partygirl

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Pure Skin Színezett Hidratáló

Essence Pure Skin Színezett Hidratáló
2012. december 10.

Most ezt használom a rendes alapozó helyett, hogy mégjobban hidratáljam a bőröm. Amikor frissen felkenem akkor jól fed, de nem tart sokáig. Sajnos 1-2 óra mulva már semmi látszata. Sőt, ami még inkább lecsillagozza nálam az az, hogy ha már 4-5 óra mulva se érek haza (uton vagyok és ott nem tudom lemosni lemosóval) akkor elkezd miteszeresedni tőle a bőröm egyből. :/ Szoval rövidebb időre jo, de hosszabb időre nekem nem tart.

Gliss Kur Oil Nutritive Tápláló Olaj Hajregeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Oil Nutritive Tápláló Olaj Hajregeneráló Hajpakolás
2012. december 10.

Nekem mig szőke voltam nagyon bevált! Könnyen kifésülhető és puha volt tőle a hajam. De mióta barnára festetetm és ugy használom azóta kezelhetetlen a hajam és ez sem segit rajta. ...

Palmolive Naturals Milk & Honey Tusfürdő

Palmolive Naturals Milk & Honey Tusfürdő
2012. december 10.

Tetszett az illata, de kipirosodott tőle a bőröm és még száritott is.... nekem annyira nem jött be .

Fa Gelée Royale Almond Blossom Tusfürdő

Fa Gelée Royale Almond Blossom Tusfürdő
2012. december 10.

Nagyon megbántam hogy megvettem ,de hát akciós volt, siettem és meg sem szagoltam .... :/// bánom is. Használat után mindig kipiroslott tőle a bőröm, tehát nem dijazta. Mellesleg elég büdi az illata. Legalábbis eddig a fa tusfürdők közül amiket használtam, ez az egyetlen amit nem vennék meg újra. Alig vártam hogy elfogyjon.

Estrea Arclemosó Tej

Estrea Arclemosó Tej
2012. december 10.

Még tavaly vettem. Elég sokat használom és még mindig félig van. Szerintem elég jól le is hozza a sminket, csak utána nekem nagyon fénylik a bőröm, ami nem jó.

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2012. december 10.

Imádom a legtöbb fa tusfürdőt , mert hidratálnak és az illatuk is (legtöbbnek) nagyon finom! Nem utolsó sorban volt már olyan tusfürdő, amitől allergiás reakciókat mutatott a bőröm... de ez nagyon jó! Mellesleg jó az illata :))

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2012. december 10.

Nekem az tetszik benne a legjobban, hogy nem csak "sötét szürke", hanem tényleg fekete. Egyetlen "bajom" vele , ami másrészt előny is a puhasága. (ha faragom alig tekerek rajta máris kitörik....) De ettől függetlenül nagyon jó kis szemceruza és mellesleg az ára is teljesen elfogadható.

Balea Nature Nappali Krém

Balea Nature Nappali Krém
2012. december 10.

Barátnőm ajánlására kezdtem használni, és eddig jól vizsgázik. Puha tőle a bőröm, elég jól hidratál. Ha akarok rá tudok sminkelni. Nem fénylik tőle az egész arcom. Szóval eddig beválik, pedig most már a 3. tubussal fogyasztom :) .....

Aztán majd meglátjuk később mi lesz :)

Kallos Blossy Folyékony Kristályolaj Szőke Hajra

Kallos Blossy Folyékony Kristályolaj Szőke Hajra
2012. december 10.

A glossy is jó, megjegyzem már barnára festetem a hajam, de anno mikor még szőke voltam, megvettem és imádtam! Nagyon jót tett a hajvégeimnek , nem tört , nem volt száraz. Ajánlom!

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2012. december 10.

Nekem nagyon nem jött be . Az egyik pécsi fodrászkellékes üzletben ezt ajánlották és mivel árban elég jónak tűnt, meg mert Kallos azt gondoltam miért is ne ..... de hatalmas csalódás! Már az első használat után azt vettem észre, hogy a hajam vége ahogy fésülöm esik le , agyon van törve (megjegyzem előtte voltam fodrásznál, lett vágva a hajamból és amugy sem szokott nagyon töredezni).... ez ,még nem lenne elég , teljesen elszáradt ott a hajam ahová fujtam belőle.

Szerintem nagyon nem jó, ha valakinek kell oda is adom.