passievrucht

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lavera Basis Golyós Dezodor

Lavera Basis Golyós Dezodor
2012. augusztus 31.

Életem - talán legelső ún. organikus kozmetikuma. Nem is ez, mert amit én vettem, már nem gyártják(?) - bio-varázsmogyoró(hamamelisz) és bio-rózsaeszencia illatú volt. TÖKÉLETES. Drága, akkor nem 2000 alatt volt, de nagyon megérte.

2012. augusztus 31.

Ja, és egyáltalán nem hagyott foltot a ruháimon- ez volt az egyik leglénygesebb szempont.

2012. augusztus 31.

kb. 10 évig használtam a Summer Breeze verzióval felváltva - nem véletlenül. Tényleg 24 óráig bírta, kizárólag az aluminim-para miatt kerestem másik dezodort.

Himalaya Herbals Deep Cleansing Milk

Himalaya Herbals Deep Cleansing Milk
2012. augusztus 31.

Indiában vettem először Himalaya terméket (testápolót, és az tökéletes volt) - ezután nosztalgiából itthon is próbálkoztam vele. Közepesen működik, sűrű az állaga, semmi extra. (De a sminklemosókkal ne keverjük, mert nem az, hanem mélytisztító.)

La Roche-Posay Fiziológiás Szemfestéklemosó

La Roche-Posay Fiziológiás Szemfestéklemosó
2012. augusztus 31.

Elég nagy csalódás. Kezdő LRP rajongóként nagy örömmel kértem a szülinapomra a nem fiziológiás változat után (ami egyébként tökéletesen bevált.) Ez sajnos nem, allergiás rá a bőröm, pedig nem érzékeny, hanem vízhiányos. Máig misztikus számomra ez a dolog, de sajnos nem tudom használni, azonnal kipattogok tőle.

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2012. augusztus 31.

TÖKÉLETES. A LUSH mániám második ékköve. Használata után a bőröm (ami egyébként T-vonalban zsírosabb, egyébként száraz) - mint a babapopsi. Csak azoknak nem ajánlom, akik a konzerv arctisztítókat szeretik, mert az állaga kicsit más, de sokkal jobb. Nagyon szeretem.

Johnson's Baby Olaj Zselé Kamilla

Johnson's Baby Olaj Zselé Kamilla
2012. augusztus 31.

Használtam, jó volt, de csak akkor az igazi, ha felkenés után pár órára maradhatok üldögélni egy törölközőn. Tényleg jó, de nem egy gyorsan használható termék.

Lush Sympathy For The Skin Testápoló

Lush Sympathy For The Skin Testápoló
2012. augusztus 31.

TÖKÉLETES!!! A Lush mániám egyik ékköve, kb. mintha egyvaníliás sütivé változnék át - egész napra (sőt). Imádom. Tökéletesen hidratál, óriási élmény például gonoszul borongós februári napokon. Az első olyan élményem hogy más emberek szimatolnak! :)

Isana Aloe Vera Golyós Deo

Isana Aloe Vera Golyós Deo
2012. augusztus 31.

Érdekelt, milyen a Rossmann sajátmárkás dezodora. Színe, illata, aloe vera, 0% alkohol, 24 órás védelem - ez mind tetszett. Kb. 3 hónapja vásároltam, mindig nekifutok az újabb használatnak, de leginkább közepes. Nagyon nehezen szívódik be, és közepesen hat. Nem rossz, de nem is igazán jó - viszont olcsó.

Alverde Deozodor Tengerisóval

Alverde  Deozodor Tengerisóval
2012. augusztus 31.

Kb. 10 évnyi (elégedett) Lady Mennen Speed Stick használat után kerestem valami olyat, ami nem tartalmaz alumíniumot. Szeretem a tengert, megtetszett a csomagolása, és korábban is jó kritikákat olvastam az Alverde termékekről. Tapasztalat: az illata nekem tetszik, de annak, aki az édes, nőies illatokat kedveli, nem ajánlom. Nagyobb baj, hogy nem szívódik be, még nagyobb, hogy nem hat izzadás ellen. Nem vagyok izzadós típus, de fél nap után már kellemetlen hónaljszagot éreztem magamon. Foltot nekem nem hagyott. Sajnálom, mert nagyon szerettem volna, ha működik.