PattiiT

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True Ultra Volume Szempillaspirál

Avon True Ultra Volume Szempillaspirál
2019. március 26.

Avon kínálatában a legjobb. Nekem is egyik személyes kedvencem. Nekem jobban bevált miután egy kicsit "besűrűsödött". Amikor felbontottam kicsit túl híg volt. Nap végére kicsit morzsolódott és elég nehéz volt lemosni.
Mindezek ellenére én nagyon imádtam.

Avon Nutra Effects Hidratáló Ultrakönnyű Arcolaj

Avon Nutra Effects Hidratáló Ultrakönnyű Arcolaj
2019. március 26.

Nekem semmi extrát nem okozott, nehezen szívódott be. Kb olyan volt mint egy éjszakai táplálóbb arckrém. Nagyon sokáig olajos érzet volt az arcom. Szóval 4 csillag.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2019. március 26.

All-time-fave. Nekem ez a dezodor szüntette meg az izzadságfoltokat a pólóimon. Imádom ezt az illatot és ezt a kicsit krémes állagát. Nem irritál borotválkozás után sem.

Ha kicsit mégis megizzadok napközben, akkor már nem ezzel szeretem befújni magam.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2019. március 26.

Esténként kentem be vele a kezem. Szerettem, reggel is pihe-puhák voltak a mancsaim. Nekem a mini verziója volt meg és mindennapi többszöri használat mellett nagyon sokáig tartott. Inkább télen szerettem használni, illetve szelesebb napokon.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2019. március 26.

Lehetne belőle kicsit több színválaszték.
Szerettem, de nyári napokon kicsit nehéznek éreztem. Kicsit beleült a szemem alatti redőbe, de összességében nem egy rossz termék.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. március 26.

Jobban szeretem ezt a kiszerelést, mint a tégelyes verziót. Lehet a zsíros bőröm miatt, vagy velem van a gond, de nekem nagyon hamar lekopott. Kb 1-2 óráig fedett.

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2019. március 26.

Egyik kedvenc ♥ Nem olyan drága, pont annyira pigmentált, hogy a mindennapi sminkem ne legyen too much.. Nap végére azért kopik, de nem olyan látványosan. Nincsenek benne hatalmas glitterek, ami nálam plusz pont.

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz
2019. március 24.

Régebben használtam, nem is emlékszem az illatára, de nem lehetett annyira rossz. Smink előtt frissítettem fel vele az arcomat reggelente, erre tökéletes volt. Csodákat nem kell tőle várni, olcsó és viszonylag ár-érték arányban megéri. Rosszabb napokon mintha ragadt volna tőle a bőröm.

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet
2019. március 24.

Csodálatos az illata, imádom. Olcsó és viszonylag sok van benne. Inkább nyári illat. :)

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2019. március 24.

Imádom, annyira finom illat van: édes, cukros, szilvás. Kellemes használni, mert a mindennapokra nem too much vagy csak simán felfrissíteni magad alkalmas. Időnként visszatérek hozzá és megrendelem. Annyira nem tartós az illata.