patvik

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chtoura Garden Rózsavíz

Chtoura Garden Rózsavíz
2019. október 7.

Nyáron Bulgáriában vettem rózsavizet arcpermetként, azóta nem tudok lemondani róla, így beszereztem ezt itthon. Egyszerűen imádom random befújni vele az arcom napközben, mikor úgy érzem igényel egy kis nedvességet vagy frissességet, sminkelés előtt és után, a por állagú dolgokat úgy összemossa az alapozóval, hogy sírni tudnék örömömben. Imádom!

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)
2019. október 7.

Nekem pár használat után is világosított a bőrömön, igaz nem célzottan a foltokon. Az Elizavecca egy hialuronos szérumjával keverem. Nyilván van nála jobb c vitaminos készítmény, de szerintem nem rossz kis krém, könnyű állagú, szívesen elhasználgatom, de nem valószínű hogy újraveszem, főleg az alkohol és a parfüm miatt.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2019. augusztus 25.

Akneroxid intenzív használata után szereztem be ezt a kis csodát az elhalt bőr leradírozására, azóta pedig szinte minden este használom, nem erős benne a lactic acid sem, úgyhogy ez egy nagyon jó kis hámlasztós radír a mindennapokra.

Ebelin Silikongel-Pad

Ebelin Silikongel-Pad
2019. augusztus 25.

Pár hete döntöttem úgy, hogy elegem van a szivacsból, mert akármilyen tisztán is próbálom tartani sajnos az arcom sose ússza meg gyulladt pattanások nélkül, akár ő a ludas akár nem. Úgyhogy próba cseresznye, bementem ma keresni valamit helyette és erre esett a választásom. A helyzet az, hogy semmivel sem rosszabb a szivacsnál, szimplán kevesebb terméket kell használni vele és tökéletesen eldolgozható. ÉS HIGIÉNIKUS, ami a legfőbb szempont ugye számomra. Engem megvett kilóra.
(Ja és igen, a kulcs mindig az ütögető, tapogató mozdulatok, ha valaki elkeni magán az alapozót vele nem tudom mire számít. 😥)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. július 12.

El sem hiszem hogy ez a rúzs létezik. Egyszerűen tökéletes, főleg a 14-es free árnyalat, egy drogériás rúzsnak se láttam még ilyen színét. Gyönyörű, krémes és olcsó. Biztos hogy szerzek be még belőle több szint.

Babylove Sensitive Pflegeöl

Babylove Sensitive Pflegeöl
2019. július 11.

Tettem bele édes narancs illóolajat és így valami fantasztikus, minden fürdés után bekenem vele vékonyan magam, aztán leöblítem a felesleget, és utána is csodás narancsillatban pompázik a bőröm, nem mellesleg puha mint egy babának. Imádom🍊

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2019. június 24.

Pár napja nagyon csúnyán kipattogott egy része az arcomnak (engedtem a tehéntejnek😩), és ez a kis csoda két nap alatt lehúzta a gyulladásokat meg úgy minden rosszaságot. Persze jó vastagon tettem pöttyökben, nekem így a leghatásosabb mindig. Biztos, hogy életem végéig újravevős lesz.

183 Days by Trend It Up Banana Korrektor

183 Days by Trend It Up Banana Korrektor
2019. június 15.

UPDATE: először is az ég áldja azt aki békén tudja hagyni a pattanásait. Általában ha látom hogy nem tudok velük mit kezdeni, vagy túl mély, én se nyúlok hozzá, de a mostani alany köztes állapotú volt. És hát igen, elég csúnya lett. Alapozó előtt és utána is ezzel korrektoroztam, ÉS NEM HITTEM A SZEMEMNEK, egyszerűen eltűnt, kizárólag közelről lehetett észrevenni, ezt eddig folyékony korrektorral soha nem értem el, se alapozóval, mindig a seb mellé másztak. Le vagyok nyűgözve.

Alapozóra való korrektorként a legvilágosabbat vettem volna meg (ami amúgy nagyon szép sárga tónusú) de nyárra szeretek csak korrektor használni egy fényvédőre, így a 010-es Jane jött velem haza. Nagyon szépen passzol a bőrömhöz, jól fed, primerrel elég tartós is, pont annyira amennyire nyáron kell, úgyhogy szerintem be fogok belőle tárazni. A régi banános csokira emlékeztet, imádom 🍌

Lancôme La Vie Est Belle L`Eau De Toilette

Lancôme La Vie Est Belle L`Eau De Toilette
2019. június 12.

Mintát kaptam belőle egy rendeléshez, szerintem nagyon erős, jellegzetes illat, inkább érett nőknek való, a 30+ korosztályt juttatja eszembe. Alkalmanként elhasználgatom, mert ettől függetlenül tetszik, tartós illat.

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk
2019. június 8.

UPDATE: Rájöttem a titkára. Egy jó arcradír előtte és úgy kiszed mindent mint a fene. Érzékeny bőröm van, ki is pirosodik, de 20 perc alatt már nyoma sincs. Sajnos csak magában tényleg nem sok haszna.

Nagyjából két hete használom, nem különösebben érzékelek változást, a mélyebb miteszereket nem távolítja el. Én előtte felpuhítom az arcom langyos vizes borogatással, hogy jobban ki tudja szedni a dolgokat. Elég lassan szárad, lehúzni könnyű, egyedül az orcákon fájdalmas kicsit. Az illata finom. Remélem még kellemesen tudok csalódni benne idővel.