paradicsom14

Regisztráció dátuma: 2021. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Revox Just Retinol Arctonik

Revox Just Retinol Arctonik
2021. június 30.

Született pár érdekes megjegyzés a termékkel kapcsolatban, és én is hasonló véleményen vagyok, sajnos én már korábban megvettem a terméket, mielőtt tájékozódtam volna.(PS.:állítsátok át a vélemények fülecskénél, hogy vélemény és megjegyzés, így a megjegyzéseket is láthatjátok!)
Egy korábbi retinolomat szerettem volna lecserélni erre, de nem volt túl jó választás. Míg az előző retinolom csodásan halványította a pigmentfoltokat, javított a pattanások állapotán, szépen egységesítette a bőrömet, ezt a Revox retinolánál egyáltalán nem tapasztaltam, pedig rendszeresen használtam. Most már a megjegyzéseket olvasva látom, hogy ez egy bizonyos összetevő miatt lehet, ami nem olyan hatékony, mint a valódi retinol.
Ez a tonik ráadásul nem is volt túl kellemes érzet a bőrömön, mintha irritálta volna.
Pozitívumok:nagy mennyiség, nem olyan drága, könnyen elérhető.
Ha elfogy, azonnal visszatérek a régi retinolomhoz, sajnos ez hatástalan volt.

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Katasztrofális!!!
Nem értem a sok jó véleményt.
Érzékeny bőrűek messzire kerüljék el ezt az alkoholos lötyit.
Nem értem a hypeot egyszerűen...vagy csak nekem nem működik ennyire?
Zsírosbödön lesz tőle a fejem, rengeteg apró mitesszert okozott az állam környékén, és jó néhány gyulladt pattanást is. Ráadásul még csíp is, szétirritálja az arcom a nap végére. Cserébe még a kiszerelése is kicsi és drága a tudásához képest. Akkor már bármelyik dm vagy rossmann sajátmárkás fényvédő, mint ez!

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2021. május 13.

Szerintem az olcsóbb fényvédők közül a legjobb! Bár én leginkább testre szeretem őt használni.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2021. május 13.

Nem lenne rossz parfüm, egész kellemes kis illata van, de sajnos tucatparfümmé vált már. Kár érte, ezért egy csillagot levonok.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. május 13.

Jó kis krém lenne, de nekem kevés mint hidratáló...de legalább nem okoz pattanásokat.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2021. május 13.

Nagyon finom illat, imádom őt is, Ariana miatt még jobban!
Különleges és elegáns üvege van.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2021. május 13.

Egyszerűen imádnivaló és semmihez sem fogható ez a málna-illat! Bár tartósabb lenne!