Paránytrilla

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Make-Up Studio Eyeshadow Lumière

Make-Up Studio Eyeshadow Lumière
2014. szeptember 30.

A Black Onyx szín van meg, ami egy matt fekete. Nagyon jól pigmentált, gyönyörűen fed és egyáltalán nem porzik. Jól építhető és kellemes viselni.

Mysore Szantál Szappan

Mysore Szantál Szappan
2014. augusztus 26.

A golokától kaptam termékmintát, de fogok belőle venni nagyot is. Jól tisztítja a bőrömet anélkül, hogy kiszárítaná. Már nagyon sok házi, kézműves szappant is kipróbáltam, de ez kevesekre volt jellemző.

Herbline Arcpakolás Normál, Fiatal Bőrre

Herbline Arcpakolás Normál, Fiatal Bőrre
2014. augusztus 26.

A Goloka üzletében augusztusban féláron van!
Most vettem, tegnap próbáltam először. Úgy érzem, tényleg dolgozott a bőrömön, felfrissítette, üdévé és simává tette. Hosszabb távú tapasztalataimról még beszámolok.

Herbline Bőrradír Normál, Fiatal Bőrre

Herbline Bőrradír Normál, Fiatal Bőrre
2014. augusztus 26.

Tudom, már nagyon régi a kérdés, de az összetevői alapján talán dió és kukorica töret lehet benne a radírozó elem. Van benne agyag is. Tegnap vettem, még csak egyszer használtam, de nagyon kellemes, abszolút kíméletesen radíroz, nem száradt ki a bőröm radírozás után. Eddig határozottan ötcsillagos, de majd írok még a tapasztalataimról

Herbline Nappali Bőrtápláló Krém

Herbline Nappali Bőrtápláló Krém
2014. augusztus 26.

Tegnap vettem (Budapesten a Hollán Ernő utcában, de a goloka honlapjáról is megrendelhető). A mintát vettem meg belőle, ami pár száz forint, és szerintem jó darabig elég lesz.
Elsőre egy nagyon kellemes illatú és állagú, könnyen felszívódó krém. Nem hagy kellemetlen érzést maga után, és már elsőre kellemes tapintású lesz a bőröm tőle. Mindenképp öt csillagot kap, de majd leírom hosszabb távon is a tapasztalataimat.

Lora Volumeshow Szempillaspirál

Lora Volumeshow Szempillaspirál
2014. augusztus 21.

Nekem nagyon nyúlós, fura az állaga, büdös, nem kifejezetten szeretem. Csak egy kicsit több pénzért pl az Essence-nél sokkal minőségibbeket lehet kapni. Ezt nem ajánlom senkinek.

Alterra Aloe Vera Arctisztító

Alterra Aloe Vera Arctisztító
2014. augusztus 7.

A pórusaimat szepen tisztítja, kellemes érzetet hagy maga után, nem szárít. A szemsminkem lemosásával viszont küzdöttem. Egy vattakorongra vittem fel a termékből és úgy próbálkoztam. Valószínűleg a krémes állag miatt nem lehet vele eléggé "beáztatni" a pillákat és a pillatöveket. Erre a célra keresnem kell egy folyékony sminklemosót.

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2014. augusztus 6.

A 010 light beige árnyalat van meg, amivel szép világos, de természetes bőrszínt tudok elérni. A felvitele ecsettel esélytelen, de ujjal, kis adagonként szépen vékonyan el lehet dolgozni. Van hozzá szivacs is, de szerintem ujjal jobb. A csomagolása nagyon praktikus, szuper, hogy van benne tükör, és alul elég nagy hely van a szivacsnak, ahova esetleg még valami apróságot be lehet tenni. Ez pl utazáskor praktikus. Én átlátszó púderrel fixálom, de egy nem túl meleg napon szerintem anélkül is működik. A sűrű textúra miatt egy szintén Alverde hidratálót szoktam alá kenni.

For Your Beauty Ecset Szemre

For Your Beauty Ecset Szemre
2014. július 30.

Kettő is van belőle. Kezdőknek abszolút hasznos, alapvető ecset. Nem drága és ahhoz képest nagyon jól funkcionál. Szépen fel lehet vinni vele a festéket, de mivel elég tömött, satírozásra is alkalmas. Napi szinten használom.

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)
2014. július 30.

Nekem nem vált be, főleg mivel kevés szőr van benne és az is potyog... :S Ebben az árkategóriában bőven lehet jobbat találni.