patvik

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Prime & Fine Contouring Duo Stick

Catrice Prime & Fine Contouring Duo Stick
2019. május 26.

A kontúrt is szerettem, de leginkább eddigi életem legjobb highlightereként tudom jellemezni. Gyönyörű gyöngyházas fénye van elütögetve a bőrön, nem tolakodó, és nem csillámos mint a legtöbb highlighter, azoktól rosszul vagyok. Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már, remélem találok hasonlót a Catrice-nél.

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
2019. május 26.

Először is: azta, nem jutok szóhoz. Létezik ez a csoda egyáltalán vagy csak álmodok?
Valóban nagy reményeket fűztem hozzá, a pattanás utáni hegek miatt és tökéletesen kezeli is őket. Pluszban az egész arcom állapotán, állagán javított. Le vagyok nyűgözve, és ezek még csak a rövidtávú meglátásaim. (le is kopogom) Féltem, hogy zsíros lesz tőle a bőröm, de csodásan beszívja. Az illata az egyetlen amit még szoknom kell, de ettől függetlenül is imádom!

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2019. május 24.

Őszintén megmondom, utálok alapozót hordani, de a bőregységesítés miatt elengedhetetlen az önbizalmamhoz. Ellenben azt sem szeretem túlságosan, hogy látszik hogy van rajtam. Szóval ez egy elég komplikált kapcsolat kettőnk között.. :D Nagyon izgatott lettem mikor kijött a NYX ezzel a kollekcióval, és nem is kellett csalódnom. Imádom ezt az "alapozót", mintha tényleg nem lenne rajtam semmi, nagyon lágy, de nekem ez a fedés tökéletesen megfelel mióta komolyan kezdtem foglalkozni a bőröm javításával. A vanilla nude árnyalatban van meg, jól passzol a bőrömhöz. Nagy eséllyel cserélni fogom a kedvenc alapozómra (Revlon colorstay), ami azért nagy szó. Azt meghagyom nevesebb alkalmakra. :)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. május 21.

Mikor először hozzám került nem rajongtam érte, valahogy sose úgy került az ajkaimra ahogy kellett volna, szóval akinek nincsenek tökéletesen szimmetrikus, vagy feltöltött ajkai, annak szerintem kötelező a szájceruza, anélkül nem csak rajtam, de máson is nevetségesen mutat. Nem annyira kedvelem, mert jobb szeretem elmaszatolni a széleket, de egy húzósabb napon ő a legjobb barátom. Biztos, hogy szerzek még be pár színt.

183 Days By Trend It Up Szájfény

183 Days By Trend It Up Szájfény
2019. május 21.

Alapból nem szájfényként használom, hanem pirosítóként, nagyon király dewy hatást lehet vele elérni, mondjuk szerencsésebb nem csillámosat választani hozzá, nekem a 030-as tutti frutti van meg. :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. május 20.

Eleinte minden nap, mostanra már csak hetente kétszer-háromszor használom. Enyhén nedves arcbőrre viszem fel, szeretem, mert úgy vettem észre javított a bőrömön sokat. Ha elfogy, a lactic acid hámlasztójukat fogom kipróbálni, ez kicsit néha sok tud lenni az érzékeny bőrömnek. Óvatosan kell vele bánni. :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. május 20.

Nagyon szerettem volna szeretni, egy ideig használt is, bár különösebb változást nem vettem észre. Azóta sajnos ha megpróbálom felkenni egyből vörös foltok keletkeznek az arcomon, azt hiszem valamire allergiás lehetek az összetevőkből, a cinkre gyanakszom. Más testrészeken azért el fogom használni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. május 15.

Amíg nem szereztem be ezt a micellás vizet, megértettem a Bioderma körülötti hype-ot, viszont most már nem. Tökéletesen és ugyanúgy leszedi a sminkem. Illatra egyik sem tetszik, de hát nem is kell mást várni egy parfümmentes micellás víztől. Imádom!

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2019. május 10.

UPDATE: kizárólag vizes arcra viszem fel és a foreonak egy dupe-jával masszírozom át így a bőröm, aztán mosom is le. Percekig sajnos nem viseli el az arcom.

Ma vettem meg és egyből fel is tettem amint hazaértem és lemostam a sminkem. Első benyomásként az illata fogott meg, nagyon nagyon finom. Nem kell belőle vastagon kenni. Érdekes érzés, ahogy szárad eléggé húzza a bőrt, de az kárpótol milyen puha lett tőle az arcom.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Arckrém

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Arckrém
2019. május 10.

Ennek a testápolójából kaptam mintát, és nemrég sajnos kijött az arcomon az ekcéma, így kipróbáltam rá és attól végre nem viszketett és a gyulladást is levitte. (igaz, mellé használtam Advantan kenőcsöt is amit a bőrgyógyász írt fel, de azt csak napi egyszer szabadott használni) Most Joy-napok alkalmával beszereztem ezt az arcra való krémet is és eddig imádom, elég egy borsónyi, gyorsan beszívódik és nagyon puha lett tőle az arcom. Azt írja kiváló sminkalap is, kíváncsi leszek rá. Később majd update-elek róla. :)