patvik

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Re-Loaded Palette - Basic Mattes

Revolution Re-Loaded Palette - Basic Mattes
2020. február 19.

Update: az imádatom töretlen, viszont nagy sajnálatomra ezek inkább hideg színek és nagyon nem állnak jól. :(

Nekem nagyon hajaz a The Balm Meet Matt(e) Timothy palettájára, legalábbis abból szinte az összes szín megtalálható benne. Nagyon krémes, álomszép nude színek vannak benne, persze én is szívesen fogdosok inkább 10-20k körüli palettákat, de este ugyanúgy lemosom, mint ezt vagy bármelyik árban hasonló szemhéjfestéket. Plusz primerrel a tartóssága is ugyanaz. Imádom!

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2020. február 12.

Kellett egy új szempillaspirál már, mert a régi kezdett kifogyni, a vélemények alapján erre esett a választásom, illetve azért is mert az ilyen keféket kedvelem. Nem vagyok maradéktalanul elégedett, nagyon száraz formula, olyan mintha alig lenne benne, hát kíváncsi vagyok meddig bírja.
Alapvetően szép pillákat csinál, nekem alapból hosszúak, így ezzel nincs gond. Majd jövök updatelni róla, ha elfogyott, ami remélem nem egy hét múlva lesz.

Dove Refresh+Care Száraz Sampon

Dove Refresh+Care Száraz Sampon
2020. február 4.

El se hiszem hogy találtam végre olyan szárazsampont, ami nem vállalhatatlanul büdös, hanem kifejezetten kellemes illata van. Balaeás szárazsampon volt az első amit kipróbáltam, irtó műszagú volt a virágos változat, a Nivea sötét hajra való szárazsamponja talán ütötte azt is, aztán a klasszikus Batiste jött, aminek megint csak borzasztó szaga volt, de legalább nem volt erős és sokáig sem tartott, így úgy volt hogy maradok nála. Örülök, hogy nem tettem. Ez a Dove egészen kellemes felüdülés utánuk, a dolgát is szépen teszi.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2020. január 30.

Mi más is lenne meg mint az ikonikus Velvet teddy, másodszorra vettem újra itt egy kedves krémmániástól teljesen új állapotában és egyszerűen csak imádom. A színét, az illatát, a hatását, a legjobb matt rúzs amit valaha próbáltam, tartós, nem szárít és csodásan illik a bőrömhöz. Soha de soha nem fogok lemondani róla!

Maybelline Dream Matte Blush

Maybelline Dream Matte Blush
2020. január 29.

Update: sajnos azóta egyszer nyúltam hozzá, nem az én bőrtónusomhoz való.

Le volt árazva a Rossmannban, úgyhogy 5 másodperces gondolkodás után landolt is a kosarában a 30-as coy coral árnyalat. Gyönyörű színe van, régóta szerettem volna ilyet.

Kjmn Fekete Áfonya Revitalizáló Hajpakolás

Kjmn Fekete Áfonya Revitalizáló Hajpakolás
2020. január 21.

Egy csoda! Igaz, nem száraz a hajam, és maximum a hőtől roncsolt, de olyan selymes lett, hogy nem győztem tapogatni egész álló nap.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2020. január 12.

Először is: aki lepontozta azért mert x napon, héten belül nem látott változást a bőrén annak mondanám, hogy ez egy GYENGÉD hámlasztó ÉRZÉKENY bőrre, de ezt már a leírásban is olvasni, nem fog gyorsan csodát művelni úgy mint pl egy szalicilsav. Plusz erősebb, de bevált hámlasztóról erre váltani se hiszem, hogy túl eredményes lenne.
Már egy üveggel elhasználtam, annak a felénél kezdtem látni a változást, minden egyes este felvittem, volt hogy reggel is ha tudtam hogy nem megyek sehova, soha semmi irritációt nem okozott és igen, lassan, de biztosan hámlasztotta a bőröm. Annak aki türelmetlen nem való ez a termék, ez tény, nekem is voltak kétségeim eleinte, de alaptalanul. Érzékeny bőrre áldás!

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. január 8.

Imádtam volna, HA jó a színe, sajnos nekem borzasztóan sötét a legvilágosabb is. Annyira mérges vagyok miatta, mert az életben nem használtam még ennyire jó bb krémet a zsíros bőrömre, csodásan mattíott, kicsit sem maszkosan, hanem természetesen. Nagyon remélem hogy jönnek ki több színnel, a mostanit pedig fájó szívvel, de felraktam eladásra, csak egy borsónyi hiányzik belőle.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2020. január 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá a jó vélemények miatt is, illetve mert The ordinary és van pár dolog amit nagyon szeretek tőlük.
Első használat után kellemes tapintású, puha sima volt az arcom, eddig rendben is volt minden. Majd jött a Revlon Colorstay alapozóm ecsettel (kombinált/zsíros bőrre) és borzasztó lett az eredmény. Úgy csinált száraz részeket az arcomon, főleg az orcákon a pórusoknál, hogy nem is száraz a bőröm, le se tudom írni hogy nézett ki, nagyon csúnya volt. Nemrég kipróbáltam A NYX Bare With Me Tinted Skin Veil alapozómmal is (ami ugye annyira nem egy nehéz alapozó és nem is matt) és azzal viszonylag működött, de vele se 100%-osan. Csak ecsettel dolgozok, próbáltam minden technikával, de sehogy se akart ezen a primeren szépen elterülni. Szivacsot elvből nem használok, sajnos pattanásra hajlamos a bőröm, és okozott jó párat mire rájöttem ő is a ludas, úgyhogy szóba se jöhet.
Új alapozónak a L'Oréal Infallible fresh wear alapozóját szeretném megvenni, vele még kipróbálom, ha nem működik megy eladásra sajnos.
Update-ig csak 2 csillag jár.

Makeup Revolution Pirosító és Bronzosító Paletta - Golden Sugar 2 Rose Gold

Makeup Revolution Pirosító és Bronzosító Paletta - Golden Sugar 2 Rose Gold
2020. január 6.

Gyönyörű színek vannak benne, bár a legtöbb highlightert maximum a belső szemzugomba tudom csak tenni, vagy szemsminknek tudom őket használni, a két kontúrból a világosabbik pedig a tökéletes kontúr-bronzosító színem.
A pirosítókat keverni szoktam, gyönyörű, visszafogtt fényes hatást lehet velük elérni.