Patricica11

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2020. szeptember 25.

Az illata nem túl kellemes, húsvéti kölnire emlékezetet, de legalább nem tartós a hajamban. Ezt leszámítva számomra hozza a megszokott L'oreal balzsamok minőségét. Hosszú vastagszálú a hajam, határozottan selymesebb a használata mellett és nem nehezíti el.

2020. július 18.

Krémmániás kedvenc lévén nem hittem, hogy csalódást fog okozni, de számomra érthetetlen mitől ennyire népszerű. Semmi pozitív hatását nem érzetem közvetlen a használat után, de abban bíztam, hogy hosszútávon tesz jót hajamnak, tekintve, hogy egész szép az összetevő listája. Én is tapasztaltam, hogy nehezen szívódott be, az illata szerintem koránt sem kellemes, leginkább olyan fura pasi szagú ... Összességében nem mondanám, hogy pénzkidobás, de kevés dolgot vártam annyira hogy elfogyjon, mint ezt.

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. január 20.

Lenyűgöző ez a paletta, amióta megvan eszembe se jut mást használni. A szélső highlighter egyszerűen tökéletes. Hordanám télen, nyáron, alkalomra, hétköznapra, se nem túl meleg, se nem túl hideg pezsgő árnyalat, fantasztikus komolyan. Az állagát tekintve sincs okom panaszra, mindhárom tök jó krémes és gyönyörűen fénylő. A pirosító nagyon intenzív, mind színben mind fényességben. Az abszolút döbbenet számomra, hogy valamennyi drogériás fényes pirosítóm tartóssága botrányos, többnyire csak a csillámok maradnak meg nap végére.. de ez..rajtam elképesztően tartós. A középső highlighter számomra annyira nem kihasználható, de a másik két rész bőven kárpótol.

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2019. október 28.

Amit előre kinéztem természetesen nem találtam így ez jött velem haza a 'semminél több' alapon. Ennyi pénzért egynek elment, de valóban semmi említésre méltó pozitív hatást nem nyújtott. A maszk anyaga túl vastag, nem lehet normálisan kisimítani és ahol nem illeszkedett a bőrömre ott valami csoda folytán tök hamar ki is száradt. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom, engem enyhén égetett de azt nem mondanám hogy kifejezetten kellemetlen volt... persze jó se. Na a termék is pont ilyen..

Essence Plumping Nudes Szájfény

Essence Plumping Nudes Szájfény
2019. augusztus 18.

A 05 Bold Love boldog tulajdonosa vagyok és az eddigi negatív kritikákat ennél az árnyalatnál én nem tapasztaltam. A többivel ellentétben úgy tűnt ez egyáltalán nem tartalmaz csillámot és valóban nem is ért csalódás ezzel kapcsolatosan. A mentolos hatása sem tűnt fel egészen addig amíg itt nem olvastam, ami tök furcsa (lehet az árnyalatok között ebben is van különbség ?!) Nem egy könnyű formula valóban, érezhetően ott van az ajkakon, viszont ennek ellenére sem mászik el még a legnagyobb melegben sem. Nem ragacsos, szép fényt ad, én imádom :)

Les Sens de Marrakech Olajos Testradír Sivatagi Homokkal

Les Sens de Marrakech Olajos Testradír Sivatagi Homokkal
2019. augusztus 6.
(!)

Nem összehasonlítható érzés ennek a terméknek a használata egy átlagos bőrradírhoz viszonyítva. Sokkal izgalmasabb, különlegesebb és egyben talán furcsább is. A homok és a só együtt szinte fájdalmasan durva, de miután az utóbbi elolvad már csak egy kellemes, meleg érzést hagy maga után. Én őszintén imádom ezt a terméket, de valóban inkább egy élménynek kiváló mintsem napi rendszeres használatra (és nem is hiszem persze hogy arra szánták). Az illata fantasztikus, frissítően citrusos nem pedig fűszeresen mandarinos, mégis lehet ez az illat jobban átjön majd egy téli napon mint most a nyári forróságban. Hálás vagyok hogy tesztelhettem. :)

Balea Vital Tuchmaske

Balea Vital Tuchmaske
2019. július 10.

A Balea lemosható arcpakolásai annyiszor csalódást okoztak, hogy ezt a fátyolmaszkot is kezdeti bizonytalansággal vettem le a polcról. Hatalmas örömömre azonban semmilyen kellemetlen égető, kényelmetlen érzést nem okozott, kellemes hatást azonban annál többet. A maszk kialakítása tök jó, illata pont annyira van, hogy aki nem szereti az illatosított termékeket is bőven eltudja viselni szerintem. Isteni pihe-puha lett tőle a bőröm, én biztosan veszek még majd belőle. :)

Revolution Re-Loaded Palette - Fundamental

Revolution Re-Loaded Palette - Fundamental
2019. május 6.

A Re-loaded palettákról általánosságban nagyon jó véleménnyel vagyok, meggyőződésem hogy ilyen áron ezt a minőséget nehezen lehet megkapni hazai viszonylatban. Ebben a palettában a 15 színből csak a két barna nem csillámos, ami egyrészt jó, mert nem az alap színek foglalják a helyet, másrészt viszont lehet egyeseknek pont ez a hátránya. Ami miatt "csak" 4 csillagot adok neki az az, hogy van két árnyalat ami totálisan használhatatlan. Ezek préselt glitterek lennének (szerintem), de annyira letapadtak hogy az égvilágon semmit nem tudok belőle kinyerni, bárhogy próbálom. Ennek ellenére én ajánlom mert a többi rezes, rózsaszínes, aranyos árnyalat annyira csodálatos hogy engem kárpótol a két kieső darabért is.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. március 6.

Nagyon gondolkodtam rajta, hogy közel 1000 hozzászólás után van-e értelme még egy ódákat zengő véleményt írni erről a szempillaspirálról. Az az igazság, hogy ez annyira jó, hogy teljesen megérdemelt a népszerűsége.
Imádom hogy szépen ívelt szilikon keféje van, hogy sok festéket vesz fel de mégis különválasztja a szempillaszálakat. Imádom hogy mély fekete a színe és hogy gyönyörű hosszú pillákat varázsol nekem. Ha nagyon muszáj lenne negatívumot is megfogalmaznom akkor lemosni micellás vízzel nekem nehéz, valamit valamiért. :)
Inimini szempilláim vannak, amik smink nélkül bánatomra nem is látszanak. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom. :)

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2
2019. január 15.

Csodálatos ez a paletta. Első ránézésre egysíkú, kizárólag meleg árnyalatokat tartalmaz és egy laza hétköznapi sminket nem is lehet vele elkészíteni. Második ránézésre nekem már teljes volt a szerelem. :) Szerintem a fehér kivételével az összes szín magasan pigmentált, nagyon könnyű dolgozni velük, krémesek, nem porolnak, az árnyalatok különlegesek, nem tudnám más ugyanilyen kategóriájú palettával helyettesíteni. Az, hogy hétköznapi sminket nem lehet vele készíteni pedig csak azért igaz, mert nem lehet kibírni hogy ne nyúljak bele például a bal alsó sarokban lévő mennyei csillámos burgundi színbe. :)