paranoidcat

Regisztráció dátuma: 2012. január 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan
2021. szeptember 28.

Most épp ez a kedvencem. Fürdéshez, kézmosáshoz, arcot is ezzel mosok. Nem szárít, nem leszek viszketős, és az aknéra hajlamos arcbőröm sem őrült meg tőle, sőt. Az illata nagyon kellemes, és megmarad egy darabig még fürdés után.

Chloé Nomade EDP

Vice fehérből
Cinkos összemosolygás
Májusi éjszakában spiccesen hazasétálni
Kapkodva levetett pólók
Kicsit összemosódott az illatunk is
Szabadság

Még nem döntöttem, hogy szeretném-e, vagy inkább maradjon eltemetve...

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2020. december 23.

A pumpás verzióját évek óta újraveszem, most ez a tubusos lett a választott. Előtte tettem egy sheavajas, kecsketejes, nagyonnatúr, minimalwaste kitérőt, de hiába akartam, hogy működjön, be kellett látnom, hogy ez a krém az egyetlen, ami meg tud menteni a szteroidos társaitól (és attól, hogy sebesre repedjen az ekcémás bőröm).

Nature Box Makadámdió Sampon

Nature Box Makadámdió Sampon
2020. december 19.

Up.: Valaki tudja hol lehet meg kapni? Ugy sajnalom, hogy mindent kivonnak a forgalombol, ami jol mukodik:(

A schwarzkopf kek beology samponjat valtottam le erre, es tokeletesen hozza ugyanazt a hatast, kevesebb penzert. Puha, es kezelheto lesz a gondor loboncom, a fejborom sem irritalja, nem szaritja tul.

Kallos Kjmn Color Hajpakoló Krém Lenmagolajjal és UV Filterrel Festett, Töredezett Hajra

2020. december 15.

Az utolsó két összetevője az ún. "itchy M's", azokra érzékenyeknél viszketést, irritációt vált ki. Ez számomra is úgy derült ki, hogy durván előjött az ekcémám, fejbőrön is, es minden kozmetikumomat alaposan áttanulmányoztam, és cseréltem, ami nem oké. Ez volt a kedvenc balzsamom mostanság, de elviselhetetlen viszketést okozott. Amúgy 5 csillagos hatása van a hajam hidratáltságát illetően, ha valaki nem ennyire érzékeny bőrű, annak csak ajánlani tudom.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. december 15.

Átlagosan jól működne, de sajnos az Isopropyl Myristate miatt csúnya gyulladások keletkeztek a bőrömön. Hát, ez van, ha érzékeny az ember lánya erre az összetevőre, és nem csekkolja az incit. ):

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. május 12.

Nem roncsolta a hajam, a szín (rézvörös) tökéletes lett, a mellé csomagolt utóápoló balzsamot meg kéretik piacra dobni önállóan is, mert valami elképesztően csodálatos az a puhaság, meg fény, elnehezítés, vagy túlpuhítás nélkül. Újra fogom venni, nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Update:
Sajna kb. 2 hét alatt kikopott a színe, de mivel a hajamat nem roncsolta, így nem haragszom rá. Nekem ez így inkább egy színezőnek hat, mint tartós hajfestéknek. Emiatt mínusz 1 csillag.

invisibobble Sprunchie Hajgumi

invisibobble Sprunchie Hajgumi
2020. április 20.

Két egyformát vettem, a göndör hajamat két kontyba szoktam vele fogni alul, ami szerintem mókás viselet, ezzel a hajgumival meg kifejezetten ari.

Vivienne Westwood Boudoir

Vivienne Westwood Boudoir
2020. április 13.

Régóta megvan, de nem tudtam megfogalmazni, mi az érzésem vele kapcsolatban. Aztán rájöttem, hogy mi az. Finom, virágos illat, de van benne finoman valami savanyú, valami bomlás-szag... Mégsem birok betelni vele. Baudelaire - A romlás virágai.

Nelly Aqua Nelly Hajhab Tengerialga Kivonattal

Nelly Aqua Nelly Hajhab Tengerialga Kivonattal
2019. december 28.

Sok hajhabot kipróbáltam már, de ő a legjobb eddig. Mondjuk kell pár hét, mire kiderül, hogy hosszútávon is működik-e, de nagyon bizakodó vagyok. Egyelőre négyes, aztán néhány hét után lehet megkapja az ötödik csillagot is.