Patinated

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2016. november 9.

Szerintem ilyen mindennapi spirálnak tökéletes, ami nem tál drámai, de azért szépen fed és szét is választja a pillákat.
Ami miatt -1 csillag, mert nekem nagyon pereg... márpedig én először alapozózni szoktam és csak utána szemet sminkelni, így viszont tele lesz kis fekete pöttyökkel az arcom.

Vichy Idéalia BB Krém SPF25

Vichy Idéalia BB Krém SPF25
2013. május 25.

Nekem a világos bőrre való is sötét volt, de szépen el lehet oszlatni, nyakra, dekoltázsra levíve pedig nem feltűnő a színkülönbség.
Az illata nekem tetszik, a nővérem még órákkal a felkenés után is érezte rajtam, bár én hozzászoktam hamar. Kissé csillámos, de egyáltalán nem természetellenes.
Összességében tetszett, de az ára és a színválaszték miatt mínusz 1 csillag.

NYC Applelicious Glossy Lip Balm Ajakápoló

NYC Applelicious Glossy Lip Balm Ajakápoló
2013. május 25.

Nekem a 357 Apple Blueberry Pie árnyalat van meg már egy ideje. Arra vettem, hogy kis élénkebb színt adjon a számnak rúzs hatás nélkül, hogy munkába is nyugodtan használhassam. Ezt tökéletesen teljesíti is. A tartóssága nem a legjobb, de hát ajakápolónál nem is kellene elvárásnak lennie a több órás szín biztosításnak... az illata meg mű, de hozzá lehet szokni.

e.l.f. Hypershine Szájfény

e.l.f. Hypershine Szájfény
2013. április 9.

Nekem a Berry Cherry árnyalat van meg, gondoltam szép sötét szín lesz majd, de élőben alig látszik a számon és az illata is elég furcsa... rúzsra szoktam felső rétegnek használni, úgy szép fény ad, de magában sajnos nekem nem vált be.

e.l.f. Studio Arcpirosító

e.l.f. Studio Arcpirosító
2013. április 9.

Nekem a Candid Coral árnyalat van meg, imádom mindennapi használatra, teljesen természetes hatást kelt. A -1 csillag a pigmentáltság miatt jár, elég erősen kell felvinni, hogy látszódjon.

e.l.f. Szemhéjfilc

e.l.f. Szemhéjfilc
2013. április 9.

Nekem a hegyével semmi gondom nem akadt, viszont a színe nekem 2 használat után kifakult és most már csak szürke...kár érte, pedig szép vonalat lehet vele húzni.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2013. március 10.

Nekem kötelező elemévé vált a hajmosásnak. Az amúgy nagyon nehezen fésülhető vizes hajamat befújva vele egyszerűen végigsiklik benne a fésű!
Az illatát először nagyon nem szerettem, de megszoktam és most már kifejezetten tetszik :)

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2012. október 31.

Én is a Pastel Pink árnyalatban vettem meg, nagyon csíkoz, amikor kenem és nagyon figyelni kell rá, hogy szép legyen. Mindenképp két réteg kell hozzá + fedő/alapozólakk is.
A tartóssága nem rossz, de nem is kiemelkedő...3-4 napot mondanék rá.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2012. október 31.

Az első üveg felénél tartok, de már most látom, hogy újra fogom rendelni. Nagyon jó az illata és tényleg puhított a hajamon.
Amit még szeretek benne, hogy az én hullámos, enyhén göndör hajamnak segít göndörnek maradni a hajszárítás után is.

Revlon Colorburst Lip Butter

Revlon Colorburst Lip Butter
2012. augusztus 19.

Nekem a Peach Parfait színben van meg, gyönyörű felvíve, egyáltalán nem feltűnő, mégis sokat dob rajtam. Igaz, hogy nem valami tartós, de nagyon kényelmes viselet, tényleg hidratál és a színe is szép, erős. Nekem alapdarab lett!