pattelin

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus
2020. május 11.

Be kell valljam, nem vagyok egy nagy tus vonalazós. Talán sima tussal nem is tudnék egyenes vonalat húzni. De ennek a ferde végű ecsete miatt tényleg sokkal könnyebb. Szép fekete a színe, tartós. Ja és nem a beszáradós fajta, meg van egy ideje és csak ritkán használom mégis mindig tökéletes!

Nivea Creme Aloe Tusfürdő

Nivea Creme Aloe Tusfürdő
2020. május 11.

Nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, ez mégis egy kicsit más. Talán nem olyan nagyon intenzív az illata, mint a többinek és az állaga sem annyira sűrű. Inkább kellemes, lágy, frissítő tavaszi tusfürdőnek mondanám! Ezt a fajtát is nagyon megszerettem!

Isana Botanical Fátyolmaszk Acai Bogyó és Avokádó

Isana Botanical Fátyolmaszk Acai Bogyó és Avokádó
2020. május 11.

Ár érték arányban jó. Nem mondanám olyan nagyon kiemelkedőnek. Jól hűsített, de olyan extrát nem tett a bőrömmel. Olyan nagyon még pihe-puha sem lett..

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2020. május 10.

Nekem az illata nem tetszett annyira mint a maszknak, sőt számomra kicsit büdös is! Viszont a maszk már rég elfogyott, most ezt használom maszkként, vagy hajvégápolóként. Tehát én kiöblítem mostanában, mert úgy vettem észre, hogy amikor nem öblítettem ki kicsit ragacsos érzetet hagyott. A hatásával így meg vagyok elégedve, mert nagyon szép selymes, könnyen kezelhető lesz utána a hajam. Bár inkább a maszkot fogom újra venni!

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. május 10.

Csodaszernek nem mondanám, de tényleg sokat segít a pattanások alatti/utáni időszakban! Viszont most jöttem rá, hogy nem használtam túl sűrűn eddig. Visszatérek még és rendszeres használat mellett is beszámolok róla.

Ziaja Testápoló Kasmír Kivonattal

Ziaja Testápoló Kasmír Kivonattal
2020. április 5.

Ajándékba kaptam, számomra elég könnyed testápoló az állagát tekintve. Én a testesebb, krémesebbeket szeretem, de a pumpás csomagolás az plusz pont az állagát tekintve! Az illata tényleg eléggé parfümös, talán már túlzottan is, mindemellett kellemes. Hidratáló hatása nekem tavaszra-nyárra elég, így most használom.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2020. április 5.

Kellemes illatú sampon, elsőre talán soknak is tűnhet az illata. A maszkkal nagyon meg voltam elégedve, a samponnal már kevésbé. Nekem gyorsabban zsírosítja a fejbőröm így nem használom minden hajmosásnál (amúgy is több sampont használok párhuzamosan). Amúgy jól tisztít, azt nem gondolnám, hogy emiatt nem kellene vágnom a hajvégemből (hosszú hajam van) vagy hogy gyorsabban nő... Számomra átlagos samponnak bizonyul, nem veszem újra!

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2020. április 5.

Egyszerűen csak leemeltem a polcról, a drogériában nem olvastam semmiféle véleményt előtte, nem válogattam hosszan! Elég impulzusvásárlás volt, pedig a ripityára törött Milani pirosítómat igyekeztem valamivel pótolni! És azt kell mondjam nagyon bevállt ez a 040 Berry árnyalatú, kis csoda! Jól pigmentált, szép szín, mégsem tolakodó. Viszonylag tartós is, volt már rá példa, hogy egy hosszú nap után meg kellett erősítenem, de nem kopik annyira!
Tetszik a kinézete is, bár mint tudjuk nem ez az elsődleges szempont! Remélem még sokáig kitart, mert nagyon megszerettem! :)

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2020. március 22.

Bevállt ez a tusfürdő, nem túl erős levendula illata miatt. Jól habzik, nem szárít és nem túl édes illatú. Tavaszra pont jó!

Isana Szemfesték Lemosó

Isana Szemfesték Lemosó
2020. március 7.

Most ezt a változatot vettem, talán a micellás társa picit jobban tisztít. Ez is jól megbírkózik a szemfestékkel! Ami a legfontosabb nem csípi és nem irritálja az érzékeny szemem! A kiszerelése lehetne egy picit nagyobb, mert így túl gyorsan fogy!