolásra számítottam, ha már ennyire olajos, az illata is tetszik, nem hiszem, hogy újra fogom venni, de semmiképp nem bántam meg hogy megvettem

Max Factor Miracle Touch Krémpirosító

Max Factor Miracle Touch Krémpirosító
2015. szeptember 26.

nem hittem volna, hogy egy termék lehet túlságosan is pigmentált, de ez az. nem tudom úgy felvinni, hogy a fehér bőrömmel ne úgy nézzek ki, mint pikachu (pedig nem a piros, hanem rózsaszín árnyalat van meg) ráadásul nekem kicsit ragacsos az állaga, nem szeretem. magával a termékkel szerintem nincs probléma, csak nekem nem vált be

Bionsen Japanese Spa Minerals Bath & Shower

Bionsen Japanese Spa Minerals Bath & Shower
2015. augusztus 29.

imádom az illatát és nagyon puha tőle a bőröm

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2015. augusztus 27.

hát én nem ájultam el tőle