patvik

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. május 9.

Nekem striákra nagyon szépen használt, el se akartam hinni mennyit javított rajtuk. A hegekre azért nincs ennyire jó hatással, de nem is ez volt vele a fő célom, úgyhogy 5/5.

Maybelline Primer Facestudio Protecting SPF30

Maybelline Primer Facestudio Protecting SPF30
2019. május 9.

Több mint 7 órája van rajtam a sminkem és még mindig tökéletesen a helyén van minden. Sajnos a szokásos átfényesedés megtörtént, de mintha az is természetesebben hatna vele. A pórusokat tényleg csodásan összehúzza. Alapvetően nyárra kerestem egy fényvédőt, melegben nem szeretek alapozózni, így olyankor a korrektor a fő társam, remélem jó párost alkotnak majd azzal is. Csak ajánlani tudom :)

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. május 8.

A 220-as fatal kiss van meg egy ideje, ma pedig a Joy-napok alkalmával beszereztem a 810-es plum this show színűt. A 220-ast mindig úgy tapogatom fel egy világosabb színre (most épp az Alverde mat lipstickjére, de van hogy a Maybelline color drama ceruzájára), nagyon szép színe van külön és keverve is, nem szárítja ki a szám, de valószínűleg csak azért mert nagyon aláhidratálok (shea vaj!!) és mert mint mondtam van alatta már egy kis réteg rúzs.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2019. május 8.

Kijött rajtam az ekcéma és ezt javasolta kezelés mellé a bőrgyógyász. Valami isteni amit művelt az arcommal, mióta használom alig van pattanásom és nagyon jól hidratál is. Én úgy szoktam használni, hogy vizes arcbőrbe masszírozom bele, majd hagyom egy 3 percig rajta és lemosom. Imádom!

Alverde Naturzauber Ajakradír

Alverde Naturzauber Ajakradír
2019. május 7.

Egyszerű, de nagyszerű. Nem a legjobb ajakradír amit valaha próbáltam, de végzi a dolgát, az íze pedig kárpótol mindenért, nagyon finom. :D

Women'Secret Candy Temptation EDT

Women'Secret Candy Temptation EDT
2019. május 7.

Számomra ez a tökéletes mindennapi női illat. Alapból jobban húz a szívem a fás, füstösebb, esetleg unisex parfümökhöz, de ez nagyon finom, nem erős, abszolút nem fullasztó édeskés, vidám illat. Szerelem a csomagolása is.

Zara Nuit EDT

Zara Nuit EDT
2019. május 7.

Szexi, füstös, érett, krémes illat. Abszolút téli-őszi, melegben fullasztó. Akárhányszor rajtam volt mindig újra és újra az orromba mászott, nem tűnik el az illata. Nem nevezném kifejezetten mindennapi viseletnek (kivéve télen), ahhoz szerintem kicsit erős, főleg ha mondjuk farmerben meg tornacipőben van az ember lánya a rohangálósabb napokon, de alkalmakhoz tökéletes.

Alverde Mat Lipstick

Alverde Mat Lipstick
2019. május 7.

A 40-es rosé delight árnyalat van meg, gyönyörű krémes szín, isteni viselet lenne ha nem morzsálódna szét az ajkaimon. Nagy kár érte!

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2019. május 7.

IMÁDOM. Annyira finom és természetes hatása van. A 010-es árnyalatban van meg, hű társam a mindennapokban, nem tűnik el az arcomról órák elteltével sem, maximum halványodik kicsit.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 7.

Új kedvenc lett ez a spirál a Maybelline Lash sensational mellett. Alapból hosszú szempillám van, ez pedig tökéletesen kiemeli és dúsítja őket. A keféjével is meg lehet barátkozni. A hírrel ellentétben nem fogja csak langyos víz leszedni, vagy ha igen akkor garantáltan az egész arcunk fekete lesz közben. De könnyebben lejön sminklemosóval mint más szempillaspirálok, ez tény. Az ára is barátságos, a dm-ben mióta kitakták le van árazva.