passievrucht

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

s-he stylezone Quattro Szemhéjpúder

s-he stylezone Quattro Szemhéjpúder
2014. június 19.

152/245: kétféle zöld, pezsgőszín és törtfehér - az egyik zöld spontán kiesett, de a többi jól működik. Semmi extra, de nagyon szép színek, egész tartósak.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2014. június 19.

31-es árnyalat, 1 rétegben oké, 2 rétegben csíkoz, lassan szárad, olcsó (Rossmannban ma 800,-) Ennyit pont megér, de semmi extra.

L'Oreal Resist & Shine Körömlakk

L'Oreal Resist & Shine Körömlakk
2013. április 13.

Ezt írtam:
"Na, csak körömlakk témában akartam feltétlen megjegyezni, h az a lakk, ami nekem totálcsúcs, és ma is használtam, pedig kb. 2006-ban! vettem . L'Oreal Resist&Shine 500 Carmine Rouge - basszus, na ez olyan, mintha mos bontottam volna ki, és egy rétegben fed, pedig 7 éves, és kész ... :) /Van olyan she-m, ami már most csomós, és csak fél éve vettem =és akkor is szar volt)/"

7 éves a lakk, ennyi. :) <3

La Roche-Posay Redermic[+] Normal to Combination Skin

La Roche-Posay Redermic[+] Normal to Combination Skin
2012. szeptember 1.

30 után ez volt az első krémem, amit konkrétan bőröregedés ellen, ráncfeltöltés céljából választottam az általam kedvelt LRP palettáról. Sajnos, nem győzött meg. Tudom, hogy koncentrált C-vitamint tartalmaz, de... Esténként, arctisztítás után alkalmaztam, az állaga kellemetlen, az illata is, kicsit csíp - de gondoltam majd hatni fog. Egy teljes tubusnyi krémet elhasználtam, sajnos nincs igazán látható eredménye. Kezdődő ráncokat szerettem volna eltüntetni vele, nem sikerült, pedig minden este használtam. Nem feszesedett, nem töltődött föl - sajnálom, mert eléggé bíztam benne. Egyébként kedvelem a LRP termékeket, de ez nem hatott. Nem szívódik be, és nincs látható eredménye. Sajnálom, mert bíztam benne.

Astor Lycra Flex Körömlakk

Astor Lycra Flex Körömlakk
2012. augusztus 31.

French Manicure 920 Elegant Beige - kb. 3 éve megvan és csak most kezd elfáradni. Tökéletes termék, az ilyeneket vadászom, és tartom meg. 1 rétegben elegáns, 2 rétegben már erősebb bézs. Meglepnek a korábban olvasott vélemények. Nekem abszolút bevált a termék.

Astor Mikado Körömlakk

Astor Mikado Körömlakk
2012. augusztus 31.

Tökéletes! Csodás szín, tökéletes fedés, jó ár - gyártják még? Én 2 üveggel elhasználtam, annyira tetszett, és kb. 1 hétig simán (mosogatás stb.) bírta. Nagy kedvenc, top 5-ben. (Talán a 12-es, de nem biztos :)

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk
2012. augusztus 31.

Miután elég sok körömlakk-kritikát elolvastam, gondoltam kipróbálok egy baszolút alsó kategóriásat - volt már olyan termék, ami bevált.

015-öst vettem (french manicure, bézs, ilyesmi) - sajnos nagyon rossz. Az ecset csíkoz, a lakk 1 nap alatt lejön, a fedés 2 réteg után is gagyi. Részemről ezt be is fejeztem, főleg, hogy van 5 (!) éves Astor lakkom (vörös) ami máig tökéletes, még csak nem is sűrűsösött be, max elfogy! (kb. 1500 HUF anno)

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen
2012. augusztus 31.

Nizoral vagy ez. Sajnos semmi mást nem bír a fejbőröm - de ez tökéletes, nekem az illatával sincs bajom. Max az árával! :) Néhányszor már próbáltam lecserélni valami kommersz Garnier-ra, sajnos nem sikerült. (Egyébként abszolút szerencsésnek tartom azokat, akiknek az átlag samponok működnek.)

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Színezett Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Színezett Napvédő Fluid Arcra
2012. augusztus 31.

Nekem ajak fölötti pigmentfolt kezelésére ajánlotta a kozmetikusom, és bevált, hosszan fennmarad (gyanítom napvédőként is) - abszolút ajánlom!

Lavera Golyós Dezodor Vadrózsa

Lavera Golyós Dezodor Vadrózsa