patvik

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2019. május 7.

Nagyon szeretem a lehúzható arcmaszkokat, régóta kerestem olyat ami átlátszó. Különösebb hatását nem érzem, heti egyszer használom, sminklemosás után is szed le még maradványokat. A frissítő hatása valóban megvan.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. május 7.

Miután kijött rajtam az ekcéma ruháztam be rá, valóban nagyon jó, sőt az egyik legjobb micellás víz, de diákként többször nem engedhetem meg magamnak. A Garnier rózsaszín micellás vizét fogom ezután kipróbálni, összetételben az sem rosszabb, árban viszont sokkal olcsóbb.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. május 7.

Egy ideje már megvan, nagyon jól tisztít, finom illata van, az olajat az én bőröm hamar beszívja, mindemellett parfümmentes, nem irritálja az ekcémára hajlamos arcbőrömet. Imádom! Kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

SYOSS Volume Lift Dúsító Hajrögzítőhab

SYOSS Volume Lift Dúsító Hajrögzítőhab
2019. május 7.

Vékonyszálú, de rengeteg hajam van, ami sajnos lelapul emiatt, erre kerestem megoldást, és a rossz vélemények ellenére vettem meg ezt a terméket. Sajnos nem igazán dúsít, de határozottan jobb az összkép mint nélküle. Fontos hogy vizes hajon és jól oszlassuk el, máskülönben tényleg ragadni fog. Az illata isteni.

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2019. május 7.

Az illata mennyei, nem hagy semmilyen rossz érzetet a hajamon. Sajnos a csomagolása ami kifogásolható, a szórófeje kb 2 napig működött aztán meghalt, így sajnos át kellett öntenem egy másik flakonba. De ettől függetlenül jó kis termék.

Bruno Banani Man

Bruno Banani Man
2019. május 7.

Nagyon finom (számomra) unisex illat, nem egy tipikus férfi parfüm, amit mindenhol érezni. Engem egy jó fűszeres tequilára emlékeztet, a bőrömön kifejezetten nőiesedik. Tökéletes.